לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2005, 16:40
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
דניאל , אני תוהה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי danielco2 שמתחילה ב "נדיר מאוד למצוא היום ימני שיאמר שממשלת שרון היא ממשלת ימין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי danielco2
במה היא ימנית, אם היא לא מבצעת בפועל כמעט דבר מעקרונות הימין, אפילו לא מעקרונות הליכוד? מרכז הליכוד, למשל, ימני בהרבה מהשרים המובילים אותו, והוא הביע התנגדות מוחלטת להתנתקות.

מדוע מרכז המילכוד לא יוצא חוצץ מול כל הנטיה שמאלה של הח"כים והשרים. . יש להם הרבה אפשרויות לנסות להשפיע. אבל הם לא נוקפים כמעט אצבע. מה עם שביתת רעב , אי פתיחת סניפים ועוד ועוד

אפילו לא פיגעלה .אחרת הם היו פורשים ומצטרפים לאיחוד הלאומי. או המפדל . בנתיים אם זה נכון הרבה בוחרים של המילכוד עברו בזכות פרץ (אם לא ברמייה לבחור לפריימריס במפלגת העבודה).

חג פינוי שמח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2005, 16:37
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תודה לך שאתה מנקה אותי מ"חטא"-לא אני מכרתי להם רובים - גם אתה שותף
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "צר לי לבשר לך, אבל הם כבר חטאו בדבר זה בינואר 97' בהסכם חברון..."

כמי שהשתתף (אולי לא) בבחירות לכנסת ישראל ובאמצעות אישורן של הממשלות (בין שמאליות לבין ימניות).

עד היום כאשר טענתי שביבי במובנים מסויימים, כראש ממשלה, פעל והמשיך את אוסלו מבלי לקבל כל תמורה מהפלסטינאים, מה ששמעון פרס בתקופת "שלטונו" הקצרה לא עשה, הייתה עלי "התנפלות" רבתית.

היום באו דבריך המלומדים הפעם ואישרו את טאנתי זו. - מה קרא? ביבי נחל לאכזב אותך. הרי ידוע שהוא אמיץ כארי בפה ופודל קטן במציאות. היום הוא יכול "להחבא" תחת גבו הרחב של אריק - אבל אם וכאשר יהיה ראש הממשלה אריק יזכר כחומה בצורה מול לחצים לעומתו של ביבי.
ישן 19-06-2005, 08:26
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אתה מסרב לקרוא את מה שנכתב
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "למה לשקר בצורה אווילית כ"כ? שאלתי על א' ו-ה', ולא על א' ו-ע'..."

אני הבאתי את כל המסלול מ - א דרך ע ועד ל - ה

לא התעלמתי משאלתך אלא פשוט הרחבתי את התשובה.

מענין מי השקרן בינינו

בנוסף לא הצדקתי כהוא זה את השגיאות הנופלות מדי פעם בכתיבתי ולא אחת הודתי לך על תקונן.
למרות זאת כתיבתי קולחת (אולי יותר מדי), מדוייקת, אמינה, מסוגננת ומשתמשת פעמים רבות במקורותינו הספרותיים והתרבותיים.
הגיע הזמן שתלמד לקרוא ולהתייחס לכל מילה במדוייק ותפסיק להקשי הקשים שקריים על מנת לעוות את הכתוב ולשים בפי דברים שבפירוש לא התכוונתי אליהם רק על מנת להכפיש אותי ברבים.

אגב, הטעות האחרונה עליה הערת ובצדק, הייתה ההחלפה שבין ה - ע ל - א ולא בין א לבין ה.
אתה יכול להבחין גם באותו מכתב בו מופיעה המילה פעמיים שבאחת אין טעות ובשניה נפלה טעות לצערי - טעות שנפלה, במקרה הזה, מפאת מהירות הכתיבה ולא בגלל כל סיבה אחרת.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 19-06-2005 בשעה 08:31.
ישן 19-06-2005, 10:05
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
פרס כנראה לא למד דבר. מה שבטוח הוא שכח הכל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב ""ישראל תעביר נשק לפלשתינים""

הוא שכח שבאמצעות ה"נשק הקל" שהוא מטיף היום לתת לאויב הפלשתיני נרצחו מאז אסון אוסלו מאות יהודים.
ישראל סירבה עד כה להיענות לדרישה הפלשתינית וטענה כי הנשק עלול להגיע לארגוני הטרור.
אבל פרס, בתעמולה שלא היתה מביישת את מיטב הפטריוטים של האויב הפלשתיני: ישראל תסכים "כמחווה של רצון טוב" למסור נשק קל לכוחות הביטחון הפלשתינים. "הסכנה אינה מהאקדחים".
גם רבין בעת עלייתו לשלטון לא חלם לתת רובים לאויב הפלשתיני. היו אלה פרס וביילין שהפילו אותו, ובדיעבד, את כולנו בפח. האסון הפך לבלתי הפיך. כנראה לנצח.
מה שמוכיח שלא משנה מי בשלטון, משנה רק אם פרס מצוי בתוך הממשלה או לא.
מי שמכניס פרעושים למיטתו שלא יתפלא שהוא מתעורר עם כלב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:54

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר