לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2005, 20:42
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
למה תמיד לזלזל באנשים אחרים ???
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי FUFUXU שמתחילה ב "ככה בכלל לא מביאים אגרוף לצד של הצוור!"

תחילה רציתי לומר שיש לי המון כבוד איליך ואל כל שאר משתתפי הצ'ט ולכן אין צורך להעלב מדברי הבאים,

אני לא יודע מתי יצא לך בפעם האחרונה באמת להגן על עצמך ברחוב, ולהבדיל לעשות קרב מגע מלא (לא במכון) אלא עם יריב שאינך מכיר ועם מתח תחרותי, במצב שכזה מראש חצי מהטכניקה שלך יורדת לטמיון והתנועות לא חלקות, לא מלאות ולא מדויקות כמו באימון.

כמו כן בגונג פו ובשיטות לחימה אחרות ישנן אלף ואחת טכניקות ולא בכולן מכה צריכה להראות כך : "בדר"כ צריך להביא מכה כשהיד פתוחה והאצבעות מתוחות וצמודות(כמו סכין) ואם הוא נותן מכה מהכיוון שהוא נתן, אז הוא צריך להביא אם הצד של הבוהן".

המכה הספציפית שהוא נתן יכולה (ולדעתי, לאחר עיון מדוקדק) קיימת בסגנון שלו.

ואפילו ולא - מה שחשוב הוא מבחן המציאות ובמבחן זה הוא הצליח (התוקף שלו קיבל נוקאווט).

באמנות לחימה שבה אתה לומד להגן על עצמך (בניגוד לאומנות לחימה ספורטיבית) מבחן התוצאה הוא המבחן היחידי - אם כל הכבוד לבחור (שוב במידה וזה לא מבויים) הוא עלה ברחוב מול יריב והוריד אותו.

למה תמיד תמיד לזלזל ???

עדיין מעריך ומוקיר מאד - רק אמת.
חזרה לפורום
ישן 20-06-2005, 21:53
  FUFUXU FUFUXU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל FUFUXU שלח הודעה דרך MSN אל FUFUXU
אני לא מזלזל... אני אומר מה שאני רואה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רק אמת שמתחילה ב "למה תמיד לזלזל באנשים אחרים ???"

שים לב עם איזה חלק של היד הוא הביא א האגרוף:
עם איזור שורש כף היד כאשר היד שלו סגורה.
אני בחיים שלי לא שמעתי על שום אומנות לחימה what so ever שמלמדת לתת מכה כך.
לכן, אולי הוא הפיל את היריב, אבל הוא עשה זאת ללא שום טכניקה וללא שום חשיבה מוקדמת ובגלל זה אני קורה למכה הזאת lacky strike כי היא באה ממזל.
אם הוא היה נלחם עם מישהו בעל טיפת ניסיון באומנויות לחימה ולא איזה ערס מהרחוב, הוא היה על הרצפה מזמן...
נכון שהתכניקה שלך יורדת בזמן הביצוע, אבל בשביל זה מתאמנים עוד ועוד! כי הקרב הזה נראה כמו שני חתולים רבים

חזרה לפורום
ישן 20-06-2005, 22:02
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
קרב אמיתי תמיד נראה כמו שני חתולים רבים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי FUFUXU שמתחילה ב "אני לא מזלזל... אני אומר מה שאני רואה"

אנשים שנלחמים על החיים לא נלחמים יפה, הם נושכים / שורטים מושכים ולא עושים הו - הא

ושוב בשיטות גונג פו ישנן הרבה מכות מוזרות ומוזרות מאד שלא ראית ולא שמעת עליהן.

לא צריך להיטפל לטכניקה גרועה - היריב נפל וזה מה שחשוב.

אחת הבעיות הגדולת בהבנה של קרבות אמיתיים היא : מה תעשה באם יגיע יריב משיטה אחרת, תחום אחר : איך יראה הקרב - האם מישהו שרגיל להילחם כך וכך יכול להילחם עם מישהו ממערכת אימונים וחוקים אחרת (לכן שילוב בין אומנויות מסויימות הוא אולטימטיבי) - ועדיין בקרב לחיים ולמוות אם לא הצלחת לתת נוקאווט והיריב כבר עלייך רוב הטכניקה שלך בורחת (במיוחד עם אתה לא וותיק וממוקצע) גם עם אתה בקיא בעבודת קרקע כשינשכו אותך בביצים, מה יקרה ???

ולכן מה שחשוב זה שכנראה עקב אימוניו (יש לי חשש ביום) הוא עמד מול יריב ללא פחד והצליח להוריד אותו
חזרה לפורום
ישן 27-06-2005, 09:03
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
אני לא בטוח איזו אומנות לחימה זה אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dozi שמתחילה ב "באיזה אומנות לחימה הוא מישתמש ?"

אבל מה שבטוח שהבחור די ביקש את כל הענין וה"תוקף" לא כזה תוקף. ה"אומן לחימה" להלן יקרא האדום, די שחצן - הוא עשה את ההצגה, הבהיל אותם ומהשלב הזה זה היה צריך להיגמר!!!!!!!!!!

אחרי שהפחדת את האוייבים שלך אין צורך להילחם!! אבל האדום המשיך להתגרות בהם ומשך אותם לענין ורק ליבה את האש והוסיף שמן למדורה.

אני חושב שצריך לצרך את הסרט הזה לסמינר שעובר כל ילד וכל מבוגר באומנות לחימה - ככה לא מתנהגים - ככה לא מונעים אלימות - וככה לא מתנהג חניך אומנות לחימה!

לגבי הצורה של הקרב. הבחור הכביכול תוקף, להלן יקרא השחור (רק בגלל החולצה שהוא לובש!!! מה עובר לכם בראש?) לא יודע להילחם והוא שולח אגרופים בנסיון להגיע לאדום אך האדום מיומן מאוד ולא נותן לאף אתקפה להגיע אליו - שלא כמו בסרטים בדרך כלל אם קיבלת מכה אחת בפנים הקב די נגמר לרעתך - ולבסוף האדום נותן מכה עם האמה כולה לכיוון צד הצוואר - שריר שמאוד כואב, עורק ראשי - שמכה חזקה ישירות לעורק גורמת לאובדן הכרה ואף נזק מוחי לפעמים - והרבה נימי דם ועצבים.

האדום הוא לוחם טוב באומנות לחימה, בזה אין ספק. אבל לגבי האם הוא איש אומנות לחימה - פה יש ספק גדול!!!!

אנא מכם - אל תקחו דוגמא ממנו, המנעו מאלימות כמה שאתם רק יכולים, כדי שנוכל להמשיך להתכתב כאן ולהתאמן באומנויות השונות לעוד הרבה שנים....

שבוע טוב,
צור.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:40

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר