לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2005, 01:25
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אני חוזר ואומר שלא קבלתי התראה"

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=61

והנה חתימתך:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

512 כפול 147 הינם 75264 פיקסלים בסך הכל (אם ברצונך לחלוק, בפרטי בבקשה...)

אכן חריגה "מזערית"...

לגבי זה שלא קיבלת התראה - אני לא יכול לעשות הרבה; אני יכול לכל היותר לשלוח את האי-מייל (זה, כמו הסרת החתימה, מתבצע אוטומטית בלי ממש מרווח לטעויות) - ויכול לקוות שספק האינטרנט של הנמען לא מעלים בשבילו מכתבים. בכל מקרה, אנחנו לא חייבים לספק שום התראה לפני מחיקה של חתימה או הודעה בפורום, שהרי קיום החוקים ידוע (ואתה בעצמך הודית שאתה מודע לכך שיש חוקים שכאלה, רק שאתה לא זוכר אותם, וכנראה לא רואה צורך בלבדוק מה שאינך זוכר), והינו כהתראה מראש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2005, 16:49
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
יש לי בעיה עם ההתיחסות שלכם
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "..."

אין ויכוח שאתה צודק על פי "האותיות הקטנות". הבעיה היא שאתם מתיחסים לגולשים כאילו שאתם עושים להם טובה שאתם קיימים. אז אני באמת שמח שאתם קיימים, ואני שמח לגלוש, אבל אני חושב שאתם צריכים לשמוח עוד יותר, ולהתחיל לחשוב על הגולשים כעל לקוחות.

אמירה כמו: "לגבי זה שלא קיבלת התראה - אני לא יכול לעשות הרבה" - היא מתנשאת ויהירה. מותר לך גם לשלוח אתראה שניה כדי להיות בטוח שהמסר שלך עבר. "אנחנו לא חייבים לספק שום התראה" - זאת גם אמירה מתנשאת ויהירה. אתה לא "חייב" שום דבר, אבל אתה גם יכול לנהוג בקצת יותר נימוס וידידותיות, לגושל שהוא חהבר ב"מועדון", וגם "לקוח". (בלי גולשים לא יהיו פרסומות, נכון?).

החתימות הן "יצירות" שמשקיעים בהם. כשהכנתי את החתימה, לא זכרתי את המידות הנדרשות. ולא מצאתי היכן הן כתובות. כשם שבפעם הקודמת קבלתי התראה ותקנתי מיד, קויתי שאקבל הראה אם עברתי את הגודל. (דווקא במשקל התמונה לא עברתי את הנורמה). אין שום סיבה להתיחס אלי (או לכל גולש אחר) בעוינות, בקשיחות כמעט צבאית, ולדקלם את זכויותיכם החוקיות לקרוע את האם-אם-אמא של החתימה החורגת.

גם מי שצודק, יכול להיות נחמד...

ישן 13-06-2005, 18:15
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש :-)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "יש לי בעיה עם ההתיחסות שלכם"

אתה צריך לדעת

מעבר לזאת, נכון שיש דרך להעיר על כל דבר, אבל גולש ותיק כמוך יודע שישנם חוקים, וכהוכחה אף העדת שחיפשת אותם ללא הועיל, (על אף שקיים פורום חתימות וצלמיות, יש פורומים עוד פרט לאקטואליה וחדשות, והיסטוריה ), פעם נהוג היה להעיר לגולשים בפרטי על חתימות שחורגות מהכללים, אך בשלב מסוים נכתב סקריפט שדואג לזה, היות והיו חתימות עצומות ולא היה מענה מהצד השני.
כולנו ראינו את פעלו של אותו סקריפט בדמות השורה שנכתבה על חשבון החתימה (והחתימה לא ברחה לשום מקום, אלא הועלמה בכפייה מדפי הפורום), היו גולשים שאף החליטו לאמץ את אותה שורה בחתימתם, ואני משוכנע ששמת לב אליהם, (ביחוד לאלו שטרחו להדגישה בצבעים זוהרים).
לטעון שלא ידעת... נו באמת, אתה גולש ותיק ממני בהרבה, אני מניח שנתקלת ביותר חתימות שחרגו מהכללים מאשר אני ראיתי, בכנות, כשהעלית חתימה חדשה, היית יכול לטרוח ולשאול מהם חוקי החתימות, אני משוכנע שהיו עונים לך ברצון (ולו רק משום שזה כרוך בהדבקת לינק לאשכול חוקי החתימות ותו לא).
ודי לריב בכל מקום, על אף שזה הופך את פורום משוב למקום מעניין

ישן 13-06-2005, 23:19

יוסף הגדול...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "יש לי בעיה עם ההתיחסות שלכם"

מערכת הסרת החתימות שולחת אי-מייל באופן אוטומטי.

אם האי-מייל לא הגיע, זה כנראה משום שספק הדואר שלך החליט שזה דואר זבל. זו זכותו, וזו זכותך להשתמש בספק הדואר שלך.

לשלוח אי-מייל נוסף לא היה עוזר בכלום, משום שגם הוא לא היה מועבר, כי זה מה שספק הדואר שלך עושה. אנחנו נתקלים באותן הבעיות בוואלה ובהוטמייל הישראלית, אשר משוכנעות, מעבר לכל ספק, ש(כמעט כל ה)דואר שמגיע מפרש, הינו דואר זבל. למה? אני לא יודע. אין בו שום מאפיין של דואר זבל, אין בו שום מילה פרסומית, והדבר היחיד שיכול להיות מוגדר כפרסומת, היא קישור לאתר (לדוגמא, במייל שנשלח אל גולשים שחתימתם מוסרת, מצורפת החתימה המקורית, כדי שיהיה להם נוח לגשת אליה).

אני לא יכול לעשות הרבה לא בגלל שאני מתנשא. אני לא יכול לעשות הרבה פשוט משום שאני באמת לא יכול...

לגבי זה שאנחנו לא צריכים לתת התראה, זו הייתה הערה, שבאה להראות לך שאפילו שאנחנו לא צריכים, יש התראה שכזו (ואתה בעצמך מודה שהיית מודע לה...). ככלל, אנחנו מנסים ללכת כמה שיותר לכיוון הגולשים (אלא אם כן הם הולכים נגדנו...), וצעד האכיפה של החתימות הוא דווקא אחד מהדברים האלה שנועדו דווקא עבור הגולשים - רוב הנהלת האתר הם משתמשים מתקדמים יחסית, וסביר להניח שיש להם אינטרנט מהיר ושהם עובדים ברזולוציות גבוהות מאוד, כך שחתימה בגודל שהיה לך קודם כנראה שלא תפריע להם. ניסינו, ניסינו, וניסינו, להתריע בפני הגולשים. זה לא הולך. שמים עלינו פס. הדרך היחידה, לכן, היא האוטומטית. בדרך האוטומטית גם נשלח הסבר מדוע החתימה הוסרה (באי-מייל), מה היה תוכן החתימה (כדי שאפשר יהיה לתקן), וקישור לאשכול המתאים שקיבלת קודם. אנחנו הולכים כמה שאפשר בעד הגולשים, אבל אנחנו לא אשמים בזה שגולש משתמש בספק דואר שמעלים לו מכתבים על דעת עצמו...

ישן 18-06-2005, 23:30
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "יוסף הגדול..."

ראשית, למרות שאתה מתגולל על ספק האינטרנט שלי כבר בפעם השלישית - לא שם הבעיה. הדוא"ל שאני משתמש בו בפרש, הוא של yahoo אוסטרליה, וה Spam Guard הוא OFF. (אגב הסיבה שהרחקתי עדותי לשם, כי הם ממשיכים לתת גישת POP חינם...). בפעם הקודמת כן קבלתי את ההתראה, ובה לינק לכללים - ותקנתי מיד.

אבל אם כבר מדברים על חוקי החתימות, אז הייתי מציע לעשות בהם רויזיה. יש עודף פרמטרים מגבילים, שלדעתי נותרו מן העבר - ללא התאמה להתקדמות ב"ענף".

אין לי ויכוח על מגבלת ה"משקל" של החתימה (אם כי גם שם ניתן היה אולי להגדיל את הרסן לאור מיעוט גולשי ה-dial up). רוצים להתחשב בגולשים הכי מסכנים - יפה!. אבל ההגבלה של הפיקסלים היא לא הגיונית משום שהיא בעצם לוחצת את משקל החתימה עוד יותר למטה. היא גם יכולה ליצור אבסורד שתיכף אתאר.

יש הגיון במגבלה על גובה החתימה, כדי שאשכול לא ימתח כאורך הגלות בגלל חתימוה "גבוהה". אבל נכון להיום, אני יכול לעשות חתימה מעצבנת שרוחבה 50 פיקסלים - וגובהה 600 (או אפילו להשתולל עם 20X1500) להשאר בחוקי החתימה, אפילו שזה יהיה מטרד.

לעומת זאת אין שום בעיה ברוחב חתימה של 800 פיקסלים. (ואני פה מתכוון בזה לרמוז להתפתחות: אני לא מאמין שיש מי שגולש עם מסך ברזולוציה פחותה מ-660 על 800. אני חושב שהרוב נמצאים בלפחות 1024 על 768). אז מדוע לא להגביל גובה של חתימה לנאמר, 100 פיקסלים, אבל לשחרר את הרוחב ללא שום מגבלה - כאשר מגבלת המשקל ב-KB נשארת ללא שינוי? החתימה שלי למשל, עומדת עכשיו בכללי הפיקסלים הנוכחיים, אבל כתוצאה מזה היא רק 10KB . זאת נראית לי הגנה מוגזמת על המיעוט בעל הגלישה האיטית.

חומר למחשבה.

ישן 19-06-2005, 09:50

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "כמה דברים"

לגבי המייל - אנחנו משתמשים בשירות הדואר של ספק האינטרנט שלנו, ועד כמה שאני רואה בלוגים, הוא מאשר את קבלת המיילים השונים. כיוון שאני מקבל אי-מיילים מהמערכת, אני יוצא מנקודת הנחה שהבעייה היא לא בשליחה מהמערכת שלנו, שכנראה אינה סלקטיבית. גם אם מנוע סינון הספאם שלך כבוי, יש דברים אחרים שגורמים למיילים להחסם, כמו למשל רשתות חסומות ודברים אחרים (מיילים אחרים מהאתר אתה מקבל?)

מגבלות הגודל נועדו כדי לאפשר כמה שיותר חופש בלי לצרוך יותר מדי מקום על המסך. אם מישהו יתחכם וישתמש בדוגמא שלך (הרעיון כבר עלה לכמה גולשים בעבר), גם חתימה זו תוסר כשניתקל בה. יש נקודה שלא חשבת עליה בנוגע לרוחב - והיא - העובדה שהאשכולות משורשרים. באשכול עם הרבה תגובות מקוננות (nested), חתימה רחבה תדפוק לחלוטין את תצוגת האשכול.

לסיכום, ההגבלות הנוכחיות נותנות לרוב מענה טוב לבעיית "שלטי החוצות" הקיימת באתרים אחרים, ולעתים יש חריגים שמטפלים בהם באופן פרטני.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר