לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2004, 15:23
  al-x al-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל al-x שלח הודעה דרך MSN אל al-x
מספר שאלות בנוגע לתחקיר הבטחוני

כפי שכתבתי לפני כמה שבועות, קיבלתי זימון לתחקיר בטחוני למרות העובדה שאני מיועד להתגייס לקרבי (שריון) כנגד יכולתי ורצוני.
בשאלון מופיעה שאלה בנוסח "האם הינך נוהג לשתות משקאות אלכוהוליים?", ובמידה והתשובה חיובית, עליי לציין "נסיבות, שכיחות, כמויות, וארועים בהם השתכרתי".
האם זהו נושא רגיש שיכול להשיל אותי בתחקיר במידה ואני אוהב ונוהג לשתות בירה, אך לא בשום פנים ואופן לא משתכר ולא השתכרתי? האם כוונת השאלה היא לתפוס "בקטנה" אנשים ששותים לא משנה מה וכמה, או למצוא כאלה שנוהגים לשתות בכמויות ולהשתכר לעיתים תכופות?
השאלה הסופית היא - האם ציון העובדה של שתיית בירה ללא השתכרות או קירוב להשתכרות, יכולה לפגוע בי?

בנוסף, נשאלת שאלה בנוגע לאתר אישי. יש לי אתר אישי אך הוא אישי, אמנם חשוף בפני כולם, אך אינני רוצה שאנשים אשר יקבעו את עתידי בצה"ל יגלשו בו, היות ועל חיי אני מספר להם וכותב עליהם בשאלון התחקיר, אך אני לא יודע עד כמה דעותיי בנושאים שונים (כפי שמופיעות באתר) רלוונטיות.
אשמח להמלצות בנושא זה.

ושוב, אם מישהו יוכל לשער מהי הסיבה לכך שאני מיועד לשריון אך בכל זאת קיבלתי תחקיר בטחוני - אשמח.

תודה והמשך יום נעים.

נערך לאחרונה ע"י al-x בתאריך 13-11-2004 בשעה 15:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר