לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2005, 02:20
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
שמעתי שמומחי כוויות ישראליים

הציעו את עזרתם למחבלת המסכנה שהטלויזיה הישראלית השכילה לתאר שרק בגלל שצווארה הושחת בשריפה היא החליטה להתאבד.
לפני כן הביאו לה את הטלויזיה הישראלית כדי שהיא תוכל לשפוך במשך 5 דקות את התעמולה האנטי ציונית והאנטי ישראלית שלה.
אמרו לה כדאי שתבכי קצת זה עובד טוב על היאהוד ואכן היא הזילה דמעה פה ושם אבל מהר מאוד התעשטה וארשת פניה התחלפה לארשת קפואה בידעה שביום שהיא תשוחרר בעסקה כזו או אחרת היא תקבל זוג כדורי ביצים וחרב ומגן הוקרה ושידרוג ממחבלת פשוטה למפקדת על חוליית מחבלים.
במהלך הראיון המזויע הזה היא סתרה באופן מוחלט את דברי כתבת החדשות של ערוץ 10 ואמרה שלהחלטה להתאבד בתוך בית חולים אין שום קשר לעיוות הכוויתי שלה.

אם אני הייתי ראש ממשלה הייתי סוגר בו במקום את ערוץ 10 ומכניס לבית הסוהר את האחראים בעוון ביצוע תעמולת אוייב בשעת מלחמה.
הישראלי המטומטם הממוצע אינו יכול להבין שלאוייב הזה אין מדים,אין דיסקיות,אין לו חוק ומשטר שימנע ממנו לרצוח יהודים.

אם אני הייתי ראש ממשלה הייתי מורה לשפוט אותה למוות בהתאם לחוק לשעת חירום שכל מחבל מתאבד שנתפס בדרך לביצוע רצח יומת לא יאוחר מ12 שעות לאחר שנתפס.
הייתי מלביש אותה בחגורת הנפץ שלה מכניס אותה למבנה דמוי חדר מיון של בית חולים ומפוצץ אותה בשלט רחוק בשידור חי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2005, 05:21
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אתה מצחיק,אתה יודע?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי longbo שמתחילה ב "שמעתי שמומחי כוויות ישראליים"

תנצל את זה,כי בנות אוהבות בחורים עם חוש הומור טוב.

1. המחבלת ניסתה להתפוצץ בעצמה. היא ניסתה להפעיל את המתג פעם אחר פעם,גם כשלא היו יהודים מסביבה. היא העדיפה את המוות על פני חקירת השב"כ. ואתה מציע להעניק לה את כל מה שהיא מבקשת? אתה תוציא אותה להורג תוך 12 שעות,והיא אפילו תגיד לך תודה רבה. אתה מבין את האבסורד? עונש מוות יכול להרתיע רק את מי שחפץ בחיים,ובוודאי שזה לא ירתיע מחבל מתאבד. אגב,חשבת שאחת כזאת "מזמרת" בחקירה,ומוסרת מידע יקר ערך על מפעיליה?

2. מה יש לך נגד ערוץ 10? גם ערוץ 2 והערוץ הראשון ראיינו את המחבלת. חוץ מזה,מי שנתן את האישור לראיון זה צה"ל והשב"כ,והם אלו שהזמינו את התקשורת. אם המשטר היה חושב שראיון עם מחבלת מתאבדת זה "תעמולה לאויב בזמן מלחמה",פשוט לא היו מתירים אותו! דווקא ההיפך הוא הנכון. הראיון הזה הוא תעמולה מצויינת לצד שלנו.

ישן 21-06-2005, 17:20
  יצחק גולדמן יצחק גולדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.05
הוא בכלל לא יצא דביל:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "יצאת כל כך דביל"

הראיון עם המחבלת לא חידש מאומה. כולם בארץ יודעים, שאנחנו מטפלים בפלשתינים ומאכילים אותם והם מתפוצצים לנו בפנים. הראיון הזה בסך הכל מזכיר לנו עד כמה מושפל ועלוב העם בישראל. דע לך שהסיפור הזה עם המחבלת בכלל לא הגיע לאמצעי התקשורת הבינלאומיים (לפחות באירופה, שם אני מביט), ולעומת זה דווקא סופר על איזה פלשתיני או שניים שהרגנו בימים האחרונים.

וגם מינימקס הולכת יותר ויותר אחורה ברמתה השכלית: היא טוענת שלא צריך להרוג את המחבלת, כי זהו הרי רצונה . וזוהי שטות, כי המחבלת רוצה למות רק תוך הריגת ישראלים יחד איתה, ולא סתם למות "בלי טעם". הנסיונות שלה להתפוצץ כשנתפסה היו בסך הכל התנהגות של פחד ואימה, כי היא חשבה שאו-טו-טו יהרגו אותה מיד (כמובן היום היא כבר יודעת שהשד איננו נורא והיא תשב קצת בבית הבראה ישראלי ואז תשוחרר בתור גיבורה לאומית, אולי גם עם מקצוע חדש ביד, שיילמדו אותה כחלק מתהליך השיקום שלה. חה חה חה).

לונגבו כרגיל מבין הכל טוב יותר ומהר יותר מכולכם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר