לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2005, 04:24
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
האם הרמטכ"ל דן חלוץ שקרן?

הוא אומר בתקשורת שהיעד הראשוני של צה"ל זה המלחמה בטירור היעד השני זה האיום האיראני והשלישי מלחמה בצבאות ערב.
ברשותכם נחזור ליעד הראשון שלו המלחמה בטירור.
שימו לב רבותי: בלילה ירי של טיל קסאם לעבר גדיד. הטיל נפל בשטח פתוח. ירי של מרגמות על סופה. אש נפתחה על מוצב צה``ל ליד רפיח ים. בכל המקרים אין נפגעים.

יום יום מותקפים ישובים ישראליים גם בנגב המערבי וצה"ל לא מגיב חייהם של אזרחי ישראל מופקרים לחלוטין ורמת הסיכון של אזרחי ישראל הגרים ברצועה ובנגב המערבי תלויים לחלוטין ברצונם של אירגוני הטירור.

ולעומת זאת במטכ"ל יושבים היום על תכניות כיצד לגרש יהודים מרצועת עזה במינימום נפגעים ואיך להוציא משם את הצבא במינימום נפגעים.
זאת אומרת שיש אפס פעילות תגובה כלפי אירגוני הטירור ויש פעילות עניפה כיצד לברוח מרצועת עזה עם מינימום נפגעים מהצד האזרחי והצבאי.

יש לו עוד חוצפה לרמטכ"ל הזה לבוא לתושבי גוש קטיף ולומר להם תראו אחים אנחנו תעזרו לנו לברוח,אל תצאו נגדינו משל כאילו התליין בא לקורבן ואומר לו תעשה לי טובה תשים את הראש שלך ככה כדי שיהייה לי קל לערוף אותו.

האם כדאי להעמיד את הרמטכ"ל על שקריו לציבור ולומר לו שיאה יותר לומר לעם ישראל את האמת ולא את השקר?
האם לא יותר יפה לומר לאזרחי ישראל באמצעות התקשורת שהיעד הראשון של הרמטכ"ל והצבא הוא בריחה מהטירור במקום מלחמה בטירור?

אחר כך הוא יבוא ויאמר אני רק מילאתי פקודות.
אני רק פעלתי בהתאם להנחיות שנתנו לי הבוסים שלי מהדרג המדיני.
האם לא עולה בדעתו של הרמטכ"ל שבמקום לשקר הוא פשוט יכול להתפטר?

בקיצור איך אני כאבא יכול לשלוח את הבן שלי לצבא שהמפקד שלו שקרן?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר