לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2005, 18:34
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
שלום. קיבלתי חסימה מפורום "סקופים וחדשות" ללא סיבה מוצדקת.

שלום לכם.
קיבלתי חסימה לשבוע מפורום "סקופים וחדשות" ללא סיבה מוצדקת.
את החסימה קיבלתי עקב תגובתי הזאת:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...9512#post369832
והנה התגובה שלי ori האדמין שקדמה לתגובתו של "העכבר ששתק" שחסם אותי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...9512#post369898
א. אחד המנהלים אמר שכיביכול עשיתי הכללה. בואו נשאיר את עיניין ה"עשיתי או לא עשיתי" בצד. איפה בחוקי הפורום רשום שאין לעשות השוואות?
אני קראתי היטב את החוקים ולא מצאתי. אשמח אם תוכלו למצוא את החוק הזה בישבילי כאן בחוקי הפורום:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/an...nouncementid=33
לדעתי, מן הראוי שאם אתם רוצים שמשתמש ממושמע ישמור על חוק זה או אחר שתכתבו אותו ברשימת החוקים.
ב. זו פעם ראשונה שמנהל בכלל מעיר לי על התנהגות שכיביכול לא לרוחו. האם על דבר כזה ראוי לתת חסימה?

אשמח אם העיניין יבדק ברצינות.
יום נעים, מארק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2005, 11:14

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "שלום. קיבלתי חסימה מפורום "סקופים וחדשות" ללא סיבה מוצדקת."

לפי בדיקה שעשיתי כרגע, "העכבר ששתק" חסם אותי עקב כך שדעותי אינן לרוחו ודעתו כנראה.הנה דוגמא:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...9942#post372810
הבחור כאן עשה השוואה בין ערבים ומתנחלים (כיביכול הכללה) ומה הוא קיבל?
תגובה ידידותית, חברותית ואולי אפילו צינית:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...9942#post372839

אגב, עדיין לא קיבלתי תשובות לשאלות שנשאלו.
יש כ 70 צפיות, אני לא מאמין שמנהל עבר כאן.

אשמח לתגובה בונה מאחד אנשי ההנהלה כאן.

יום נעים, מארק.

ישן 19-06-2005, 12:55

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "כתוב בשחור על גבי תכלת ברוב האשכולות בסקופים."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Au79
המנהלים מזהירים שלא לעשות הכללות, בהנחה שאתה קורא תגובות באשכולות שאתה מגיב בהם, אני בטוח שראית את ההזהרות הללו. אתה לא שונה משום גולש אחר, אם אינך קורא תגובות באשכולות, מדוע עלינו להניח שהיית קורא את התקנון? תענה בכנות.
גם אני חושב שאתה צריך לפנות למנהל שחסם אותך, אני משוכנע שהוא יבהיר את עמדתו.

למרות שזה לא בדיוק נכון, נניח שזה נכון.
אני ממש לא חייב לקרוא את התגובות באשכולות שאני קורא. בזכותי להגיב לתוכן האשכול עצמו.
לא ביקשתי ממך להניח. אני תמיד קורא את חוקי הפורומים שאני משתתף בהם ומשתדל לעמוד תחת כל חוק וחוק.
נכון, אני לא שונה משום גולש אחר.
אבקש ממך לקרוא את התגובה הזאת: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...3206#post372942 ולראות שלא רק שלא קיבלתי העדפה, אלא ההפך, קיבלתי הרחקה כיוון שככל הנראה דעותי לא מצאו חן בעיני המנהל החוסם.
עובדתית, האדמין ori שהגיב לפני "העכבר ששתק" אמר שתגובתי היא בסדר גמור.

אשמח לתגובות ממנהלים ומשתמשים נוספים בנושא.
יום נעים, מארק.

ישן 19-06-2005, 13:04

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה מתעקש לא להבין?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אתה רוצה שמנהלים אחרים יסבירו לך למה נחסמת, אבל אתה לא עושה את הדבר הפשוט ביותר - לשאול את המנהל שחסם אותך למה נחסמת. אתה מניח שהתשובה שלו לא תספק אותך בלי שבכלל ניסית. אם הוא לא יענה לך, או שהתשובה שלו לא תספק אותך, אז תמשיך הלאה לאדמינים. בכל מקרה זה לא פורום ציונים למנהלים ולדעתי הבקשה שלך שמנהלים וגולשים אחרים יסבירו לך למה נחסמת, או שיתנו ציונים לפעולות של העכבר לא ממש במקום.

אני לא מבקש להבין מדוע נחסמתי, את זה הוא כבר הסביר בהודעת החסימה.
"עשיתי הכללה" כיביכול. ולכן, הבאתי את זה לכאן כדי שתגידו עד כמה זה צודק ונכון מה שהמנהל הנ"ל עשה.
ובואו שוב לא נשכח שהדבר שכיביכול בגללו נחסמתי בכלל לא מסומן כאסור בחוקי הפורום.

ישן 19-06-2005, 13:29

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "משוב הוא בהחלט המקום המתאים לתגובות על האתר, פורומיו וגם על מנהליו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ichpatli
שרק יכולים להפיק תועלת גם מביקורת...(כשהיא בונה ולמטרות קונסטרוקטיביות...).

לדעתי עכבר בהחלט גילה להיטות יתר בחסימתו זו, במיוחד כשהגולש באותו אשכול עצמו, חזר בו וסייג דבריו (עוד בטרם הפעלת השוט). אזהרה היתה בהחלט הליך מנהלי נאות ומספק במקרה זה. יותר מכך עכבר כשל במקרה זה באיפה ואיפה, כשבסמיכות זמנים לגבי גולש "מכליל" אחר (ולאחר חסימה זו), הסתפק באזהרה בלבד (כפי שראוי היה לנהוג גם במקרה זה).

תודה על התגובה ידידי.
אגב, חשוב לציין, לפני "העכבר ששתק", הגיב "ori" האדמין ואמר שתגובתי בסדר ואין בה עבירה על החוקים.

ישן 19-06-2005, 14:33

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "ואולי בכל זאת תפנה אל העכבר ותאיר את עיניו לגבי מה שכתבת כאן?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אם אתה צודק, אולי הוא אפילו... ישחרר אותך?

זהו פורום משוב. מן הסתם,
כאן אני אמור לכתוב משוב על מנהלים ופעולות שבוצעו שלא כראוי בין היתר.

תכף אני אשלח לו קישור לאשכול בהודעה פרטית.

אגב, אני לא רואה את שחרורי מחסימה כטובה או הטבה. הוא פעל שלא כחוק, מחובתו לתקן עצמו.
ואני אסביר שוב מדוע פעל שלא כראוי:
א. אין שום חוק ברשימת החוקים האוסר הכללות.
ב. האדמין ori אמר שהודעתי אינה עוברת על החוקים אך המנהל "העכבר ששתק" החליט לצפצף על זה למרות ש ori הודיע על חוקיות הודעתי הרבה קודם מתגובתו של "העבר ששתק".
ג. משתמש אחר שעשה הכללה אך ההכללה היתה לרוחו של "העכבר ששתק" לא רק שלא קיבל באן ולא אזהרה, הוא אף קיבל הודעה ידידותית, חברותית ואולי אפילו צינית.

יום נעים, מארק.

ישן 19-06-2005, 14:51
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
כמו שאמרו לך כאן, ההליך הנכון לתלונות כאלה מתחיל בפנייה למנהל שחסם אותך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "שלום. קיבלתי חסימה מפורום "סקופים וחדשות" ללא סיבה מוצדקת."

ורק אם תשובתו לא תשביע את רצונך, אתה בהחלט רשאי להעלות את העניין בפורום משוב.
הייתי מסתפק בתשובה לך בפרטי, אבל ראוי שנעמיד דברים על דיוקם:
התגובה שאליה הפנית, שאותה ori "אישר" לך, אינה התגובה שבגינה נחסמת, שהיא זו:

כאן לא כתוב "שמאל" אלא "השמאל", שמואשם על-ידך ב: שיתוף פעולה עם האויב, סיוע למחבלים ופציעת "3 אנשי כוחות מדינת ישראל בשיתוף עם האוייב הערבי".
זו כבר לא הכללה מרושעת בלבד (כפי שקרה בתגובה אליה הגבתי ב"ציניות") - אלא הסתה כנגד ציבור שלם, שרוב רובו ציוני, שומר חוק, וגם - מה לעשות - שותף מלא בהגנה על מדינת ישראל (מה שגם גבה ממנו מחיר לא קטן).
אילו היית מסתפק בטענה שלא קראת את אשכול העוגן שהתנוסס בפורום במשך ימים ארוכים, התריע והזהיר מפני הכללות מהסוג הזה, היה טעם לשקול את פנייתך ולשחרר אותך. היות שאתה מדגים גם כאן שאתה לא מודע בכלל לחומרה שבאמירות שלך, אני לא רואה סיבה לשנות את ההחלטה.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

ישן 19-06-2005, 15:19

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "כמו שאמרו לך כאן, ההליך הנכון לתלונות כאלה מתחיל בפנייה למנהל שחסם אותך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי העכבר ששתק
ורק אם תשובתו לא תשביע את רצונך, אתה בהחלט רשאי להעלות את העניין בפורום משוב.
הייתי מסתפק בתשובה לך בפרטי, אבל ראוי שנעמיד דברים על דיוקם:
התגובה שאליה הפנית, שאותה ori "אישר" לך, אינה התגובה שבגינה נחסמת, שהיא זו:

כאן לא כתוב "שמאל" אלא "השמאל", שמואשם על-ידך ב: שיתוף פעולה עם האויב, סיוע למחבלים ופציעת "3 אנשי כוחות מדינת ישראל בשיתוף עם האוייב הערבי".
זו כבר לא הכללה מרושעת בלבד (כפי שקרה בתגובה אליה הגבתי ב"ציניות") - אלא הסתה כנגד ציבור שלם, שרוב רובו ציוני, שומר חוק, וגם - מה לעשות - שותף מלא בהגנה על מדינת ישראל (מה שגם גבה ממנו מחיר לא קטן).
אילו היית מסתפק בטענה שלא קראת את אשכול העוגן שהתנוסס בפורום במשך ימים ארוכים, התריע והזהיר מפני הכללות מהסוג הזה, היה טעם לשקול את פנייתך ולשחרר אותך. היות שאתה מדגים גם כאן שאתה לא מודע בכלל לחומרה שבאמירות שלך, אני לא רואה סיבה לשנות את ההחלטה.

חמור או לא חמור זה אתה מחליט על סמך דעתך האישית.
לדעתי, לומר את המשפט "המתנחלים כמו הערבים עושים שימוש ציני בילדים"
זו הכללה לא פחות מאשר מה שאני אמרתי, אלא יותר. מה לעשות, אתה שופט ושפטת לפי דעותיך הפוליטיות.

א. למה קיבלתי ישר השעיה עוד לפני שקיבלתי אזהרה אחת בכלל?
ב. אני קראתי את החוקים מהיום הראשון שלי בפורום ואני נוהג לבקר בחוקים כל שבוע על מנת לראות עם התבצעו שינויים. אשמח לראות ציטוט מהחוקים שבו מצויין כי אין לעשות הכללות.

חוץ מזה, התנצלתי על ההכללה שכיביכול ביצעתי והסברתי כי כנראה לא ביטאתי את עצמי כראוי עוד הרבה לפני שאתה הגבת.

ישן 19-06-2005, 15:51

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "בבקשה"

ציטוט:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=57260

כאמור, האשכול הנ"ל התנוסס במשך ימים ארוכים כעוגן בפורום, וחוץ מזה - כפי שנאמר לך כאן כבר - הופיעו לכך תזכורות חוזרות ונשנות, בכמה וכמה אשכולות.
בעניין החומרה, זו אכן נתונה לשיקול דעתם של המנהלים, ולכן נחסמתם אתה (לשבוע) וזעמן (לצמיתות), בעוד דניאלקו וסטונד רק הוזהרו.
הטענה היחידה שלך שיש בה ממש היא שבהמשך אותו אשכול הבהרת את עצמך וחזרת בך מההכללה, ועל כך נמשיל לדון, אתה ואני, בפרטי.

שים לב לתאריך האשכול 5.5.05 - בתאריך הזה עוד לא הייתי פעיל בפורום "סקופים וחדשות". התחלתי להיות פעיל בפורום "סקופים וחדשות" רק לפני כשבוע (להזכירך, התאריך היום הוא 19.6.05).
אשמח לקבל לינק לאשכול שבו הוזהרתי ("תזכורות חוזרות ונישנות" - לא רק שלא הוזהרתי פעמים רבות, לא זכור לי כי הוזהרתי אפילו לא פעם אחת).

לגבי אם זו הכללה או לא. בעיני, זו לא הכללה. משתמש ראה הודעתי כהכללה ולכן ראיתי לנכון להנצל בפומבי בפני כל המשתמשים שראו זאת כהכללה.

יום נעים, מארק.

ישן 19-06-2005, 23:33

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "לא טענתי שהתזכורות היו כלפיך אישית"

ציטוט:
אבל הן הופיעו גם בשבוע-שבועיים האחרונים.
וכל עוד אתה מתעקש לטעון שלא מדובר בהכללה, אני לא יכול לעזור לך לרדת מהעץ...

נאמר שזו אכן הייתה הכללה. על הרגע שמשתמש טען כי זה נראה לו כהכללה, התנצלתי, הסברתי עצמי ותיקנתי את עצמי (מה לעשות שלא ניתן לערוך הודעה לאחר זמן מסוים?!)
דבר שני. לא ידעתי על החוק הנ"ל ואני לא אמור ללמוד את חוקי הפורום על תגובות של אחרים. אתה מעוניין להכניס חוק? תוסיף אותו לרשימת החוקים. בקשר לנושא הזה לדעתי, כולם יסכימו איתי.
לגבי החסימה. זו הפעם הראשונה שהודעתי לא עומדת באיזה שהוא תקן בפרש (אפילו תקנים שאינם רשומים בתקנון כראוי). האם על עבירה ראשונה, שגם היא אינה כתובה בחוקים אני אמור לקבל חסימה לשבוע?
האם לפני חסימה לא הייתי אמור לקבל לפחות אזהרה?

אשמח לתשובות בקשר לעניין הזה.

את הדיון התחלנו כאן ולדעתי יהיה נכון גם לסיים אותו כאן ולא בפרטי.

יום נעים, מארק.

ישן 20-06-2005, 10:09
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
את הדיון כאן לא "התחלנו" אלא התחלת
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "[QUOTE=העכבר ששתק]אבל הן..."

ועם כל הכבוד לך, לא אתה תכתיב היכן הוא ימשיך להתקיים והיכן יסתיים.
כתבתי כאן רק כדי להעמיד דברים על דיוקם ולתקן "טעויות" שנפלו אצלך, בתום לב מן הסתם.
יתר הדיון יתקיים במקום שבו היה אמור להתקיים מלכתחילה - בפרטי.

יום נעים גם לך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי m1011409
נאמר שזו אכן הייתה הכללה. על הרגע שמשתמש טען כי זה נראה לו כהכללה, התנצלתי, הסברתי עצמי ותיקנתי את עצמי (מה לעשות שלא ניתן לערוך הודעה לאחר זמן מסוים?!)
דבר שני. לא ידעתי על החוק הנ"ל ואני לא אמור ללמוד את חוקי הפורום על תגובות של אחרים. אתה מעוניין להכניס חוק? תוסיף אותו לרשימת החוקים. בקשר לנושא הזה לדעתי, כולם יסכימו איתי.
לגבי החסימה. זו הפעם הראשונה שהודעתי לא עומדת באיזה שהוא תקן בפרש (אפילו תקנים שאינם רשומים בתקנון כראוי). האם על עבירה ראשונה, שגם היא אינה כתובה בחוקים אני אמור לקבל חסימה לשבוע?
האם לפני חסימה לא הייתי אמור לקבל לפחות אזהרה?

אשמח לתשובות בקשר לעניין הזה.

את הדיון התחלנו כאן ולדעתי יהיה נכון גם לסיים אותו כאן ולא בפרטי.

יום נעים, מארק.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

ישן 20-06-2005, 13:38

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "את הדיון כאן לא "התחלנו" אלא התחלת"

ציטוט:
ועם כל הכבוד לך, לא אתה תכתיב היכן הוא ימשיך להתקיים והיכן יסתיים.
כתבתי כאן רק כדי להעמיד דברים על דיוקם ולתקן "טעויות" שנפלו אצלך, בתום לב מן הסתם.
יתר הדיון יתקיים במקום שבו היה אמור להתקיים מלכתחילה - בפרטי.

יום נעים גם לך.

פורום משוב הוא פורום לנתינת משוב על מנהלים בין היתר.
לדעתי, פעלת שלא כצדק. זכותי המלאה לכתוב על כך בפורום משוב, בין אם תרצה ובין אם לא.

אגב, אני לא ביקשתי תגובות ממך. אני ביקשתי תגובות מאדמינים/מנהלים אחרים על צדקת מעשיך
כלפיי.
כמובן, זכותך להגיב ולשים את הדברים כפי שזה נראה מנקודת מבטך, אך אתה לא תכתיב לי אם להתלונן על ההתנהגות שלך כלפי או לא להתלונן.

יום נעים, מארק.

ישן 20-06-2005, 14:47
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אנחנו מסכימים
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "אחוות מנהלים זה דבר יפה וגם ראוי..."

מנהל שפעל לא ע"פ החוקים, צריך להתנצל ואפילו להענש אם המקרה חמור מאד.
אבל מרק לא מבקש התנצלות, הוא רוצה שאתה,אני ושאר הגולשים נגיד מה דעתנו על הפעולות של העכבר ונחלק לו ציונים, וזה כבר לא לעניין. מה שהכי לא מובן לי זה למה הוא מתעקש שזה יהיה בפומבי כשהעכבר מציע לו ללבן את העיניין בפרטי, בגלל זה זה ניראה לי קצת כמו סגירת חשבונות. מהכרות קצרה ולא מחייבת עם העכבר אני בטוח שאם מרק יצליח לגרום לו להבין שהוא טעה, הוא יתנצל בפומבי. ואני אחזור שוב על מה שאמרתי, אם הוא כל כך בטוח שנעשה לו עוול שילך ישר למנהלי האתר (שלהם גם הכוח להוריד לו את החסימה דרך אגב) ושלא ינסה "לחמם" גולשים אחרים על העכבר. הרי גם אם כל הגולשים פה יסכימו איתו, ויגיבו ויטענו שהעכבר טעה מה זה יתן לו?
אין לי בעיה עם הביקורת של מרק, יש לי בעיה עם הדרך שבה הוא מנסה להעביר את הביקורת הזו.

ישן 22-06-2005, 12:14

אני אחזור שוב על מה שאמרתי לאורך כל האשכול הנימרח הזה
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "עכשיו הגזמת"

לא קראתי את האשכול שעליו מרק מדבר, ואין לי מושג אם העכבר טעה או צדק. האמת היא שרציתי לקרוא אבל אחרי שזה נטחן פה עד דק כבר לא היה לי חשק יותר (ויסלח לי מרק). זה גם לא שני נותן למנהלים גיבוי עיוור, סה"כ זה בכלל לא משנה אם אני נותן להם גיבוי כי אני לא אדמין ואין לי שום קשר ניהולי לפורומים שאני לא מנהל בהם. הבעיה היחידה שלי עם האשכול הזה היא הדרך שבה הוא ניסה להעביר את הביקורת. מרק לא רצה פיתרון, או יותר נכון להגיד שהוא לא רצה רק פיתרון, הוא רצה גם שכולם יגידו איזה חרא העכבר וכמה הוא טעה ועשה לו עוול (וכן אני יודע שאני מקצין, זה בכוונה). אני חושב שזה לא לעניין, מה יעזור לו אם כולם יגידו שהוא טעה? זה לא ישנה לעניין החסימה. לצאת למסעות צלב (והכפשה) על גבי הפורום לא יעזרו לאף אחד, בטח לא למי שנחסם. ביקורת היא דבר מועיל, אבל יש דרך להעביר אותה וזו לדעתי לא הדרך הנכונה.

בקשר לשאר ההודעה שלך, אני מתאר לעצמי שאתה מדבר על החסימה שלך, גם כאן אני לא מכיר את העובדות. אבל אם אתה חושב שעשו לך עוול פנה לאדמינים ואני דיי בטוח שהם יפתרו לך את הבעיה.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 22-06-2005 בשעה 12:21.
ישן 22-06-2005, 12:50

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני אחזור שוב על מה שאמרתי לאורך כל האשכול הנימרח הזה"

ציטוט:
לא קראתי את האשכול שעליו מרק מדבר, ואין לי מושג אם העכבר טעה או צדק. האמת היא שרציתי לקרוא אבל אחרי שזה נטחן פה עד דק כבר לא היה לי חשק יותר (ויסלח לי מרק). זה גם לא שני נותן למנהלים גיבוי עיוור, סה"כ זה בכלל לא משנה אם אני נותן להם גיבוי כי אני לא אדמין ואין לי שום קשר ניהולי לפורומים שאני לא מנהל בהם. הבעיה היחידה שלי עם האשכול הזה היא הדרך שבה הוא ניסה להעביר את הביקורת. מרק לא רצה פיתרון, או יותר נכון להגיד שהוא לא רצה רק פיתרון, הוא רצה גם שכולם יגידו איזה חרא העכבר וכמה הוא טעה ועשה לו עוול (וכן אני יודע שאני מקצין, זה בכוונה). אני חושב שזה לא לעניין, מה יעזור לו אם כולם יגידו שהוא טעה? זה לא ישנה לעניין החסימה. לצאת למסעות צלב (והכפשה) על גבי הפורום לא יעזרו לאף אחד, בטח לא למי שנחסם. ביקורת היא דבר מועיל, אבל יש דרך להעביר אותה וזו לדעתי לא הדרך הנכונה.

בקשר לשאר ההודעה שלך, אני מתאר לעצמי שאתה מדבר על החסימה שלך, גם כאן אני לא מכיר את העובדות. אבל אם אתה חושב שעשו לך עוול פנה לאדמינים ואני דיי בטוח שהם יפתרו לך את הבעיה.

קודם כל, שמי מארק ולא מרק.
אני לא יודע מהיכן הסקת כי אני מעוניין לנקום באותו מנהל.
רציתי להראות את המעשה הלא צודק שהוא עשה כלפיי על מנת למנוע
מעשים דומים ממנו בעתיד ועל מנת שהאדמינים ישימו לב יותר לעיניינים כאלה.
לא הייתה כאן שום הכפשה.

ציפיתי לתגובה של יותר אדמינים בנושא. ככל הנראה,
מה שמעניין אותם זה כמה אנשים יכנסו על מנת להציג סטטיסטיקות למפרסים
ולא איך הגולשים ירגישו ורמת הצדק של שאר ההנהלה כלפי הגולשים בפורום.

אני רואה שאתה לעצמך דעה כבר רכשת למרות שכפי שאמרת לא בדקת כלל
את הנושא לעומקו. חוץ מזה, זה ברור לי שאתה תגן על מישהו שנמצא איתך בצוות הניהול
ואתה מכיר אותו זמן רב לעומת סתם משתמש שאתה לא מכיר וכנראה גם לא כל כך מעניין אותך.

אגב, תאמין לי שבין אם יהיה לי באן ליום, לחודש, לשנה או לא יהיה לי באן בכלל זה לא ישנה לי הרבה.
אתם אלה שמפסידים, לא אני. זה נראה לכם "סך הכל משתמש אחד", אך אם היחס של רוב המנהלים זהה ליחס של "העכבר ששתק" למשתמשים, אני מאמין שמשתמשים ימצאו לעצמם פורום יותר ידידותי.

יום נעים, מארק.

ישן 20-06-2005, 15:05

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא יודע איך להפוך את זה ליותר פשוט בשבילך"

ציטוט:
אני אנסה להגדיל את הכתב:
אם אתה חושב שהמנהל טעה, לך למנהלים של המנהל (=אדמינים). רק הם יוכלו להפוך את ההחלטה שלו.
זה שכולם יגיבו פה ויגידו אם הוא טעה או לא, לא יעזור לך (בעצם אולי זה יעזור להרגשה שלך, אבל בטוח שזה לא ישחרר לך את החסימה).
יותר ברור?????????

למיטב ידיעתי, משוב לבעלי האתר (אדמינים בין היתר) נעשה בפורום משוב.
במיוחד בשביל מה שהגדלת והדגשת בישבילי קיים פורום משוב כפי שאמרתי עוד קודם.

ישן 20-06-2005, 15:33

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "טוב אין לי כח יותר"

ציטוט:
אני אנסה להסביר פעם אחרונה, מה שמפריע לי זה לא זה שאתה מתלונן על דרך הניהול של העכבר ולא עצם העובדה שאתה עושה את זה בפורום משוב (למרות שאם זה היה קורה לי אני הייתי שולח הודע פרטית ךאדמינים ולא מחכה שהם יקראו על זה פה), הבעיה היא עם הדרך. למרות שאת ההודעה שלך כאן הפנת לגולשים, ולא לאדמינים, שימי קרא את מה שיש לך להגיד, ואתה התעלמת באלגנטיות ממה שהוא יעץ לך לעשות. אם זה עושה טוב להמשיך לשלוח כאן הודעות, אתה מוזמן להמשיך, סביר להניח שזה לא יפתור לך את הבעיה.

כנראה שאתה לא מצליח להבין את המסר שלי.
בכל מקרה, אני אתן לך שאלה ואתה תענה לי בבקשה בלי קשר אלי ול"העכבר ששתק".

אנא תענה לי על זה:
האם זה צודק לתת באן למשתמש על עבירה על חוק שבכלל לא קיים ברשימת החוקים, כשזו עבירה ראשונה בכלל על חוק כלשהו (בין אם קיים או לא) ועוד לאחר שהתנצלתי ותיקנתי עצמי אם זה היה נראה כהכללה עוד לפני תגובתו של מנהל הפורום שהעיר על כך?

תענה לי בבקשה כאדם רגיל ולא כמישהו שחייב להצדיק את ההנהלה שעומדת מאחוריו. תודה.

יום נעים, מארק.

ישן 20-06-2005, 17:47

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Web שמתחילה ב "הייתי מעוניין להגיב על זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Web
זה בהחלט צודק לתת באן על משהו שלא מוזכר בחוקים, כל עוד מדובר בעבירה בוטה... לא בדקתי בדיוק במה מדובר, אבל לפי ריפרוף קל בתגובות, אני פשוט חייב להצדיק את העבר וrubber duck (ואני כן אובייקטיבי...), למה לא יכלת לשלוח לו פשוט הודעה וזהו מלכתחילה?!

וגם לא מובן מה אתה רוצה? אתה רוצה שהוא יוציא לך את הבאן? או שהוא ירד על הברכיים ויתחנן למחילה?

קודם כל, אם אתה לא יודע במה מדובר, אבקש ממך שלא להתערב.
דבר שני, לא מדובר כאן בעבירה בוטה יותר מכל עבירה אחרת.
דבר שלישי, אין זה נכון לדעתי לחסום משתמש על עבירה שכלל לא מוזכרת כאסורה בחוקי הפורום.
דבר רביעי, אין זה הוגן להשעות משתמש על עבירה ראשונה כאשר בד"כ על עבירה ראשונה אפילו לא נותנים אזהרה או לחילופין עונים בחברותיות
(דוגמא תוכל לראות באחת התגובות שלי כאשר ציינתי את תגובתו של "העכבר ששתק" למישהו שביצע כיביכול הכללה גם כן אך תגובתו הייתה בגדר דעותיו של "העכבר ששתק").
דבר חמישי, מעבר לכל הדברים, אני התנצלתי ותיקנתי עצמי כאשר הפנו את תשומת ליבי על כך שמה שכתבתי נראה כהכללה בפני גולש מסויים.

rubber_duck, אני עדיין מחכה לתגובה מורחבת מצידך על שאלתי.

יום נעים, מארק.

ישן 20-06-2005, 19:28
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
צדק צדק תרדוף!!...
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "[QUOTE=Web]"וגם לא מובן מה..."

מסתבר שכמו בחיים גם באתר לא תמיד הצדק מנצח...
אי התערבות האדמינים או יותר מדויק העצה שקיבלת, מלמדת שאין להם עניין להתעמת עם עכבר בנושא, (אולי ציפו מתוך היכרות אתו (?) שיפגין גדלות נפש בעצמו?).
יתכן גם שהחרפת תגובותיך, הכבידה על עכבר ומנעה ממנו "לרדת מהעץ".
הצעתי לך - (שטובה גם לחיים בכלל...) - למד ממיכאל קולהאוס ( רודף צדק אובססיבי בספרו של היינריך פון קלייסט) וסגור עניין.
מקווה שלמרות עוגמת הנפש, תמשיך לשתפנו בהגיגיך בתום תקופת ההשעיה.
בס"ה באפשרותך לאמץ ניק קליט יותר... ולקצר בכך את תקופת ההמנעות..., כפי שעושים מוענשים שהיו ראויים ממך לעונש. (אם תבחר בכך - רצוי שלא תצהיר על זהותך הקודמת....).

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 21-06-2005, 09:18

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "צדק צדק תרדוף!!..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ichpatli
מסתבר שכמו בחיים גם באתר לא תמיד הצדק מנצח...
אי התערבות האדמינים או יותר מדויק העצה שקיבלת, מלמדת שאין להם עניין להתעמת עם עכבר בנושא, (אולי ציפו מתוך היכרות אתו (?) שיפגין גדלות נפש בעצמו?).
יתכן גם שהחרפת תגובותיך, הכבידה על עכבר ומנעה ממנו "לרדת מהעץ".
הצעתי לך - (שטובה גם לחיים בכלל...) - למד ממיכאל קולהאוס ( רודף צדק אובססיבי בספרו של היינריך פון קלייסט) וסגור עניין.
מקווה שלמרות עוגמת הנפש, תמשיך לשתפנו בהגיגיך בתום תקופת ההשעיה.
בס"ה באפשרותך לאמץ ניק קליט יותר... ולקצר בכך את תקופת ההמנעות..., כפי שעושים מוענשים שהיו ראויים ממך לעונש. (אם תבחר בכך - רצוי שלא תצהיר על זהותך הקודמת....).

קודם כל, תודה על העצה.
דבר שני, אני לא מתכוון להחליף את זהותי או להתבחא ממישהו.
במיוחד שאני משתמש בניק הזה כבר כשנתיים.
אין שום סיבה שאני אחליף ניק בגלל מנהל שלא יודע לבצע את התפקיד
שלו כראוי ותחת החלטותיו הניהוליות, הוא משתמש בדעותיו הפוליטיות.
חסמו אותי שלא כצדק, אין שום סיבה שאני אתחבא, אחליף זהות וכדומה.
המנהלים כאן מתייחסים לגולשים כאילו הם עושים להם טובה שהם מאפשרים להם לגלוש כאן.
כמו ש big joe אמר באשכול אחר, אתם צריכים להתייחס לגולשים כמו ללקוחות. אם לא יהיו גולשים,
מפרסמים לא יבואו לפרסם כאן. ואם מפרסמים לא יבואו לפרסם כאן, לא יהיה לכם רווח.

rubber_duck - התגובה שלך דיברה בעד עצמה. אתה יודע שאני צודק אך אתה כיביכול לא רוצה להודות בזה.

אתם יודעים שאני צודק אך את לא רוצים להוריד מהסמכות של "העכבר ששתק" ולהציגו כטועה.

יום נעים, מארק.

ישן 21-06-2005, 09:33
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
תגובה אחרונה שלי בנושא
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "[QUOTE=ichpatli]מסתבר שכמו..."

לפני כמה עשרות הודעות, ביקשתי ממך שתפנה אליו בפרטי כדי ללבן את הנושא - הוא זה שחסם אותך - ולו הסמכות לשחרר אותך.

נדיר מאוד שמנהלי האתר עוקפים החלטה של מנהל פורום (בטח ובטח כשהמדובר הוא על חסימה מפורום מסויים, ועוד לזמן קצר ביותר) - וזאת משום שהמנהלים באתר הזה מנהלים מתוך זה שיש לנו אמון בהם (אחרת היו נבחרים מנהלים אחרים...).

אני לא אומר שאתה צודק, ואני לא אומר שאתה טועה.

כל שביקשו ממך היה לנסות לדון עם הנושא באופן פרטי עם זה שחסם אותך, ורק אם אחרי הדיון איתו התשובה לא מספקת אותך, לעלות הלאה (יש בראש הדף קישור "צור קשר" שפונה אלינו ישירות, בלי צורך לעבור בפורום בכלל) - כדי שאנחנו נתערב בהחלטה שביצע המנהל.

משום מה (כנראה בנסיון להוציא את המנהל "רע", במחשבה שזה יגרום למישהו מעליו או לו עצמו להוריד את החסימה) אתה החלטת שלא לעבוד בצורה הרגילה שבה פונים לשירות לקוחות (אתה העלית את משל הלקוח) - שבה פונים למוקד השירות - ורק אם התוצאות לא מוצאות חן בעיניך, אתה מבקש לדבר עם הממונה על נותן השירות - אלא החלטת לעקוף אפילו את הממונים, ולפתוח משפט-שדה למען יראה כל העולם וידע כמה אכזר היה עלייך המנהל.

בעקבות כך, יש לי שלושה דברים להגיד:
1. כשמישהו בא להשמיץ במקום לנסות לפתור את הבעייה בדרך שנותנים לו, זה מוריד, בעיני, את הקרדיט שלו באופן אוטומטי, וקצת מוציא מהחשק לנסות לעזור לו אפילו אם הוא צודק (ואני לא אומר שאתה צודק, לא ממש התעמקתי בסיפור, וזה לא ממש משנה).
2. אתה יכול להמשיך בזה כמה שאתה רוצה, אבל זה לא יעזור לך בשום דבר, למעט העובדה שאתה תרגיז את כל הנוכחים
3. אתה עדיין מוזמן לפנות למי שיש לך בעייה איתו בעניין, ולנסות לפתור אותה (אם פתרון זה בכלל מה שאתה מחפש...)

יום טוב,
שימי

ישן 21-06-2005, 09:45

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "תגובה אחרונה שלי בנושא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
לפני כמה עשרות הודעות, ביקשתי ממך שתפנה אליו בפרטי כדי ללבן את הנושא - הוא זה שחסם אותך - ולו הסמכות לשחרר אותך.

נדיר מאוד שמנהלי האתר עוקפים החלטה של מנהל פורום (בטח ובטח כשהמדובר הוא על חסימה מפורום מסויים, ועוד לזמן קצר ביותר) - וזאת משום שהמנהלים באתר הזה מנהלים מתוך זה שיש לנו אמון בהם (אחרת היו נבחרים מנהלים אחרים...).

אני לא אומר שאתה צודק, ואני לא אומר שאתה טועה.

כל שביקשו ממך היה לנסות לדון עם הנושא באופן פרטי עם זה שחסם אותך, ורק אם אחרי הדיון איתו התשובה לא מספקת אותך, לעלות הלאה (יש בראש הדף קישור "צור קשר" שפונה אלינו ישירות, בלי צורך לעבור בפורום בכלל) - כדי שאנחנו נתערב בהחלטה שביצע המנהל.

משום מה (כנראה בנסיון להוציא את המנהל "רע", במחשבה שזה יגרום למישהו מעליו או לו עצמו להוריד את החסימה) אתה החלטת שלא לעבוד בצורה הרגילה שבה פונים לשירות לקוחות (אתה העלית את משל הלקוח) - שבה פונים למוקד השירות - ורק אם התוצאות לא מוצאות חן בעיניך, אתה מבקש לדבר עם הממונה על נותן השירות - אלא החלטת לעקוף אפילו את הממונים, ולפתוח משפט-שדה למען יראה כל העולם וידע כמה אכזר היה עלייך המנהל.

בעקבות כך, יש לי שלושה דברים להגיד:
1. כשמישהו בא להשמיץ במקום לנסות לפתור את הבעייה בדרך שנותנים לו, זה מוריד, בעיני, את הקרדיט שלו באופן אוטומטי, וקצת מוציא מהחשק לנסות לעזור לו אפילו אם הוא צודק (ואני לא אומר שאתה צודק, לא ממש התעמקתי בסיפור, וזה לא ממש משנה).
2. אתה יכול להמשיך בזה כמה שאתה רוצה, אבל זה לא יעזור לך בשום דבר, למעט העובדה שאתה תרגיז את כל הנוכחים
3. אתה עדיין מוזמן לפנות למי שיש לך בעייה איתו בעניין, ולנסות לפתור אותה

יום טוב,
שימי

אם כבר מדברים על שירות לקוחות וכו'. אני לא יודע מה איתך, אך אם נציג של חברה מסויימת אינו פועל כראוי וכחוק, מן הראוי לפנות ישירות לממונה עליו.

עדיין אף אחד מכם לא ענה לי על השאלה שלי.
אם אתה באמת תענה לי על השאלה הבאה מהלב ואני אראה שכמה אנשים באמת חושבים
שאני זה שאינו צודק, אני אמתין עד סיום זמן החסימה.
להזכירך, הנה השאלה:
האם זה צודק לתת באן למשתמש על עבירה על חוק שבכלל לא קיים ברשימת החוקים, כשזו עבירה ראשונה בכלל על חוק כלשהו (בין אם קיים או לא) ועוד לאחר שהוא מתנצל וצתקן את עצמו אם זה היה נראה כהכללה עוד לפני תגובתו של מנהל הפורום שהעיר על כך?

תענה לי בבקשה כאדם רגיל ולא כמישהו שחייב להצדיק את ההנהלה שעומדת מאחוריו. תודה.

ישן 21-06-2005, 10:11

אוקיי, כאדם רגיל אני מוכן להגיב...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]לפני כמה עשרות..."

בדבר המנהל (זה "החוק" המדובר), כתוב, ואני מצטט: "נא שימרו על תרבות דיון - לא לקלל, להשמיץ ולהסית"

מילון אבן שושן:
השמצה נ' [מן שמץ, השמיץ] 1, מתן דפי, השמעת דברי זלזול וגנאי: השמצות וגדופים. 2. ערעור סמכותו או כבודו של מישהו, דיסקרדיטציה. - [השמצת-, השמצות, השמצות-]
נתן בו דופי (תהלים ג כ), חרף ובזה אותו, השמיצו

לדעתי (שאינה קשורה לפוליטיקה), אם אתה מציין שציבור מסויים עושה משהו מסויים בעוד שמיעוט בציבור הזה הוא זה שעושה אותו בפועל, אתה משמיץ ומבזה את הציבור המדובר, שרובו (המוחלט?) אינו בר התכונות שאתה מייחס אליו.

ייתכן בהחלט שמה שאמרתי אומר שגם גולשים אחרים אמורים להחסם. אם הייתי גולש בפורום המדובר, והייתי נתקל במקרה שכזה, בהחלט הייתי מודיע על כך למנהל, ומצפה ממנו לא לנהוג באיפה ואיפה, אך לא הייתי טוען שהוא נוהג כך לפני שהייתי מעיר לתשומת ליבו (שהרי הוא בכל זאת בן-אדם, ומותר לו לפספס...). אם לא הייתי מקבל מענה, הייתי פונה למי שמעליו.

סוף תגובתי בתור גולש

יום טוב,
שימי

ישן 21-06-2005, 10:34

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אוקיי, כאדם רגיל אני מוכן להגיב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
בדבר המנהל (זה "החוק" המדובר), כתוב, ואני מצטט: "נא שימרו על תרבות דיון - לא לקלל, להשמיץ ולהסית"

מילון אבן שושן:
השמצה נ' [מן שמץ, השמיץ] 1, מתן דפי, השמעת דברי זלזול וגנאי: השמצות וגדופים. 2. ערעור סמכותו או כבודו של מישהו, דיסקרדיטציה. - [השמצת-, השמצות, השמצות-]
נתן בו דופי (תהלים ג כ), חרף ובזה אותו, השמיצו

לדעתי (שאינה קשורה לפוליטיקה), אם אתה מציין שציבור מסויים עושה משהו מסויים בעוד שמיעוט בציבור הזה הוא זה שעושה אותו בפועל, אתה משמיץ ומבזה את הציבור המדובר, שרובו (המוחלט?) אינו בר התכונות שאתה מייחס אליו.

ייתכן בהחלט שמה שאמרתי אומר שגם גולשים אחרים אמורים להחסם. אם הייתי גולש בפורום המדובר, והייתי נתקל במקרה שכזה, בהחלט הייתי מודיע על כך למנהל, ומצפה ממנו לא לנהוג באיפה ואיפה, אך לא הייתי טוען שהוא נוהג כך לפני שהייתי מעיר לתשומת ליבו (שהרי הוא בכל זאת בן-אדם, ומותר לו לפספס...). אם לא הייתי מקבל מענה, הייתי פונה למי שמעליו.

סוף תגובתי בתור גולש

יום טוב,
שימי

קודם כל, תודה על התגובה.
עדיין לא ענית על מרבית השאלות.
האם זה צודק לתת באן למשתמש כשזו עבירה ראשונה בכלל על חוק כלשהו (בין אם קיים או לא) ועוד לאחר שהוא מתנצל ומתקן את עצמו אם זה היה נראה כהכללה עוד לפני תגובתו של מנהל הפורום שהעיר על כך?

אשמח לתשובה עיניינית כמו תשובתך הקודמת.

ישן 21-06-2005, 10:42

טוב, שיעור אזרחות :)
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "..."

אני חושב שאם החוק ידוע, זו האזהרה. כמו שאני יודע שאם אנהג באלימות כלפי מישהו, המדינה תעשה לי משפט ואכנס לכלא - זו האזהרה שלא לעשות את זה. במקרה שלי, אני לא צריך את החוק בשביל לא לנהוג באלימות, כי זה לא באופי שלי, אבל יש אנשים שצריכים - אחרת החוק לא היה קיים. ככלל, חוקים נוצרים, לדעתי, על פי צורך בהם - מישהו עשה משהו שפוגע בכלל - ולא ניתן לעצור אותו בלי לחוקק חוק - אז מחוקקים חוק למען לא יישנה הדבר בעתיד. לא סתם הומצא תמרור "האט ותן זכות קדימה" - הוא הומצא כי בלעדיו היו תאונות ואנשים היו נפגעים...

האם "להחליק" את העבירה או לא (לתת עונש "על תנאי"), זהו שיקול דעתו של השופט במשפט (באנלוגיה למקרה שלנו - שיקולו של המנהל). לצערי, בישראל, עבירות מסויימות מוחלקות על ימין ועל שמאל, בעוד אחרות לא (זה כבר נושא לפורום משפטים, וברשותך, לא אכנס לזה...).

לדעתי, ההצטערות על עבירה היא דבר חשוב, אבל אם כל מי שיגיד שהוא מצטער יתחמק מעונש, החוק מאבד משיניו, ולך תוכיח שאין לך אחות...

ישן 21-06-2005, 10:49

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "טוב, שיעור אזרחות :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אני חושב שאם החוק ידוע, זו האזהרה. כמו שאני יודע שאם אנהג באלימות כלפי מישהו, המדינה תעשה לי משפט ואכנס לכלא - זו האזהרה שלא לעשות את זה. במקרה שלי, אני לא צריך את החוק בשביל לא לנהוג באלימות, כי זה לא באופי שלי, אבל יש אנשים שצריכים - אחרת החוק לא היה קיים. ככלל, חוקים נוצרים, לדעתי, על פי צורך בהם - מישהו עשה משהו שפוגע בכלל - ולא ניתן לעצור אותו בלי לחוקק חוק - אז מחוקקים חוק למען לא יישנה הדבר בעתיד. לא סתם הומצא תמרור "האט ותן זכות קדימה" - הוא הומצא כי בלעדיו היו תאונות ואנשים היו נפגעים...

האם "להחליק" את העבירה או לא (לתת עונש "על תנאי"), זהו שיקול דעתו של השופט במשפט (באנלוגיה למקרה שלנו - שיקולו של המנהל). לצערי, בישראל, עבירות מסויימות מוחלקות על ימין ועל שמאל, בעוד אחרות לא (זה כבר נושא לפורום משפטים, וברשותך, לא אכנס לזה...).

לדעתי, ההצטערות על עבירה היא דבר חשוב, אבל אם כל מי שיגיד שהוא מצטער יתחמק מעונש, החוק מאבד משיניו, ולך תוכיח שאין לך אחות...

א. ההבדל הוא "קצת" גדול בין אלימות לבין תגובה בפורום כאשר בפני האדם הכותב העיניין נראה כלא פוגע וכשמעירים לו כי התגובה אינה מתאימה הוא מתנצל ומתקן עצמו.
ב. שופט לא פוסק על פי דעה פוליטית. מה שידידינו "העכבר ששתק" עשה, וזה מוכח באחת מתגובותי.

יש לי שאלה אליך. האם אתה היית נותן באן במקרה כזה ובתנאים האלו?

ישן 21-06-2005, 11:05

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]אני חושב שאם החוק..."

א. זו הייתה סתם דוגמא... אתה יכול לקחת דברים פעוטים יותר... הבעייה היא לא אם תיקנת את עצמך או לא, אלא המחשבה המפחידה שאתה כותב מה שאתה באמת חושב (כיוון שכתבת פעמיים בהודעה את אותו הדבר הלא נכון, אני חושב שאין יד המקרה בדבר, אבל נעזוב את זה לעכשיו...)

ב. 1. תרשה לי לחלוק עלייך (ובגדול), ו 2. הטענה שטענת אינה עומדת במבחן נייטרלי (מבחן המציאות), שלא קשור לפוליטיקה, ולכן זה לא רלוונטי בכל מקרה. יש מקרים שבהם אכן הנושא קשור להשקפה פוליטית, אבל הטענה שהשמאל משתף פעולה עם האוייב (והטענה הנגזרת ממנה אוטומטית, שהשמאל בוגד במדינה [וההסתה האוטומטית לרצח שנגרמת מהטענה הזאת]) - לא נכונה מהיסוד. נכון, יש אנשי שמאל שמסייעים לאוייב (לזרוק אבנים על חיילים (אל תתפוס אותי במילה, היה אירוע בסגנון ליד גדר ההפרדה, אני לא מתעמק בחדשות...) בשיתוף עם האוייב נשמע לי כמו עזרה לאוייב, בהנחה ואנחנו מסכימים שהפלשתינים אוייב שלנו), אבל לטעון שכל אנשי השמאל זורקים אבנים על חיילי צה"ל, זו דמגוגיה והשמצה...

במקרה הזה, ובגלל שאני לא סובל שמאשימים אנשים בדברים שהם לא, כנראה שגם אני הייתי חוסם... מצד שני, זה אני, ואחרים אולי יעשו אחרת.

ישן 21-06-2005, 11:22

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "א. זו הייתה סתם דוגמא... אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
א. זו הייתה סתם דוגמא... אתה יכול לקחת דברים פעוטים יותר... הבעייה היא לא אם תיקנת את עצמך או לא, אלא המחשבה המפחידה שאתה כותב מה שאתה באמת חושב (כיוון שכתבת פעמיים בהודעה את אותו הדבר הלא נכון, אני חושב שאין יד המקרה בדבר, אבל נעזוב את זה לעכשיו...)

ב. 1. תרשה לי לחלוק עלייך (ובגדול), ו 2. הטענה שטענת אינה עומדת במבחן נייטרלי (מבחן המציאות), שלא קשור לפוליטיקה, ולכן זה לא רלוונטי בכל מקרה. יש מקרים שבהם אכן הנושא קשור להשקפה פוליטית, אבל הטענה שהשמאל משתף פעולה עם האוייב (והטענה הנגזרת ממנה אוטומטית, שהשמאל בוגד במדינה [וההסתה האוטומטית לרצח שנגרמת מהטענה הזאת]) - לא נכונה מהיסוד. נכון, יש אנשי שמאל שמסייעים לאוייב (לזרוק אבנים על חיילים (אל תתפוס אותי במילה, היה אירוע בסגנון ליד גדר ההפרדה, אני לא מתעמק בחדשות...) בשיתוף עם האוייב נשמע לי כמו עזרה לאוייב, בהנחה ואנחנו מסכימים שהפלשתינים אוייב שלנו), אבל לטעון שכל אנשי השמאל זורקים אבנים על חיילי צה"ל, זו דמגוגיה והשמצה...

במקרה הזה, ובגלל שאני לא סובל שמאשימים אנשים בדברים שהם לא, כנראה שגם אני הייתי חוסם... מצד שני, זה אני, ואחרים אולי יעשו אחרת.

קודם כל, על תוציא דברים בפי. לא הייתה כאן שום הסתה לרצח, וכשאני אומר שום הסתה לרצח, אני מתכוון ב 100%.
כשאמרתי אנשי השמאל התכוונתי אנשי שמאל. לא צריך להיות כל כך קטנוניים.
אגב, אני לא המצאתי דבר. כל מה שכתבתי היה אמת מוחלטת. אז נכון שלא ביטאתי את עצמי נכון וכתבתי "השמאל" במקום"שמאל" אך מיד לאחר מכן, כשהבנתי שהבחור שהגיב לא הבין את מה שהתכוונתי אליו כראוי, תיקנתי עצמי.

שוב, אני מבקש ממך לא להכניס לי מילים לפה. אני לעולם לא מעודד לרצח של יהודי גם לא בתרתי משמע.

ישן 21-06-2005, 01:53

עם כל הכבוד, אני לא מתכוון לענות לשאלה שלך
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "[QUOTE=Web]זה בהחלט צודק לתת..."

ואין לזה שום קשר ללויאליות למערכת כמו שאיכפתי טען. הסיבה היא שהבעיה שלי עם האשכול שלך היא עקרונית ולא ספציפית. יש צורה לעשות כל דבר ולנסות לגייס לך תומכים בפורום משוב כדי שיגידו שהעכבר טעה, זו לא הדרך. העלת את הבעיה שלך, והעכבר הגיב לך וביקש שההמשך יעשה בפרטי. הרצון שלך לסגור איתו חשבון ולהמשיך את זה כאן בפורום לא מובן לי, ומין הסתם זה לא יעזור לך להגיע לפיתרון. יכול ליהיות שהעכבר טועה, ויכול ליהיות שהוא צודק אבל אם לא היית כל כך עקשן אני חושב שהחסימה שלך כבר היית משוחררת.
לילה טוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:26

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר