לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2005, 23:05
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
"נוסע נכבד, אנא התקלח בטרם עלייתך לרכבת"

(מוקדש לקופדנוטס ולחברים מרכזיים יותר ופחות)

ניחוח קיץ מתפשט באוויר. זה בהחלט לא חריג שנוסעים ברכבת, גם בישראל, מתלוננים על הצחנה העזה שעולם לעיתים משותפיהם לקרון. אבל בהנהלת הרכבת התחתית של לונדון החליטו לנסות ולהילחם בתופעה, ועתה הם מבקשים מנוסעיהם להתקלח בטרם עלייתם לקרונות, כדי להימנע מהפצת ריחות לא נעימים בקרונות המהבילים בקיץ.

מנכ"ל הרכבת התחתית של הבירה הבריטית, טים או'טול, ביקש היום (ד') מהנוסעים להתחשב באנשים האחרים שנאלצים לחלוק עימם את אותו חלל צפוף בחודשי הקיץ החמים, ועוד ללא מערכת מיזוג אוויר. שכן בעיר פקוקה כמו לונדון, בה רבים מהתושבים נוסעים ברכבת התחתית מדי יום, בעיית הריח אכן יכולה להיות קשה מנשוא.

"אני נוסע אך ורק ברכת התחתית ותמיד דואג להתקלח", הבהיר או'טול למאזיני תחנת רדיו מקומית, והוסיף כי "מלבד עובדה זו, אני יכול רק לקוות שבחודשים אלו, כשממש חם בקרונות ואנשים נאלצים להצטופף זה לצד זה, היגיינה אישית תבוא לעזרתנו".

מי שהעלתה את הנושא למודעות הציבורית הייתה תחנת רדיו לונדונית, אל.בי.סי 97.3 אף.אם, שיצאה בקמפיין למען "נוסעים מתחשבים ברכבת התחתית".

או'טול אמר שללא ספק הקו הבעייתי ביותר מבחינת ה"ניחוח" הוא הקו הצפוני, שגם סובל מעיכובים ואיחורים ברכבות. "אני לא רוצה לתייג איש מהנוסעים שלנו כ'בלתי מתחשבים', אך אני חושב שיהיה זה הוגן לומר שאלו שסובלים באופן תדיר מתקלות המערכת יהוו את האתגר הגדול מבחינת התחשבותם. וכרגע זה הקו הצפוני".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3099507,00.html

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר