לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2005, 14:00
צלמית המשתמש של RvR
  RvR RvR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RvR
מצטער לאכזב אחי ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomzakai שמתחילה ב "בציור היא יצאה אפילו יותר יפה"

אבל יש לך כל כך הרבה טעויות בציור הזה ...
דבר ראשון השיער לא נכון פשוט .. ובמיוחד לא בחלק התחתון הוא נראה כאילו יש לה זקן.
דבר שני הגבות לא תואמות למקור
שלישי האף לא נכון, אם אתה רוצה להיות זהה למקור הייתה צריך לעשות אותו יותר מנופך יותר "גבעתי" כזה ..
רביעי , הבד , אם אתה רוצה להעביר תחושה ריאליסטית היתה לך הזדמנות מצוינת לעשות את זה עם החולצה של הבחורה ויכולת לעשות את זה בפשטות בלי הרבה חומר(חומר=צבע)
דבר חמישי אם כבר מדברים על חומר השתמשת ביותר מידי אולי זה הסגנון שלך אז במקרה הזה אני לא מבקר..

בעקרון יכולת ההעברה שלך בסדר יש פוטנציאל אבל תעבוד יותר על הטכניקה ..
בהצלחה בהמשך אל תתיאש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2005, 17:55
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
יש לך עוד הרבה ללמוד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomzakai שמתחילה ב "בציור היא יצאה אפילו יותר יפה"

כמו שכבר אמרו יש לך הרבה טעויות בציור... הכי בולט זה השיער, עשית אותו מאוד כהה, ולא השתמשת בפחם (זה פחם נכון?) בצבע יותר בהיר ואז הוא נראה שטוח ולאישה בתמונה יש טלטלים מה שאומר שצריך להיות בו הצללות בהתאם לצורה של הטלטלים.
ההבעה שלה בציור שונה לגמרי מבתמונה...לדעתי זה בגלל שלא ציירת נכון את העיניים, הצורה שלהם שונה והאישון בעין השמאלית גם האישון לא מודגש מספיק והגבות לא דומות בכלל.
והאף בציור הוא כלפי מעלה והוא אמור להיות כלפי מטה, ככה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
על הבגד RVR כבר העיר לך ואני מסכימה איתו שצריך להישתמש שם בפחות צבע.

ישן 21-06-2005, 18:49
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
בתכלס, למרות שלא הכי דומה למקור.....

אני אהבתי את זה!
ואולי גם בגלל שהיא מזכירה לי מישהי שאני מכירה
העין הימנית שלה (אם אנחנו מסתכלים על זה) ובכלל כל האיזור שלידה- האף, הגבה.. יצא לא רע בכלל..

ההערות שהעירו לך עד כה הן באמת במקום... ובקשר לאיך היה אפשר שהשיער לא יראה "זקן" אז... פשוט לשנות את הנקודות שמהן 'יוצאות' השערות, את המשיכות קו שלך, כי אם תסתכל בתמונה המקורית זה בעצם הסוף של התלתל אז הקווים של השערות אמורים להגיע מאיזור הכתף, ולהתעגל לפי הצורה בתמונה.. ובנוגע לשיער שכאילו בא מאחורה, אז אולי להדגיש מעט את הקונטור של הסנטר (לא ניראה לי שזה יבלוט יותר מידי כי גם ככה הקונטורים בשאר הציור בולטים)

נערך לאחרונה ע"י Tip Tip בתאריך 21-06-2005 בשעה 18:54.
ישן 22-06-2005, 21:43
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי xidioos שמתחילה ב "גם לי לקח זמן ללמוד את זה אבל..."

אם תצייר את השיער כתמים ,כתמים הוא ייראה כמו גוש אחד וזה לא ייראה יפה במיוחד או אמיתי...וכן צריך לצייר את השיער קוים קוים...אבל בגוונים שונים ולא לעשות "זיגזגים" עם העיפרון, (הכוונה הלוך ושוב עם העיפרון על הנייר) ואז זה יוצר מראה לא אמיתי של שיער בגלל שלכל שערה יש סוף והתחלה (מהשורש עד למטה, והיא לא יכולה להתחיל מאמצע השיער פתאום, אלא אם כן היא נמצאת בקבוצת שיער שמוסתרת ע"י קבוצת שיער אחרת ואז כן אפשר לראות אתה רק מהאמצע)...אבל צריך לשלוט בקווים ככה שהם יהיו צפופים וגם בגוונים שמותאמים לצורה של השיער (אם זה נגיד מטולטל אז יש ברק בשיער..אז זה יהיה או חלקים לבנים לגמרי או קו שבהדרגה נעשה בהיר יותר.)
בשיער מטולטל או גלי הוא מחולק לכמו קבוצות של שיער שצריך ליצור כיוון אחיד של כל הקווים באותה קבוצת שיער, כמו בציור הזה: (שנלקח מכאן http://zindy.zone.dk/html/drawings/...sica_alba25.htm)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
סליחה שההסבר ארוך כל כך...ומקווה שהוא יעזור קצת

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:25

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר