לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2005, 11:47
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי tal giler שמתחילה ב "אחי"

שמע, אני חושבת ש Dj-Nir צודק..לכולם יש כאלה משברים, תקופות מלאות בדיכאונות לא מובנים.
אבל זו ממש א סיבה להתרחק מחברים שלך.... אתה מרגיש שאתה נדחף? אבל אם היית נדחף היו אומרים לך שזה מפריע להם או מנסים להראות לך בדרך זו או אחרת, לא? תזכר, זה כבר קרה לך פעם, אני לא חושבת שזה מה שאנשים משדרים כל הזמן.....
לא צריך לשבת ולחכות שזה יעבור....צא החוצה, לבד או עם מרבים, אבל צא...אצלי למשל, אני אהיה עם חברות וכל הבאסה נעלמת פתאום, זה חוזר אחר כך, אבל בזמן שאני איתן אני שוכחת הכול וטוב לי...ולפעמים לצאת לבד, סתם לטייל קצת, לנשום אוייר לחשוב, זה גם יכול לעזור וזה גם נחמד, מנסיון.
ולדעתי, דבר עם החברים שלך, תראה שאתה לא באמת נדחף....

בהצלחה בהמשך....
רינה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2005, 07:53
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tal giler שמתחילה ב "תקוע בחיים האלה"

נסה למצוא משהו חדש, משהו משלך, איזה תחביב חדש.. תעמיס מידע מיותר על הראש ואל תחשוב על הדברים שקורים מסביבך, אתה ככה כבר יותר מחודש, ברור שמשהו חסר בחיים שלך, ואולי זה עיניין, מהשיעמום והשיגרה התחלת להתעצבן על כל דבר קטן בלי פורפורציות.. הלימודים והדברים מסביב כבר לא גורמים לך לעיניין, אלא רק מעצבנים אותך. זאת תקופה כזאת, מאוד ייתכן שבהתחלה תשתעמם מכל דבר אפשרי, שזה יראה לך לא רלוונטי ומשעמם.. נסה בכל זאת (בכוח).
אתה עובר תקופה כזאת שכל אחד עובר, מעין תחושה של חוסר סיפוק ורוגע.. זה יעבור לך ברגע שתמצא משהו שילהיב אותך (שיצית מחדש), אל תתנתק מהחברים שלך, ואם משהו לא נראה לך, תגיד, אבל לא בכעס.. שאנשים יבינו למה אתה כועס על אותו דבר..

דוגמא אישית..-> כשאני עצבנית אני עושה ריצה, עד שאני מתעייפת ונרדמת, ואז כמובן מגיע היום הבא, ובכל יום משהו יכול לקרות לטובה או לרעה..נסה למצוא את הטוב, אפילו אם זה ישמע לך טיפשי, תתרץ לעצמך כל מיני סיבות ל"למה מה שקרה עכשיו הוא לא כל כך נורא" (דוגמא בנאלית לגמרי: הרסו לי את הדיסקמן --שאני ישנה, אוכלת, הולכת, רצה, מתקלחת איתו-- לא צריך להתעצבן, אלא להבין שזה ממש לא היה בכוונה, ולהסתכל על העובדה שעכשיו אני יכולה לשמוע את כל הקלטות הישנות -ווקמן- ולהזכר במוזיקה של פעם..).

משפט מסכם: "הנחמה היחידה ביום גרוע היא שהוא מסתיים"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר