לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2004, 17:51
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
דיסק חידוש לסט שלי..

החלטתי לחדש את הסט שלי.. פחות חפירות, יותר מלודיה, ויותר מוכרים

1. Infected Mushroom - Supervisor
2. Void - The Masterblaster
3. Exaile - New Kick in the Block
4. Astrix - Coolio (IM rmx)
5. Exaile - One of A Tribe (zoo3 version)
6. Astrix - On fire
7. Skazi - Accelera \ Space Cat - Mecanical Dream
8. Duvdev - Now is the Time \ Infected Mushroom - Cities of the Future
9. Eskimo - Party Pooper
10. Infected Mushroom - Muse Breaks (rmx)

א. עדין לא החלטתי איזה טראקים לשים ב 7 ו 8, בחירה קשה, למרות שאני חושב ש - אינפקדט משרום וספייס קאט יותר מתאימים, אבל אני מפחד שאני לא מגוון בטראקים, זה יוצא לי 3 טראקים בדיסק אחד וכל טראק יש לו סיבה: הראשון בגלל שזה ימשוך את כל הקהל, שיר מוכר, שיר חדש, השמיני, טראק שכולם אוהבים ומכירים, והאחרון, אני מאמין שחלק מהאנשים במסיבה מכירים את זה, ומי שלא מכיר אני מאמין שהוא יאהב מאוד, ויזכרו אותי ככה, אני חייב לשים טראקים שמכירים גם :\.

ב. כל מי שאומר ש cities of the future זה שיר חרוש וכל זה, תידעו שיותר מחצי מהאנשים במסיבות מכירים רק את הטראק הזה ואם אני ישים אותו הם השתגעו, אני זוכר שגם אני הייתי כזה .
חזרה לפורום
ישן 30-10-2004, 14:02
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Angel_1 שמתחילה ב "אל תסחף..."

אוקי, תשמע מה בעצם עשיתי, זאת מסיבה לגילאים של 14 - 18 אלה אנשים נורמאליים, הם לא מכירים שמות של אמני פסיכודאלי חוץ מאינפקט ואסטריקס, ובטח מכירים 2,3 טראקים ממש.
אז מה שעשיתי שמתי בהתחלה סופרויזור, ככה אנשים ישמעו יגידו לעצמם "ואללה אני מכיר את השיר הזה איזה יופי" וזה ימשוך קהל, ככה גם אני יעשה עם cities of the future..
ולגבי מה שאמרת שאני ישים פסיכודאלי חזק, אבל בדוגרי, אני יודע מנסיוני האישי שאנשים רגילים שלא יודעים מזה דארק או פסיכודאלי חזק, הם ישמעו את זה ולא יאהבו את זה, ככה גם אני הייתי פעם..
בגלל זה אני ישים טראקים שאנשים אוהבים: זה הרבה מלודיה, פחות חפירות, גיטרות חשמליות וכו'..
למרות שהטראקים (בלי להעליב כן..) דיי ישנים, ולגבי Re Heya שזה טראק נחמד עם אבל אני לא יחכה 6 דקות משעממות בלי מלודיה רק באסים כדי לשמוע את ה BABABA, אתה תראה שבכל טראק ששמתי יש בו כל הזמן מלודיה, והוא לא יהיה ריק (אולי חוץ מאסקימו שאני הולך להוריד אותו מהסט שלי).
אז מה לעשות, אני לא יכול לשים רק טראקים שאני אוהב, זה לא אומר שאחרים יאהבו את זה .

ותודה אליאור.
חזרה לפורום
ישן 01-11-2004, 13:43
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

תגובה -
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Dj arazi שמתחילה ב "תנסה לפגוע לטעם הקהל..."

הייתי לא מזמן בקורס של 99 ESC, שם היו גיא סלמה, עידן גוטמן, ארתור גורדון, צחי אלבו, יורם וזנה ועוד.. (קורס בכלל לא מומלץ אגב.).
חצי שיעור הם מלמדים אותך איך לתקלט, החצי השני מלמדים אותך איך להקשיב לקהל, לאיזה קהל אתה מתקלט וכל הדברים שהם מחוץ לתחום של רק לתקלט.
ואני זוכר, עוד כשלא הבנתי כ"כ טוב בטראנס, לא יודע מי אלו כל ההרכבים האלה, והיו שמים טראקים סוג הטראקים שאני ישים, אני זוכר הייתי משתגע עם חברים שלי..
אתמול, הראתי את הסט לחברים שלי (הם לא משהו מבינים, בדיוק מה שאני צריך) והם אהבו אותו!

אני יודע שמה שאני אוהב הקהל לא יאהב את זה, כי רוב האנשים שאוהבים את מה שאני שומע הם צריכים לדעת קצת על הטראנס, ועל כל מיני מוסגים וכו', ואני לא בנאדם מפגר או משהו, אני כבר זוכר מסיבה אחת של די גיי, ששם טאנס, ופשוט אני עליתי על הרחבה של הדי ג'יי וראיתי את כולם עומדים ומדברים, אף אחד לא רקד, וזה לא שזה דיי ג'י חדש או משהו כזה, DJ ROSS, שמאז המסיבה הראשונה שלי שהייתי בה הוא היה בה, אל תדאג אני ישים רק מה שאוהבים.

ותודה על ההמלצות אנטרקס
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר