לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2004, 21:10
  Reconstruction Reconstruction אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
כותרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj_imix שמתחילה ב "יצירה חדשה שלי|I Feel Love|ניו יורק האוס"

אני חושב שחשוב שתדע בדיוק מה אני חושב, גם אם זה לא הכי נעים, כדי שתוכל להתפתח, אז ללא שום כוונה לפגוע הנה מה שאני חושב על השיר שלך: הוא חובבני, משעמם ולא ממש נעים לשמיעה.

למה חובבני? החל מהצליל הראשון והבנייה אפשר לשמוע שזאת לא עבודה שהשקיעו בה אלא סתם, נתחיל ככה העיקר להגיע כבר לווקאל והוא יעשה לנו את כל העבודה.

למה משעמם? אתה צריך לשאול את עצמך מה יגרום בשיר הזה לגרום לאנשים לרצות לשמוע אותו שוב. בשיר שלך אין שום דבר כזה. אם היו משמיעים אותו במועדון כלשהו אני מבטיח לך שהרחבה הייתה מתרוקנת.

למה לא נעים לשמיעה? הקיק באמצע השיר נהיה ממש לא נעים לאוזן, הוא מחוספס וחזק מדי. כמו כן חלק מהצלילים נשמעים כאילו התעללו להם באיכות בצורה אכזרית.

זה לא מסוג השירים שאני יכול להצביע על חלק מסויים ולומר "הנה זה החלק המגעיל, זה ממש לא יפה" אני חושב שהשיר מהבסיס הוא רע. יש בעיה עם השיר הזה כבר ביסודו.
אפקטים זה הדבר האחרון שאתה צריך, תתאמן על מנגינות וקצבים פשוטים ונעימים, זה היסודות של השיר. אחרי שתשלוט בהם תוסיף את הוואקלים ואת האפקטים וכל מה שבראש שלך.

בהצלחה (:
חזרה לפורום
ישן 15-11-2004, 15:47
  Reconstruction Reconstruction אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
כותרת
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי dj_imix שמתחילה ב "אז איך אתה מסביר את שאר התגובות..."

וואו, אתה כך פיספסת את הנקודה בתגובה שלי שזה מדהים.

הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לעצור אותך, ההפך אני מכוון אותך להתפתחות טובה יותר. זה ברור שאתה לא חייב לקחת לתשומת לבך את הבקורת שלי, אבל אם הבקורת שלי יותר נוקשה משאר התגובות זה לא אומר שהיא באה מכוונה רעה.

ובאשר לכביכול קנאה... טוב זה פשוט מגוחך (:

אבל לפני שהתגובות יגלשו לנקודה אחרת אני אחזור על כמה דברים שיעזרו לך בעתיד, ותנסה לקרוא את השורות ולא ביניהן: אני שמח ששמת לב שהיה לך קיק כפול, אתה רואה למה אמרתי חובבני? לא שמעת את השיר אחרי שסיימת אותו? לא ברור לי איך אתה מפספס צליל כל כך בומבסטי ומיותר.
שים לב לתגובות בשרשור הזה: "די בסדר", "לא הכי", "סה"כ די נחמד". אני זוכר שאני קיבלתי כזאת בקורת אני חזרתי מהר לתוכנה וישבתי עד שגרמתי לאותם אנשים לשנות את המילים שלהם ל "וואו" "אהבתי!" וכד'. מקווה שזה אותו גם הדבר אצלך (:
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר