לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2004, 18:35
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
פיגוע כמה המלצות לכבוד הצל"ש החדש שלי =)

1. Dino Psaras Feat X-Dream - Old Cool Tweakers - טראק גדול! מזכיר לי קצת סגנון של אלקטרוני משולב עם פסיכודאלי משהו גדול! ביצוע מצוין של דינו ואקס דרים.

2. Sub6 Vs. Space Cat - Side Off - תארו לכם ששני אמונים גדולים כמו סאב6 וספייס קאט נפגשים, הכי פסיכודאלי שיש.

3. Dali - Goind Dawn - טראק מדהים של האומנית הברזיליאנית גורמת לכם להכנס לאווירה אחרת לגמרי.

4. Bizzare Contact - Frequencies (Beat Hackers rmx) - טראק המוכר והמוצלח של ביזר עם רמיקס מצוין של ביט הקרס.

5. Froozen Ghost - Fool Moon - טראק מדהים של הרכב לא כ"כ מוכר שהופיעו באוסף VA -Wild Spirits - Strong Medicine טראק שמשולב עם הסרט How High מי שמכיר טראק ענק .

6. Ananda Shake - Dream Drop - מצאתי טראק שאני אוהב אצל אנאדה שייק D:

7. Tube - Wierd לא יצא לי בכלל לשמוע את הטראק הזה למרות שקניתי את Zoo 3 לפני חודש =\, מלודיה מצויינת מומלץ בחום!

8. Artax - Mental Hi-Life - טראקים מהחופרים שיצא לי לשמוע לאחרונה, בסביבות ה 147 BPM, מלודי מאוד.

9. Audiotec - Tantra - טראק חביב מאוד עם סיגנון של 2002 ואפילו קצת יותר אחורה ושילובים של צילילים פסיכודאלים של היום.. נחמד מאוד

10. Z-Machine - Monkey Business - טראק חזק מאוד מזכיר לי קצת את mics 1200 רק בלי השינויים החדים המגעילים שלו =\.

ובונוס: Infected Mushroom - Mushi Mushi (Void rmx) טראק מדהים! מתחיל עם גיטרה קלאסית קצב רגוע, ועד ש... וויד מפוצץ .

אז זהו להיום, תהנו ותודה לסולר על הצל"ש

נערך לאחרונה ע"י Nash בתאריך 13-11-2004 בשעה 18:47.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר