לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2005, 21:20
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
מה לעשות?!

לק"י

הבעיה שלי היא:בנים.חחחחח מילה מפוצצת..בכל מקרה הבעיה שלי היא כזאת:אני איפשהו בתיכון,ובנים מחפשות או פרחות או כוסיות(מצא את ההבדל....),ואני לא זה ולא זה.אני חמודה,אבל אני לא מישהי שיקראו לה כוסית.בכל מקרה,כל הבנים שאני אי-פעם פוגשת לא בוגרים ולא מתאימים לי,או שהם פשוט לא מתענינים-רוב המקרים.הענין הוא שאני רוצה להכיר בנים יותר גדולים ואין לי איפה.וגם אם אני כן אכיר אין לי מה לעשות עם זה.למרות שהיו לי שני חברים,אני לא מבינה בזה בגרוש ובגלל שאני גם לא חילוניה אין לי מסיבות ודברים שאפשר לפגוש בנים.חוצ מבר-מצוות שהם קצת קטנים לי מידי,וחוצ מחתונות שהם גדולים לי מידי אני לא פוגשת כמעט בנים,וגם כשאני פוגשת מסתבר שהם חראות.לפני מלא זמן היה אצלנו אחד בישוב שכל הזמן הסתכל עליי,הסתובב סביבי,ולפעמים פשוט עמד ובהה בי,לא רק אני שמתי לב אלא גם חברות שלי,וזה אומר שזה לא הזיה.בכל מקרה בסוף הסתבר שיש לו חברה ושהוא בכלל לא יודע מי אני.(אולי כן ואולי לא...בכל מקרה....שלחתי אנשים לשאול אותו..)אז זהו.אם אני פוגשת בנים הם חראות,או ילדותיים או מסובכים.כמו האקסים שלי.בכל מקרה אני משועממת אז איך לעזעזאל פוגשים אנשים?ולא,לא באינטרנט.(ניסיון עצוב בזה..זה היה אחד מהחברים שלי..ונפגשתי איתו...ו...סיפור ארוך..).
מקווה שתוכלו לעזור לי,ותודה מראש,אני. תעזרו לו לפעום באמת.....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2005, 21:48
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בכל מקום!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "מה לעשות?!"

יש בנים בכל מקום ומכל הסוגים!! תראי, כבר בהתחלה כתבת שאת לא פרחה ולא יפה, את כבר הולכת בשתיי גישות גרועות, האחת היא שפרחות נראות טוב, והשניה היא שאת לא יפה.. תשני את הגישות האלה ותראי שבנים יתחילו לגלות בך עיניין.
ולשאלתך, איפה יש בנים.. ובכן, איפה לא?! אני פגשתי את החבר הנוכחי שלי בתחנה המרכזית בי-ם, את האקס שלי ליד הכיכר בעיר..
בקיצור, הם בכל מקום רק צריך להסתכל ולשמור על ראש פתוח..
אם את מרגישה שיש בך משהו שבגללו בנים לא מסתכלים לכיוון שלך - נסי לשפר אותו, נסי לטפח את עצמך (איפור וכאלה) אם את אוהבת את הסיגנון הפרחי, נסי לחקות את הדברים היפים בזה. תעשי כל דבר שיגרום לך להרגיש יפה, ברגע שתרגישי יפה, תהיי יפה (נדוש - אך נכון).

ישן 20-06-2005, 23:08
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
כללי אני יודעת.....
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "בכל מקום!!"

לק"י..

אבל זה יותר בעייתי במגזר שלנו.כי גם שמישהו יוצא עם מישהי אם הוא דוס או גם סתם דתי פושר,הוא לא יגע בה ורוב הסיכויים שאם הם לא ממש גדולים הם גם לא באמת יעשו משו ביחד(מבחינת לצאת לסרט ולא דברים אחרים).בכל מקרה אני חושבת שאני חמודה כי אני חושבת שאני חמודה,לא בגלל שאני מרגישה רע עם איך שאני נראית פשוט בגלל שאני מרגישה בסדר ולא איזה שאפה עולמית-כי אני פשוט לא,באמת שלא.הקטע שגם אם יש בנים זה לא עובד,אז כנראה שאני פשוט אצטרך לתת לזה לבוא אליי ככה או ככה אני לא בטוחה שיש לי מה לעשות.

ישן 22-06-2005, 22:28
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "אל תקחי את זה שאת דתייה בתור חיסרון !"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fiford

ומה זה לק"י?.

לק"י-לישעותך קיוותי אלוקים.
המלצה שלי - אל תחכי לשידוך או משהו כזה כי בליינד-דייט זה מצב מאוד מביך ומניסיוני, הוא לא כל כך מוצלח (וגם מניסיונך כמו שרשמת) אז לפי דעתי תורידי את המחשבה על שידוך לבינתיים ושזה ישמש כ"מפלט אחרון".
תצאי למקומות עם אנשים שאת מחפשת, שם תמצאי הרבה שלא יתאימו לך כלל, ואולי גם כמה שיתאימו.
אם את חושבת שיש משהו בך שאת יכולה לשפר (מבחינה חיצונית) אז אל תהסיסי לשנותו כדי להעלות את הסיכויים שלך עם בנים.
אם את רואה מישהו שנראה לך טוב, והוא מסתכל ונראה מעוניין, תפעלי ואולי תלכי את אליו כי לפעמים הוא ביישן או מובך. זה אומנם קשה למישהי ובמיוחד מהמגזר הדתי אבל זה משפר סיכויים דיי משמעותית לא?!

מקווה שתמצאי מישהו במהרה!
ישן 30-06-2005, 08:37
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
על מה את מדברת...?
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "אתה חמוד."

דבר ראשון את באמת נשמעת ממש מתוקה,ואני לא חושבת שאת צריכה להוריד מהערך שלך כמו שאת מורידה.....כי אני חושבת שכל אחד הוא מיוחד-בדרכו שלו..
את אמרת שהיית מעדיפה עיניים חומות סתם כאלה.....אני לא מבינה למה? ועוד בתור אחת שמאמינה את צריכה להיות שמחה במה שאלוקים הביא לך,ועיניים ירוקות זה ממש יפה!!(לי יש עיניים כחולות,אני אוהבת אותן מאוד ולא הייתי מחליפה אותן בעד שום הון שבעולם!!)

אני בערך כמוך,אבל לא בדיוק,נראה לי שאת יותר שומרת מימני. בכל אופן אני באה מבית דתי ששומר שבת וכל זה,וכל החיים שלי (19 וחצי שנים...) שמרתי שבת,וזה לא הפריע לי להכיר אנשים,לצאת ולבלות(ועוד עם חבר'ה חילוניים..), ואני מבינה שאת בטח רוצה מישהו שהוא כמוך,ואני בטוחה שתמצאי.........לא חסר!!!

וחוץ מזה אל תחפשי יותר מדי.....תאמיני לי שכשלא מחפשים מוצאים הכל!
את אומרת שאת לא מיוחדת מספיק בשביל שמישהו ישים לב אליך?? אני חושבת שזה עניין של השקעה בעצמך....כי אני מכירה בנות שהולכות רק עם חצאיות-ונראות פי 7 יותר על רמה,יותר יפות,יותר מושקעות ויותר מעניינות מבנות שהולכות עם מכנסיים וגופיות(אולי בגלל שאת לא הולכת עם כל זה את מרגישה שונה?) (שלא תבינו לא נכון,אני מאלה שהולכות עם גופיות ומכנסיים....למרות שאני חושבת שחצאית זה הכי יפה....)

בכל אופן,מתוקה,שיהיה לך בהצלחה,כי אני בטוחה שיהיה בסדר,ועצה שלי-אל תטפחי יותר מדי תקוות,ציפיות ותלות באנשים שאת מכירה,כי יש סיכוי שתתאכזבי ...

שיהיה לך המון בהצלחה,ואני חושבת שכולם פה ענו לך אחלה תשובות ועזרו לך(יישר כוח חבר'ה......) אז את צריכה רק להתחיל להעריך את עצמך,ולתפוס מעצמך כי רק ככה אנשים יתפסו מימך!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:39

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר