לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2005, 09:16
צלמית המשתמש של XcalibEr
  XcalibEr XcalibEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל XcalibEr
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי YUGIOH שמתחילה ב "אני לא יודע מה נשרף בדיוק אבל אולי אפשר להחליף את החלק שנשרף זה אפשרי? וזה היה גרסא"

קודם כל זה לא בסדר אחי. אם אתה יודע שאתה שרפת את המכשיר, למה אתה מחזיר אותו לבנאדם!!!

לגבי התיקון, תגיד לי מה הבעיה ואומר לך אם אפשר לתקן וכמה זה צריך לעלות.

לגבי איזה קונסולה יותר טובה, זה שאלת השאלות. גם את הפלייסטיישן אפשר לחבר לאינטרנט וגם איתו אפשר לשחק אונליין, אבל באקסבוקס כל הנושא של תוכנות קוד פתוח הרבה יותר מפותח.

הפלייסטיישן החדש (הקטן) מגיע אם יציאת רשת מובנית, כך שזה לא הבעיה.

לגבי פלייסטיישן 3 ואקסבוקס. אז ככה, האקסבוקס יושק רק בנובמבר והפלייסטיישן 3 עוד שנה.
יקח הרבה זמן עד שיצא להם צ'יפ אם בכלל, כך שאם תרצה להריץ תוכנות קוד פתוח, לגבות את המשחקים ו/או לקנות משחקים מחול יותר בזול , אז תשכח מזה.

אם סוני או מייקרוסופט באמת ירצו אז לא יהיה משתלם לאף אחד להתקין צ'יפ על המכשירים הנ"ל. היא יכולה לעשות את ההגנה כל כך חזקה, שאם יצא צ'יפ הוא יהיה מתיש להתקנה.

אז שום דבר לא בטוח..

ואם תרצה יש לי מכשירי פלייסטיישן ואקסבוקס חדשים (עקב היותי בעל חנות קומסופט www.cso.co.il) וגם מחודשים שחודשו במעבדנו, להלן הוחלפו עיניות והותקנו עליהם צ'יפים.

אתה מוזמן ליצור קשר ב 052-5501999 ובקש את יוסי או אורלי.

יום טוב ובשבת שלום.

יוסי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2005, 09:18
  vgs.co.il vgs.co.il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.05
הדילמה הידועה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YUGIOH שמתחילה ב "נשרף לי הסוני מה כדאי לי לקנות במקום?, סוני או אקס בוקס או שאפשר להחליף לסוני חלקים?"

תראה זה די פשוט , אם יש לך גישה לאינטרנט ואתה יודע להוריד משחקים אין בכלל ויכוח שהאקסבוקס עדיף לך פי כמה וכמה , אם אתה רק רוצה לשחק משחקים שקנית או ששכרת אז לך על הפלייסטיישן . בכל מקרה אין לך מה להתקרב לקיוב .
לאקסבוקס יתרונות ברורים גם בחומרה - הוא מגיע עם כרטיס רשת מובנה והארד דיסק מובנה שאשכרה עובדים , הוא מתקלקל הרבה פחות !!
וגם בתוכנה הוא עדיף על הסוני - אפשר להתקין עליו תוכנות כמו המדיה סנטר , אבולושן איקס , די וי די טו אקסבוקס ועוד הרבה דברים נחמדים . ניתן לשחק איתו באינטרנט וניתן לצפות בסרטים מהמחשב ומהאינטרנט .
נראה לי די ברור מי מהם עדיף לא ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר