לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2005, 19:13
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
המלצה העצירה שלי באיחוד האמירויות הערביות - דובאי, שהפכה ל.....+ תמונות

אני יודע שעבר חודש מאז שעברתי את מה שאני הולך לספר, רקשעד עכשיו זמן פנוי לא היה כל כך, ותמיד רציתי לשתף אתכם בחוויה נעימה ולא נעימהשעברתי לפני כחודש.

בחג הפסח האחרון הייתי בנפאל בכדי לעזור בארגון של ליל הסדרהגדול בעולם, שמתקיים זו השנה ה- 21 בקטמנדו בירת נפאל. את הכרטיס טיסה קיבלתי מתנהמחבר, וממילא את המסלול הוא תיכנן בשבילי.

הכול היה נראה טוב ויפה עד שהתברר לי שהכרטיס בחזור עוברדרך דובאי, שזו מדינה שנמצאת באיחוד האמירויות הערביות, וידוע שלישראלים אין דריסתרגל שם, נכנסתי לפאניקה, והייתי ממש לחוץ, רק שידעתי שאין לי אפשרות אחרת, כי זההכרטיס שקיבלתי, ואם טוב לי אז סבבה, ואם לא אז פשוט אני לא טס.

אחרי קצת בירורים הבנתי שאפשר לשרוד את זה, ובמיוחד שקיבלתידיווחים שמדובר באחד מהדיוטי פרי היפים ביותר בעולם, ועוד שמועות מעניינות, וכך עםחששות והרבה סקרנות לקראת העתיד יצאתי בטיסה של חברת רויאל נפאל מקטמנדו לכווןדובאי.

כשנחתתי השעה הייתה כבר 3 לפנות בוקר ואולם בית הנתיבות היהיחסית שקט, הפאר וצורת המקום הגניבו אותי, בכניסה לדיוטי פרי כבר קלטתי שזה מקום לא רגיל. השכרת רכב של מכוניות יוקרה כמו פרארי, למבורגיני רולס רויס, ובנטלי, והם חונות ממש מול הכניסה, לימוזינות של הבתי מלון היקרים בעולם. שירותים של טיסות במסוק ועוד דברים שחירפנו אותי לרגע. אבל הייתי מת מעייפות, ואחרי שיטוט קצר מצאתי לי כיסא נוח שהיה בעצם כמו מיטה, תפסתי פוזה נוחה ונרדמתי.

בשעות הבוקר התעוררתי בגלל הרעש הפתאומי שהפר את השקט, כאשרמהרמקולים של השדה תעופה נשמעת תפילת הבוקר: ...."וואאללללללה אקבר", אני לשנייהנבהלתי, ואז כשנזכרתי איפה אני נמצא, נסיתי לחזור לישון עד הטיסה שהייתה אמורה לצאתשעתיים לאחמ"כ. (סה"כ המוזיקה הזאת מוכרת לי מהארץ - כך זה שגרים בשטחים, רק היו חסרים כמה מטחי ירי.)

הפעם הבאה שבה התעוררתי השעה כבר הייתה 8:05, וזה אומר שלפני 5 דקות יצאה הטיסה, קמתי מהר רצתי לכוון השירותים שטפתי פנים וישר רצתי לכוון שער העלייה למטוס. כשהגעתי למקום הבנתי שחבל על הזמן, השער כבר היה סגור והמטוס החל כבר לנוע לכוון המסלול....., רציתי לבכות וניסיתי להסביר לדייל שעמד שם באיזה מצב אני נמצא, שאני אוכל רק אוכל כשר, ואין לי כסף מיותר לשלם אקסטרה לכרטיס נוסף, ושמחכים לי בצרפת, ואין לי שום אפשרות ליצור קשר...אך הוא לא יכל לעזור לי.

ברגעים הראשונים כמעט והשתגעתי, הרגשתי כל כך דפוק, אבל הבנתי שעם ההרגשה הזאת אני לא יגיע לשום מקום. אחרי חיפוש קצר מצאתי את משרדי החברה, ושם אחרי שהסברתי להם מה קרה לי היה נראה שאני הולך לאכול אותה (וזה סיפור בפני עצמו) אבל תכל'ס, ב"ה, מנהלת המשמרת הבינה את מצבי והיה נראה לה שאכפת לה מאוד ממני והיא פשוט סידרה אותי בצורה שאני לא מבין איך זה קרה עד היום.

השעה הייתה קרוב ל10, ירדתי למטה לאולם בית הנתיבות, והבנתי שעכשיו אני יצטרך להתפלל ולהניח תפילין כאן, כי אחרי הטיסה המתוכננת לא תהיה לי אפשרות זה כבר יהיה לילה. קצת חששתי בהתחלה אבל איך אומרים גאווה יהודית, הפשלתי שרוולים והנחתי את התפילין שמסביבי יושבים מאות אנשים כולם עם טרבושים על הראש, זקנים ארוכים ועבותים, וכל תנועה שאני עושה או זז כולם אחרי ..והקטע הכי חזק כולם בשקט, זה היה כל כך מעניין שכשסיימתי והתכוונתי לעזוב לכוון השירותים כולם ליוו אותי במבטים עד שנעלמתי מהאופק.

התחנה הבאה שלי הייתה, חנות אינטרנט. שם ביררתי מה הם הפרשי השעות בין דובאי לפריז, כשאחרי דקה קיבלתי את התשובה המבוקשת. ואז שאלתי אם יש לו מושג מה הפרש השעות בין דובאי לישראל. האדם שאותו שאלתי דפדף בספר שהיה מונח לפניו, ואז שראיתי שהוא עבר את האות ' i ', הסברתי לו שישראל אמורה להיות באות הזו, ואז לתדהמתי הוא מראה לי את הספר כאשר אני רואה שמדינת ישראל בכלל לא מצויינת בספר. לרגע נבהלתי אבל אז אמרתי לעצמי אולי זה נעלם, אתה יודע מדינה קטנה. רק שאחרי כמה דקות ראיתי שטעיתי, שאלתי אותו אם אני יכול לעשות שיחת טלפון לישראל, כאשר התשובה שהוא אמר לי הגניבה אותי: "אדוני אין אפשרות לעשות שיחות לישראל, אין לנו שום אפשרות גישה למדינה הזו". אני הייתי בשוק והוא שקלט שאני בשוק ניסה לצנן קצת את ההלם שלי בכך שהוא אמר לי: "אני מציע לך שתבקש מאמא שלך לנסוע לירדן ולשם תוכל להתקשר אליה בכיף."

אני ממש נבהלתי מכל הקטע הזה ופשוט התחלתי לזוז כשאני לא יודע לאן העיקר ללכת. אחרי סיבוב של חצי שעה בשדה תעופה הענקי מצאתי כמין מועדון יוקרתי שבו תמורת סכום נחמד אני יכול לשהות שם להשתמש באינטרנט חופשי וכן לשתות שתייה כאוות נפשי.
הייתי כל כך שמח שמצאתי את המקום הזה, לפחות אני יעביר את הזמן עם המסנג'ר וקצת יגלוש לאתרי חדשות ואולי גם קצת בפורומים נחמדים מהארץ עד הטיסה.
ההפתעה הראשונה הייתה כאשר שמתי לב שאין אפשרות להתחבר למסנג'ר, וכך אחרי מספר רב של ניסיונות כושלים פניתי לאחת מהעובדות שסיפרה לי שאין אפשרות במדינה הזו לשימוש בכל דבר שקשור לצ'אט וזה כולל גם מסנג'ר. הייתי קצת בשוק אבל אין מה לעשות.
ואז כשהגיעה ההפתעה השנייה כבר הרגשתי שאני עומד להתפוצץ, ניסיתי להיכנס לאתר ישראלי שמסתיים ב co.il ולהפתעתי היה רשום שאין אפשרות גישה לאתר בשל סיבות דתיות. (ראו תמונה מצורפת), אני כל כך נלחצתי והתפללתי שהזמן יעבור מהר ואני יברח מדובאי הזאת לפני שעוד יהרגו אותי פה על איזה קידוש ה', או קידוש מדינת ישראל.

יש עוד הרבה מה לספר ומה להאריך, אבל אחרי שהייה של כמעט יום בדובאי עזבתי בשלום את המדינה, כאשר את כל הדרך לצרפת ביליתי בשיחות עם הדיילות ועם נוסעים שנגנבו לשמוע שאני מישראל, ושאני שורד את כל הדברים הקשים שהמדינה עוברת שם. (מזל שהם לא ידעו שאני כבר לא שנתיים בארץ) למספר שעות הרגשתי דובר המדינה, ונראה לי ששיחקתי אותה, וזאת משום שהגעתי לידי כך שאחת מהדיילות שהיא מערב הסעודית אמרה שהיא מרחמת על היהודים. לא שזה עזר לי הרבה.

אז זהו להפעם, אני מצרף כאן כמה תמונות נחמדות מהשדה תעופה, והעיקר שיהיה לכם שבת שלום ומבורך, ואם אתם מתכוונים לזוז לדובאי אי פעם, צרו איתי קשר, זה ישתלם לכם. ביום אחד הצלחתי לתפוס שם קשרים עם המנקים של השירותים, עם המוכרים של הדיוטי פרי, ואפילו עם כמה דיילות ועם ה.....(טוב זה כבר חסוי).

1. זה מה שקיבלתי על המסך שניסיתי להיכנס לאתרים שמסתיימים ב IL
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

2. מראה הדיוטי פרי.

3. הדיוטי פרי.

4. ממש כמו בבית לחם, רק שהכול על רמה.

5. המטוס שלי, אחלה זה לא מילה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2005, 00:42
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
התשובות לכל השאלות ....
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Nirvana1 שמתחילה ב "שלוש דברים שבטוח לא הייתי עושה במכומך."

חברה אתם קרועים חבל"ז.....
וואוו זה היה מה זה מצחיק להוציא את השבת ולראות את כל הבלגאן הזה....
אז דבר ראשון תודה רבה לכל אלה ששחררו קומפלימנטים....ולאלה שיש שאלות אני אשמח לשמוע מה בדיוק לא נתן להם להאמין לסיפור שכתבתי ואני אשמח לענות לכל אחד בפרוטרוט.

Dj SnAjE - דבר ראשון תודה רבה לך על תגובתך הנחמדה, דבר שני ממש ברגעים אלו אני חוגג את יום הולדתי העברי ואני בן 22 .
וכרגע אני נמצא בבריסל בירת מדינת בלגיה - או איך שמגדירים את זה בירת האיחוד האירופאי.

Arthur ו - FuRiOuS_Revenge , הייתי שמח מאוד לשמוע משנכים למה אתם לא מאמינים, כאילו מה אתם חושבים שאני איזה סופר שיושב וכותב סיפורי עלילות, זה לא שאני מנסה לשכנע אותכם פשוט סתם אני אשמח לשמוע ממכם.

QUANTUM - וגם אתה חמוד, ספר נא לי מה נשמע לך כל כך בדאי ??? , מה כל כך נשמע מוזר, למה שאני ישים עליהם ולמה שאני יפחד, הרי כשהם רוצים להתפלל הם משטתחים ועושים את זה בכל חור אפשרי, אני מתאר לעצמי שאולי זה היה מפחיד אחרים אבל אותי משום מה זה לא מפחיד, ודרך אגב לא סתם ההלכה הראשונה שפותחת את ספר ההלכות של עם ישראל הנקרא בשם 'שולחן ערוך' מתחילה במילים "ואל יבוש מפני המלעיגים" - שים פס על כולם. תעשה את מה שחונכת, במיוחד שאתה בן לעם נבחר. (כך לפחות סיפרו לי)

Novellspy - אח שלי באמת WTF', כאילו מה הקשר בין מה שכתבת לכך ש...., בהתחלה שראיתי את הצליומית שיש ליד השם שלך נבהלתי לרגע כי זה הזכיר לי את החברה משם, אבל מה שאתה רואה זה צילום מסך שעשיתי בדובאי כך ש....

White Lion - והנה הוא הגיע מה קורה גבר ???, שנים שנים שלא שמעתי ממך, לפחות אחד שמראה סימנים חיובים, כך זה שקולטים עניין.

hagar_krispin - כן הגר, זה נשמע מפחיד אבל זה לא בדיוק כך. לגבי שאלתך בן כמה אני , אני עושה 22 ברגעים אלו, יאני יום הולדת עכשיו. ותודה רבה לך שהשקעת מזמנך היקר בכדי לקרוא את כל הסיפור.

FUFUXU , מי היה מאמין, גם אתה כאן.....וואלה מגניב. הייתי בטוח שאם אין לי משהו בנוגע לקפוארה או איזה שיטת לחימה חדשה אז אני לא יעניין אותך יותר. ולגבי הסרט אני עובד על זה. תודה רבה על התגובה הנחמדה.

הולי - בלי התגובות שלך האשכול לא אשכול. אני לא מבין ולא חושב שיכולו להרוג אותי, דווקא זה היה נראה יותר מידי בטוח. ורצתי לשירותים לפני המטוס, כי רק אחרי שהייתי בשירותים קלטתי שמאוחר. אחרי ששטפתי פנים פתאום הייתי יכול לראות טוב ולהסתכל על השעון.

KfitzKfotz - וואלה מגניב, סוף סוף אחד שמדבר לעניין. זו אכן לא הפעם הראשונה שלי שטסתי דרך מדינות ערביות, בפעם שעברה שטסתי להודו זה היה דרך ירדן. וכמו שציינת גם לי נתנו יחס טוב ואפילו חבלז"י, ולי נראה שחשוב להם מאוד להראות לנו הישראלים שהם אחלה איתנו ולכן הם מתנהגים מאוד מאוד יפה.

m_j - עכשיו אני בטוח שאבא שלך גבר לעניין !!!

oOoYOAVoOo - תראה אני מבין את מה שאתה אומר לגבי ההנחת תפילין, אבל כמו שציינת בגוף ההודעה, לא הייתה לי אפשרות אחרת כי אם הייתי מחכה לאחרי הטיסה לרגע שבו אני יגיע לצרפת אז זה כבר היה אחרי שקיעת החמה. ועוד פעם זה היה קצת מפחיד אבל לא כל כך, סה"כ היה נראה שאלה שהיו מסביבי מאוד התפעלו מהמראה ואפילו ייחסו לזה חשיבות, כל מי שהיה מסביבי שמר על שקט מוחלט.

Nirvana1 - בגדול אני אכן מסכים איתך רק ש.....ישנם שלושה דברים שלא כל כך נראים לי ......
1. אני אכן פחדתי שאני יירדם ולא יקום בזמן, אבל בתור אחד שמכיר את עצמי הייתי בטוח שאני יקום, ובכלל סמכתי על כך שבמקרה ואני לא יקום אז יקראו לי ברמקול כמו שעושים בכל חברה נורמלית, ברור שפעם הבאה אני ישתדל יותר. ובמיוחד בדובאי.
2. אחי על תפילין לא מוותרים בשום מקום. ואני שואל את עצמי למה מה קרה שאני יוותר על משהו שהוא בעצם אחד מהדברים הבסיסים של האמונה שלי, כמובן שאני לא יעשה את זה מלכתחילה בכדי לא לגרום בעיות, אבל כשזה המצב אז זה מה שעושים, והסברתי את זה כבר מקודם, כאנשים מדתות אחרות עושים מה שבא להם במקומות ציבורים הם לא שמים על אף אחד, אז למה שאני יוותר על משהו שחשוב לי במאוד מאוד.
3. אתה צודק מאה אחוז, רק נראה לי שקצת לא ניסחתי טוב את מה שכתבתי בתחילת האשכול, כי מה שקרה זה שרק אחרי שהייתי בשירותים ושטפתי פנים אז קלטתי שאני באיחור של 5 דקות.

אוקי שוב פעם תודה רבה לכל המגיבים, שיהיה לכם אחלה של שבוע טוב ולהשתמע.......
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר