לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2005, 23:44
  עמיחי עמיחי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
תקשורת מושחתת משחיתה מסיתה שיקרית ומגמתית

לפני כחודש יצא מעריב בקמפיין מתוכנן שיקרי ומגמתי,באמצעות השקרן הסידרתי יואב יצחק ,עט להשכיר בקמפיין על כך שביתה של השופטת בייניש התקבלה לעבודה בפרקליטות המדינה.
נפוטיזם קישקושיזם ומה לא {עזבו את השקרים על כאילו לא היה מכרז}התנפלות רבתי על דברים שבסיסם לא אמת.
נו, לאמת בכתיבתו של יואב יצחק איש אינו מצפה אבל הסתרת דברים מקבילים
של אנשי שלומם זאת חציית כל קו וגבול,זאת מנוולות בדרגה גבוהה.
מסתבר לי אחרי תחקיר קצר שביתו של אלייקים רובינשטיין התקבלה לעבודה בפרקליטות מחוז ירושלים בערך באותה תקופה,אמא שלה משנה לפרקליט המדינה.
והיא התקבלה לפרקליטות כשאבא שלה היה יועץ המשפטי לממשלה,{השופטת בייניש כבר עשר שנים אינה בפרקליטות}.
הקמפיין המאורגן על ידי מעריב ואתר הזבל עושים כל מעשה נבלה ובלבד שנקמת הבוסים העבריינים שלהם תושלם.
נודע לי שעיתונים אחרים ידעו על הפרשה ושתקו,לכן כולם מושחתים,ומשחיתים.
משפחת רובינשטיין הועלמה כתגמול על מזרחי.מנוולים.!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2005, 00:41
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
נו באמת עמיחי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "ל דאגה האיש מאתר הזבל לא יתבע והשני גם הוא יודע שאמת דיברתי"

אמיר אורן הוא איש חכם, ישר ושריד חיובי בתקשורת הוגנת... יש לך קירבה משפחתית לאורי דן?
אתה מדבר על אמיר אורן שהחליט לקדם את חברו מזרחי לראשות אח"ק על דפי הארץ? אותו אמיר אורן שנכנס חזיתית באליקים רובינשטיין אחרי שהמליץ לבדוק אחת ולתמיד את מעשיו של מזרחי? אותו אמיר אורן שאיים על רמטכ"ל בישראל, שהוא עלול להיות בצד של הרעים? על איזה אמיר אורן אתה בדיוק מדבר, כי אני מכיר אמיר אורן שמורח מדי שבוע אלפי מילים על כל שטות שמעניינת אותו. חלקן אמנם מעניינות וחשובות, אך חלקן (כך נדמה) נועדו בסך הכל לקדם את האנשים שאתה היית מכנה "ישרים" במדינה.
יתכן שאותם אנשי שלומו של אורן אכן ישרים, אך יתכן גם שהם פשוט מצאו חן בעיניו ונראה לו שהם ראויים לתמיכה, לחיזוקים. אלא שהאמיר אורן הזה שלך חושב שהעיתון הוא במה לקידום האנשים האלה, ולהתנגחות במתנגדיהם. אמיר אורן הזה שלך חושב שהוא יכול לעשות כל העולה על רוחו על גבי העיתון. בחייך, זה איש חכם, ישר וחיובי?

לגבי הקמפיין של מעריב, לכל היותר הייתי יכול לומר שזו צביעות. אני לא יודע מה תהליך קבלת ההחלטות במעריב, ולמען האמת - זה לא מעניין אותי. הקמפיין שלהם חיובי ומרשים והוא דורש הרבה אומץ. אני חותם לך שהם הסתבכו עם לא מעט אנשים במדינה בעקבותיו.
ועל מה בדיוק אורן יתבע את נמרודי? על מה שהרמטכ"ל אמר עליו ופורסם במעריב?

נערך לאחרונה ע"י Spinoza בתאריך 13-06-2005 בשעה 00:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר