לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2005, 19:22
  noambugo11 noambugo11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
לא רק שאזקס זה מוזיקה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Ravelations שמתחילה ב "חח אתה אומר בזה שAzax Syndrom..."

אזקס זה אומנות... אבל תלוי למי שוב.. אלה שרגילים למסחריות ולפול און בטח שלא יאהבו את הפסיי..
פסיי זה בהחלט סיגנון.. אם אתה אומר אחרת יש לך עוד הרבה ללמוד.. שמע אני שנים בעסק ואני יוצר מוזיקה.. אם יש משהו שאני מבין בו זה מוזיקה.. יש הרבה סגנונות לטראנס.. מקלאב ועד פסי, מפול און ועד דארק וגואה ועוד מלא סגנונות.. הטראנס בא במגוון סוגים.. פסי זה סוג בנפרד ופול און בנפרד.. אז בבקשה ממך אל תבלבל בינהם..
בטח אתה מאלה ששומעים שיש מסיבה.. עם "וויד" "סקזי" ו"אסטריקס" אז אומר שהמסיבה היא אחת המסיבות..
תהיה במסיבה של דוף.. אם בכלל יצא לך לשמוע עליהם או על המסיבות שלהם.. ותראה מה זה מסיבה.. מה זה אומנות.. מה זה מוזיקה!
חזרה לפורום
ישן 16-06-2005, 20:19

בקרוב תשמע ב"ה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Ravelations שמתחילה ב "יפה לך שאתה יוצר, גם אני יוצר :)"

אנחנו בעיצומים (אני ואחי) ביצירה.. מתכוונים להחתים ת'עצמנו עוד מעט בלייבל.. עוד לא ידוע איזה יש כל מיני קשרים הכל כבר לקראת סיום
כרגע האמת הייתי רוצה.. אבל אני יכול רק להשמיע ולא לשלוח זה הבאסה.. כי אין עליהם עדיין זכויות יוצרים
ולכן אנחנו איננו מסתכנים בשליחה לאחרים..
כל מי ששמע עד עכשיו קטעים שלנו.. שמע אותם רק אצלנו.. ואין בנאדם שלא אהב.. מצטער שאני לא יכול
שלא ישמע כאילו אני מפחד מהתגובה.. כי אני לא.. אנחנו כבר יותר מידי מקצועיים כדי לפחד מתגובות..
מקווה שהבנת תפואנטה..
אתה מוזמן לשלוח לי קטעים שלך.. הבנתי שגם אתה יוצר
ואגב.. נכון אתה צודק.. כמו שאמרתי.. הכל עיניין של טעם!
חזרה לפורום
ישן 17-06-2005, 13:19
  NoT 4 KiDs NoT 4 KiDs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
נראה כאילו יש פה זייני שכל אמיתיים!!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי noambugo11 שמתחילה ב "אפחד לא אמר שרג'ה עושה מוזיקה מגעילה"

שמעו אני באמת מנסה להבין מה יש לכם נגד המוזיקה של סקאזי או "ג'י אמ אס" אבל לא מצליח להבין..
זאת מוזיקה טובה שמצליחה ברבים.
למה אתם מחשיבים אותה למוזיקה ירודה לא ברור לי..אולי מתוך רצון להוכיח שיש לכם מושג בטראנס..
קיצור...ה"אמנים" שדיברתה עליהם או אתה עצמך לא מרשימים כל כך ויתכן שהמוזיקה שלהם טובה, אבל אתה תפסיק לחוש כאילו אתה איזה מלך הטראנס או משהו כזה..גם לך יש הרבה ללמוד
מה שבטוח הוא שכרגע סקאזי ושאר האמנים מהתחום עושים מוזיקה מצליחה! בין אם היא ממוסחרת או לא! ואתם עוד נמצאים בצללים...האמנים האלה לא פורצים החוצה.
חזרה לפורום
ישן 17-06-2005, 16:32

אז בוא תכנס במקום לתקוף ותבין
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי NoT 4 KiDs שמתחילה ב "נראה כאילו יש פה זייני שכל אמיתיים!!"

לא אמרתי שיש לי משהו נגד המוזיקה הזאת..
מוזיקה אמיתית זאת מוזיקה שעושים בשביל אהבה ולא בשביל כסף
וממקור מספיק ידוע סקזי עושה מוזיקה רק בשביל כסף והוא לא סובל תמוזיקה שהוא עצמו עושה
אתה סתם תוקף ונכון יש לי עוד הרבה לדעת לכולם יש גם לאמנים הכי גדולים, מוזיקה זה דבר שלומדים עליו אין סוף.. תמיד יש משהו חדש
אז שים לב.. המוזיקה של סקזי למשל.. לא משתנה.. אותם צלילים.. אותו דבר כל טראק.. מתחיל להימאס
רק חבל שיש יותר מידי מושפעים שלא נפתחים למוזיקה אחרת.. סקזי מלך וזהו אחרים לא מעניינים.. גם אם הם עושים את אותה המוזיקה בידיוק
חבל שאתה זה שלא מבין פה... ואני ממש לא מחשיב את עצמי למלך בטראנס.. פשוט יודע.. ומותר לי להביע דעה כמו שאתה הרגע הבעת.. לא חלקתי עליך ולך אין שום זכות להגיד לי אם אני טועה או לא.. הדעה שלי ברשותי.. "כמספר האנשים מספר הדעות"
ואני חושב שרוב המוזיקה הלא ממסוחרת היא המוזיקה שיוצאת מהנשמה וברגע שבנאדם מתחיל להצליח גם אם הוא היה טוב הוא יתמסחר ויעשה מוזיקה מגעילה..
רוצה עוד דוגמאות?! שמע את האלבומים הראשונים של אינפקטד.. סקאזי.. אסטריקס.. כל אלה שעוד היו 'ילדים' במוזיקה.. שאז עשו מוזיקה יפה.. למרות הפול און שאין לי שום דבר נגדה..
שמע את המוזיקה ותראה איזה הבדלים.. תראה מה זאת מוזיקת כסף ומהי מוזיקת נשמה
לא מסכים איתי? סבבה לך שמע סקזי ותהנה..!
חזרה לפורום
ישן 17-06-2005, 21:08
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
חחחחחחחחחחחחחח... הרגתם אותי כולכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ravelations שמתחילה ב "Hot Psychedelic! | 16.06.05"

כל אחד חש יותר מבין מהשני ולא מבינים שאתם מדברים שטויות

חחח במיוחד התגובה הראשונה

1.הסוג מוזיקה שאתה מתכוון אליו זה מוזיקת לילה\דארק, פסיי טראנס זה סוג מוזיקה כללי לכל הזאנרים כמו פול און, דארק, בוקר טראנס אנדרגראונד, אמביאנט לפעמים ועוד ועוד.

2. אזקס סינדרום הוא פול און מתוק שלי.

3. למה אתה בא אליו בזלזול כזה ואומר שהוא צריך ללמוד יותר אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר?! אז חתמו אותך בלייבל ביג דיל, אז אתה צריך לדבר ככה..

תעשו טובה כל מי שבפורום הזה תורידו פרופיל כל אחד חש מומחה בטראנס לא אכפת מי אתם ומה אתם דברו נורמלי ולא בהתנסות..

לא ביקשתי הרבה תודה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר