לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2005, 05:22
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
יש שתי בעיות, כפי שהיה אמור להשתמע מההודעה שלי למעלה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "ואם נניח שלפני הגוסט אני אתקין דרייברים ל SATA על הדיסק הישן?"

1. הדרייבר. באמת, ייתכן ופועל קצת אחרת כשהוא הדרייבר שמאפשר גישה ל boot device (הוא צריך הרי לתת גישה לקריאה ראשונית מהדיסק, לפני שכל שאר המערכת עולה). לא יודע אם התקנה של דרייבר כזה שלא במסגרת התקנת המע"ה, אכן עושה את העבודה (אני רק זוכר שהיה לי קצת כאב ראש בנושא עם בקרי SCSI בשרתים...)
2. ל Windows יש נטייה מוזרה לאחסן לפעמים יותר מדי מידע על תצורה מסויימת, ואז להכריח אותך להשתמש בתצורה הזאת כדי שהכל ימשיך לעבוד. כעקרון, במקרה הזה, הכל בסדר בבסיס (יש את boot.ini שבו המידע הוא על פי המיקום הלוגי של הכונן, וכל עוד הכונן שלך יהפוך להיות באמת הראשון (כלומר תנתק את הישן...), מהבחינה הזו כנראה שלא תהיה בעייה), אבל לך תדע כמה זבל יש ברג'יסטרי שעשוי להיות קשור למיקום הפיזי של החומרה...

ואחרי שדיברנו כל כך הרבה - אני חושב שהיית מגלה את התשובה אם פשוט היית מנסה גם אם לא יצליח - לא נורא. רבים (וביניהם אני ואנשי התמיכה של מיקרוסופט בכבודה ובעצמה) טוענים שבשביל לשמור על Windows פועלת בצורה סבירה, יש להתקין מחדש את המערכת כל מספר חודשים בודד...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2005, 08:43
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
תודה על התגובה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "יש שתי בעיות, כפי שהיה אמור להשתמע מההודעה שלי למעלה"

אני אסביר לך מה העניין. מדובר במחשב חדש לגמרי שהייתי צריך בדחיפות. רציתי HD של חברה מסויימת שהספק לא החזיק אצלו, ולכן הוא נתן לי דיסק IDE של אותה חברה, ואמר שכשהו יקבל את ה SATA הוא יחליף לי, ויעשה גוסט מהדיסק הקודם לחדש, וכל מה שהתקנתי ישמר.
כמובן שטענתי שזה בלתי אפשרי (כל מה שנאמר כאן באשכול) והוא אמר.... סמוך.
עכשיו זו לא שאלה של לנסות או לא, כי על המחשב מותקנות תוכנות יחודיות של חברה מסויימת שרק היא מתקינה אותם. היא לא נותנת לי את התוכנות להתקנה, אלא טכנאי מהחברה ההיא בא להתקין אותם. מה שיקרה אם הגוסט לא יצליח זה שהטכנאי יצטרך לבוא פעמיים וזה עניין כספי.
אם אני אדע בברור שזה בלתי אפשרי, אני אדחה את ההתקנה על הדיסק הנוכחי עד שאקבל את החדש. אבל כאמור, זה עניין די דחוף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר