לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2005, 17:16
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אתה שקרן ומסית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Big Joe
ההודעה מדברת על מצעד של ערבים. אתה משרבב לתוך זה, לצרכי הסתה "שמאלנים" והדבילקו מחרה מחזיק אחריך ב"פרשנות" על ה"שמאל הישראלי".

ואני כבר לא אתפלא אם אכן יהודים שמאלנים השתתפו. אם הם מסוגלים לזרוק אבנים על חיילי צה"ל יחדיו עם אוייבי המדינה ולהוציא לחייל עין, אני כבר לא יודע מה עוד לצפות.
ולא לשכוח גם את פעילת השמאל, טלי פחימה שעלייה כחלק מעם ישראל, אני בכלל מתבייש לדבר.
מה יהיה הצעד הבא? פיגוע התאבדות במרכז ת"א ע"י פעיל שמאל קיצוני?
האמת, אני באמת כבר לא יודע מה לצפות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2005, 17:54

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "הסתה כנגד השמאל, ואף מנהל לא פוצה את פיו."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
מענין תוך כמה זמן המנהלים היו מגיבים אם היתה נכתבת הודעה בסגנון:

חכה, זה עוד יגיע
רק שבמקום לצעוק "אללה ואכבר" לפני הפיצוץ, הימני יצעק "תמות נפשי עם שמאלנים", ויפוצץ את עצמו יחד עם כל מי שסביבו.
בינתיים מי שמשתף פעולה עם האוייב הערבי זה לא הימין, אלא השמאל.
בינתיים מי שגרם לאיבוד ראייתו של חייל יהודי זה לא ימני, אלא שמאלני בזמן שיתוף פעולה עם האוייב הערבי.
בינתיים מי שעוזר למחבלים אוייבי ישראל זה לא הימין אלא השמאל (טלי פחימה - השם מזכיר לך משהו?).
בינתיים מי שפצע 3 אנשי כוחות מדינת ישראל בשיתוף עם האוייב הערבי זה לא הימין, אלא השמאל.

האמת, אני באמת שלא אתפלא אם אשמע שהשמאל יתכננו פיגוע בשיתוף עם האוייב הערבי לאחר כל מעשי הבגידה האלו. ואתה?

ישן 17-06-2005, 18:10

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "בינתיים מי שמכר נשק לפלסטינים זה הימין, לא השמאל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jarvis
מי שבנה את גדר ההפרדה, נתן להם שטחים ועומד לבצע את ההתנתקות זה הימין. מי שתכנן וביצע פיגועים זה הימין ולא השמאל... לא כדאי לך לשחק עם הכללות טפשיות כי אתה תפסיד (ולמען הסר ספק - כל מה שכתבתי למעלה הוא בגדר הכללה מטופשת ואיני מזדהה איתו).

הכוונה שלי הייתה לשמאל קיצוני. כנראה שלא הסברתי עצמי כראוי.
גם אם הימין תיכנן פיגועים, אולי זה היה שגוי, אולי לא מתאים. אך לפחות הימין לא הולך וזורק אבנים ופוגע בחיילי מדינת ישראל יחד עם אוייבי מדינת ישראל. וחוץ מכך, אם הימין תיכנן פיגועים, הוא אינו תיכנן אותם כנגד עמו, אלא כנגד עם האוייב.
לגבי נתינת שטחים וההתנתקות - זהו צעד לא שפוי של "הימין" כיביכול. בכל מקרה, כפי ששמת לב, לאט לאט עולה כי מאחורי ההחלטה של שרון עומד משהו מאוד מסריח.
לא נראה לך "טיפה" מוזר ששרון שינה את דעותיו פתאום בצורה כל כך דרסטית?
למי שרוצה לשמוע את דעותיו של שרון כאשר הוא היה ציוני אמיתי ושפוי, מוזמן לעשות זאת כאן:
http://www.shomron.org.il/Index.asp...ryID=457&Page=1

ישן 17-06-2005, 18:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הנקודה מיותרת - לא הסברת את עצמך היטב...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "לא. הסברתי את עצמי היטב"

בפיגוע נגד יהודים נהרגים יהודים, ו"אובדן הלגיטימציה להתגונן מפני פיגועים כאלה" שקורה לנו לטענתך
כאשר מחבל יהודי רוצח ערבים - היא חסרת משמעות בכל מקרה, שכן אין לנו שום לגיטימציה להתגונן
אליבא דרוב "חובבינו" באירופה. סיבה נוספת היא שלא רלוונטי אם יש או אין לגיטימציה, ברגע שבו
הורגים לנו אנשים, זה כבר חסר תוחלת להתגונן - כי נכשלנו בכך...
האירוניה המשעשעת לגבי דבריך היא שאינך מבין ברגע שנהיה כמו הפלסטינים - כנראה שקיומנו יובטח
לעד (שיהיה ברור, אני לא תומך בכך בגלל המחיר הפנימי המוסרי שנשלם על כך) - בדיוק ההיפך מהנחת
המפתחות. הסיבה היחידה לאי הצלחת המאבק בטרור, היא רפיסותו היחסית.
באשר ל"תיאוריית הקונספירציה": כפי שכבר ציינתי בעבר - הטענה שהוא שינה עמדתו באמת, ולא עשה
ספין - היא-היא הקונספירציה. התיאורייה שעשה כן כדי לברוח מכתב אישום, אינה קונספירציה, כפי שמוכיח
ספר רציני של שני עיתונאים, שלא ממש חוששים מדיבה של וויסגלס ולקוחו החשוד...
זה שהליכוד מאחוריו, זה בולשיט: הליכוד הוכיח שהוא נגדו בהצבעת מאה אלף איש. מאחוריו יש בערך
25 מתוך 40 ח"כים, שחלקם שוחדו וחלקם נסחטו לצורך תמיכה בו. להציג זאת כתמיכה בו, זה כמו להציג
בעל מכולת שמשלם פרוטקשן כ"תומך מאפיה"...
ישן 17-06-2005, 18:35

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "לא. הסברתי את עצמי היטב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jarvis
פיגוע של יהודים כנגד יהודים גרוע פחות בעיני מפיגוע של יהודים כנגד ערבים. אבל בכל מקרה שניהם גרועים מאוד... בפיגוע נגד יהודים נרצחים יהודים, אבל בפיגוע נגד ערבים נאבדת לנו הלגיטימציה להתגונן מפני פיגוע שכזה - ולכן לדעתי בטווח הארוך ובראייה כוללת פיגוע כזה יותר מסוכן. ברגע שנהיה כמו הפלסטינאים אפשר להניח את המפתחות וללכת, כי איבדנו כל לגיטימציה להיות כאן במקומם.

אם אתה מסוגל להשוות פיגוע של יהודי כנגד יהודי לפיגוע של יהודי כנגד האוייב הערבי, אני מעדיף שלא להגיב בכלל בקשר לתגובתך הזאת.

ציטוט:

ואריק שרון מוכיח את זה (גם אם הופעלו עליו לחצים ותיאוריית הקונספירציה היא נכונה - עדיין רוב הליכוד מאחוריו, את זה אסור לשכוח).

להזכיר לך את עיניין ה"או שאתם מצביעים בעד או שמחר יש לכם מכתב פיטורים על השולחן"?

ישן 17-06-2005, 18:54

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אתה מתחיל כבר להישמע כמוהם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jarvis
פיגוע של יהודים כנגד "האויב" הערבי ? האם ילדות בנות ספר הן אויב ? זוהי אותה הרטוריקה שמשמשת את ארגוני הטרור, והיא מביאה לאובדן הזהות היהודית, הדמוקרטית והמוסרית של המדינה. אין דבר כזה פיגוע נגד אויב, כי כשאנחנו מדברים על פיגוע אנחנו לא מדברים על מתקפה צבאית אלא על מתקפה פחדנית על אזרחים - דבר שאנחנו צריכים להתנגד אליו ללא שום קשר לזהות הנרצחים.

ברור שכשערבי מת זה נוגע לי פחות וכשיהודי נרצח אז זה כואב לי הרבה יותר, אבל אני מדבר על תוצאות של מעשים כאלו במישור הרחב יותר ובראייה לטווח ארוך.

נכון, זה לא מעשה של גיבור לעשות פיגוע בבית ספר ערבי אך אני רואה קו עבה מאוד בין יהודי המבצע פיגוע בבית ספר של יהודים (בני עמו) לבין יהודי המבצע פיגוע בבית ספר ערבי (העם האוייב של עמו).

שלא תבין אותי לא נכון, אני ממש לא מעודד עשיית פיגועים כנגד ערבים. אך לדעתי, המרחק בין יהודי המבצע פיגוע נגד יהודי לבין יהודי המבצע פיגוע נגד ערבי הוא גדול מאוד.

ישן 18-06-2005, 16:27
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תודתי נתונה לך עבור אישורך שקיים בקרבי לב
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שוב הפגנת איפה נמצא הלב שלך..."

לידעתך, כשאני כותב, בדרך כלל אני חושב על כל מילה ומתייחס לכל מילותי ברצינות יתרה. למעט אותם המקרים בהם אני "מפספס"
אתה כפי הניראה קורא בעיקר את מה שאני נמנע מלכתוב - אינני נמנע בעבור ה"פוזה" אלא בגלל שככה באמת אני חושב.
מהיכן "גרדת" את מוצאם של הנפגעים. האם הזכרתי מיהם הנפגעים - אני התייחסתי לכל פגיעה. היא יכולה להיות אפילו ביהודים אחרים שאינם תמימי דרך עם המפגעים. אתה בעיני רוחך ו/או בעוותיך המכוונים ישר התייחסת ל"פיגוע שיהודים עושים בערבים".
אני בפירוש התייחסתי למבצעי הפגוע ולא לנפגעים. אתה עשית פלסטר מדברי והסקת מסקנות מופרחות מעיקרן - אבל אני כבר רגיל למעשיך אלו ואיני מתרגש מהן.

אכן מעשי רצח, אונס, ונדליזם מסוג כל שהוא הנעשים ע"י בני עמי פוגעים ומעציבים אותי יותר מאלו המבוצעים ע"י אחרים.
לגנות, להלחם ולחסל חייבים לפעול כנגד כולם.
ישן 18-06-2005, 17:42
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

LOL, עשיתי "פלסטר" מדבריך? למה לא עשיתי מהם תחבושת אישית, או חוסם עורקים?...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תודתי נתונה לך עבור אישורך שקיים בקרבי לב"

אתה טוען שעשיתי מדבריך פלס-ת-ר, אבל המציאות היא שפיגועי יהודים (נדירים ככל שיהיו), הם כמעט
תמיד מכוונים כנגד ערבים, וזה שפתאום אתה מבשר לנו שדיברת באופן כללי, לא ממש רלוונטי ואמין...
המסקנות ה"מופרחות" (מופרחות במוען של נעשות פרחות, או במובן של מופרחות כמו יונים מכלוב?)
שלי הן כלל וכלל לא מופר-כ-ות, אלא הגיון פשוט שמלווה בהיכרות ארוכה עם הקליינט דן קראן...
העובדה היא פשוטה: אתה מוטרד מפיגועים נגדם יותר מאשר מפיגועים נגדנו, ובכל הפירכה המוזרה
שמרחת לי פה, לא טרחת להכחיש...

נ.ב.
למה, לעזאזל, אתה ממשיך לכתוב באופן פונטי מלים שאינך יודע לאיית, בשעה שאתה כבר אמור להבין
שזה סותר את כל תיזת "הקורא המתמיד" שאתה מנסה לייצר לעצמך?
ישן 18-06-2005, 15:55
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מענין שאבי אבות השטויות מדבר
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי danielco2 שמתחילה ב "איזה שטויות !"

כל מי שמטרותיו זהות למטרות הטרור הוא משתף פעולה עמו.
הטרור רוצה להביא למדינה על כלל שטחה של ארץ ישראל - ישנם בתוכנו (אולי אתה ביניהם) הפועלים למען אותה מטרה, שתביא בסופה של הדרך לרוב ושליטה פלסטינאית על כלל השטח.

הטרור עושה מאמצים על מנת לשבש את ההתנתקות (החלטת ממשלת ישראל ואישור כנסת ישראל) - ישנם בתוכנו (אולי גם אתנה ביניהם) העושים הכל בעד אותה מטרה.

הטרוריסטים טוענים שהם נצחו אותנו ומגרשים אותנו בכוח - ישנם בינינו (אולי אתה בתוכם) המאשרים זאת ומכנים את תוכנית יציאתנו כבריחה וכתבוסה.

יש כאלו כאן וישנם כאלו שם וישנם כאלו שם וישנם כאלו כאן - כולם כולם פועלים לקראת אותה מטרה שתביא עלינו אסון נורא.
ישן 17-06-2005, 19:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

יש כמה סוגי הסתה (היועמ"ש הוא מקור חביב לנושא, אבל בעייתי קמעה...).
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אני עדיין לא מבין למה זו הסתה"

היועמ"ש מגדיר הסתה כ"ימני שהתעטש" או כ"שמאלני שקרא להרוג את איקס באמצעות תמ"ק מדגם
MP5 בשעה 14:43"...
אני מחמיר יותר מאשר היועמ"ש, שכן אני מעדיף להתייחס בצורה שאינה הופכת אנשים מהימין באופן
אוטומטי למסיתים, תוך התעלמות מהסתה של בודדים מהצד השני (שקיימת כאן במידה שווה לפחות).
כאן מי שמסית, לא משנה מאיפה בא, יזכה ליחס דומה.
החוק הוא קצת יותר פשוט: הסתה היא קריאה שעלולה להביא לפגיעה באנשים. אדם שמשתמש
בהתבטאות מכלילה על קבוצה, במטרה להציגה כמסוכנת - בעצם מעוניין בפגיעה בה, ועל כן זו
הסתה. כאן ההתבטאויות המכלילות האלה היו באמצעות ה' הידיעה, בהקשר לדברי גנאי על שמאלנים
וימנים, שהפכו לפתע ל"השמאל" וה"ימין". זו הסתה (לא חמורה כמו קריאה ישירה לפגוע בהם, אבל
הסתה בכל אופן).
ישן 18-06-2005, 22:56
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
איפה הנבלות של מר"צ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בונדי1 שמתחילה ב "שמאלנים ערכו תהלוכת הוקרה לטובחי תרפ''ט"

אילו היו אלה ח"כים של המחנה הלאומי שהיו משתתפים בעצרת לזיכרו של הרוצח ברוך גולדשטיין, היו זהבה גלאון ויוסי שריד דורשים (בצדק, בצדק) להעלותם על המוקד.
וזו לא השערה היפותטית. הם נהגו כך בעבר והרקורד שלהם בנושא ידוע לכל.
אבל כשמדובר בח"כים מהמחנה האידיאולוגי שלהם, וכשמדובר באזרחי ישראל שהם ממאגר המצביעים שלהם, ובכל מקרה, בני ברית פוליטים לכל קואליציה שמאלנית, חו"ח, הח"כים של מר"צ שזוהמת פיהם לא בוחלת בכל מילות הנאצה המוכרות כלפי ח"כים מהימין, משום מה לא מוצאים שום סיבה להעיר ולו בשמץ של מילת נאצה כלפי ח"כים שמשתתפים לזיכרם של רוצחי יהודים!!!
וממפלגת העבודה כן שמענו גינוי?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:02

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר