לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2005, 13:33
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
משהו שאני עדיין מאמינה בו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ReL_Y שמתחילה ב "דברים שההורים אמרו לנו כשהיינו קטנים"

כשהייתי קטנה, סבתא שלי הייתה לוקחת אותי לטייל הרבה, ותמיד הייתי מבקשת לעצור בגן שעשועים..כי בתור ילדה אהבתי נורא להתנדנד (על נדנדות!!!) ויכולתי להמשיך שעות..אפילו עד אחרי רדת החשכה.. בד"כ לסבתא שלי יש המון סבלנות, אבל אחרי שכל הניסיונות שלה לגרום לי לרדת מהנדנדה לא עבדו ("אני הולכת" וכאלה..) , היא הייתה מספרת לי שבלילה יוצאים נחשים ממתחת לחול, ושהם יפגעו בי.. ובתור ילדה ששומעת משהו חדש וישר עולות לה מיליון שאלות (אולי גם עכשיו קצת) הייתי חייבת לדעת למה הם לא יוצאים ביום, ובכלל למה הם מתחת לחול, ומה קורה אם אחד מהם ינשך אותי.. אפשר להגיד שסבתא שלי התמודדה עם זה בהצלחה מרובה, היא אמרה לי שנחשים צריכים קור ולחות, והרי שחופרים בחול מגלים שכבה של חול רטוב ולח.. החול הזה עוזר להם להתחמק מהשמש, ובערב יורד טל שמרטיב את החול, ואז הם יכולים לצאת לאכול, ואם אחד מהם ינשך אותי, הארס שלו יעבור לתוך הגוף שלי, וחוץ מזה שזה יכאב(לא פחדתי מהכאב חח) אני יכולה למות.

ותבינו שלא הייתי מאמינה לכל דבר!! הכל היה חייב להגיע עם תשובות הגיוניות!

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 21-06-2005 בשעה 13:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:41

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר