לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2005, 18:38
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
אני מבין
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי longbo שמתחילה ב "אפשא להדבר עם השמאל הישראלי?"

שכולך תקווה שתהייה פה איזה מלחמת אחים קטנה כזאת טובה שימותו בה כמה שיותר אנשים כדי שתוכל להגיד "אמרתי לכם" כמו כל פחדן עלוב כי זה מה שאתה יודע לעשות. כמובן שאם חס וחלילה תהייה פה מלחמת אחים, אתה כמובן תתחבא מתחת לשולחן ותחכה שהכל ייגמר, רק כדי שתוכל לבוא ולהגיד "אמרתי לכם".
אני מקווה שאחד המנהלים קלט את האימרה שלך: "הקיטוב במדינת ישראל כל כך חזק שלא יהייה מנוס בעתיד ואני מקווה שבקרוב למלחמת אזרחים אלימה שתגלוש לרחובות." ושתחסם בקרוב.
אין מילים לתאר כמה שאתה אדם שפל, נלוז, חסר אישיות, פחדן, פרנואיד, סכיזופרן, מצחין, אפס אפסים מאופס, אדם זניח, אדם קטן, שונא כל מה שאינו כמותו, יצור מבחיל ואדיוט, מחרחר מלחמה וצמא דם ישראל (לא צמא דם אחיך, כי אחים אין לך פה).
עכשיו תחזור לג'ורה שממנה זחלת החוצה. מריחים אותך עד כאן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2005, 06:46
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
"אני חילוני אבל מרגיש יהודי"longbo
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי longbo שמתחילה ב "לא מלחמת אחים אלא מלחמת אזרחים."

יצור מוזר - כיצד אתה מבטא את יהדותך אם אינך מאמין בדת ישראל ואינך מקיים את מצוות הדת ופולחניה?

הבלבול הקיים בין השמות של הדת והלאום (ששניהם מוגדרים באותו השם - יהודי) מביא אותך ואחרים לחשיבה מוטעית בהקשר לשייכות הלאומית.

את הדת מנהלים כהני הדת ואת המדינה מנהלים נבחרי העם. העובדה שאין הפרדה ביניהם גורמת לכך שכהני הדת קובעים מי משתייך ומי איננו משתייך ללאום היהודי (הישראלי). בעקבות זאת הם משפיעים גם על זכאי העליה על פי חוק השבות וחוקי הגיור המחמירים ומנסים לקבוע את אופיו של הלאום.

"שהם אמנם יהודים" === מי קבע זאת
" אבל הם מתכחשים ליהדות" === אתה טועה בגדול. הם פשוט אינם מאמינים בשום דת ואין לכך כל קשר לשייכות או אי שייכות ללאום.
"הם רואים את עצמם כישראלים כעם נפרד שלא שייך ללאום היהודי." === כלל וכלל לא. כל ישותם וכל "זכותם" להגדרה לאומית מבוססת על ההיסטוריה והתרבות של עם ישראל לדורותיו. ההבדל שבין יהדות לישראליות הוא הבדל סמנטי בלבד שבא למנוע ערבוב תחומים שאינם שייכים זה לזה - ההבדל שבין לאום לדת.
"הם בזים למסורת היהודית" === לא בזים לשום מסורת ומכבדים כל אדם באמונתו.
הם אינם מוכנים שהדת היהודית תכפה עליהם באמצעות חוקי המדינה ובאמצעי כפיה אחרים. חיי ותן לחיות ואיש איש באמונתו יחיה זהו המוטו שלהם בנושאי דת.
"מעוניינים לקיים כאן מדינה אזרחית ולא מדינה יהודית." === נכון בהחלט הם קצים בשלטון הדת ובהכתבת אורח חיים המבוסס על חוקי דת שעבר זמנם.

בעקבות המכתב, עליו אני מגיב, השתמשתי בהכללות, שכמובן הן מסוכנות ויש להמנע מהן. כמו בקרב המאמינים כך בקרב הלא מאמינם קיימות מגוון של דעות והשקפות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר