לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2005, 16:51
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
העובדה שאתה אינך מסוגל לראות את תמונת המצב הכללית ומסתפק בחד צדדיות רדודה
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "גם ציונות המזדהה עם אויביה אינה מתאימה לדגם המקורי של הציונות"

איננה מעידה על מי שיכול לראות את כל הצדדים כתומך באויבים.
נגד אויבים חייבים להלחם.
הדרך שלי תומכת אך ורק בקיומה של מדינת ישראל (מדינת ישראל יפה) ובאפשרות לחיות בה בבטחה וברווחה. זו דרכי ואין אחרת.

הראיה שגם ממשלת ישראל וכנסת ישראל פועלת היום (כפי שנאמר מאוחר מדי ומעט מדי) בנחישות על מנת שניתן יהיה להגיע למטרה הנכספת. נגדה התחברו שונאי ישראל מה צד האחד (המחבלים הרצחניים) ו"מחבקי" ישראל (חיבוק הדב - היהודים ה"טובים") מהצד השני. הם פועלים ככל אשר לאל ידם לסכל את מהלכיה הנבונים לעת הזאת של ממשלת ישראל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2005, 17:16
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
LOL חד-צדדיות זה שמך השני
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "העובדה שאתה אינך מסוגל לראות את תמונת המצב הכללית ומסתפק בחד צדדיות רדודה"

החבר שלך לא תומך בקיומה של מדינת ישראל לאורך דורות, ובזה אתה מתבייש להודות או במקרה הגרוע - פשוט לא מבין. הוא גיס חמישי בתוך הפרלמנט, ועכשיו הוא אפילו מודה בזה בעצמו. ואתה תומך בו אך ורק בגלל שהוא פלסטינאי, נזעק להגן עליו מפני ברכות תמימות יחסית (חלאה ? שרץ ? בכנסת אפשר לשמוע דברים הרבה יותר גרועים) - וקורא לי חד-צדדי ?

אני לא מתבייש להגיד את זה - כל מי שמעוניין בחיסול הזהות היהודית-דמוקרטית של ישראל הוא האויב שלי. ואין לי שום בעיה לכנות את האויב שלי, אשר שולח ילדים חמושים בחומרי נפץ כדי להרוג ילדים אחרים - חלאה, שרץ, נבלה ועוד.

ישן 21-06-2005, 17:12
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
ההשואה איננה במקומה
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "זו סיסמה נבובה שאתה מרבה לחזור עליה"

1. אכן, הכיבוש פסול מוסרית וגם כלכלית, - וללא מוסר וכלכלה בריאה נחוסל באופן טבעי.
2. הדוגמא של כיבוש מקסיקו, נכון שהיה פסול מבחינה מוסרית אבל לעולם לא סיכן את ארה"ב, שהשכילה לתת אזרחות מלאה לכלל הנכבשים - למדינת ישראל אין כוונה כזאת ואינני ממליץ עליה כלל ועיקר. סיפוח השטחים הכבושים ומתן אזרחות מלאה לכלל היושבים בהם - הוא מרשם ברור לחיסולה של מדינת ישראל ככזאת.
לפיכך הפתרון היחיד להשרדותנו כמדינה עצמאית ולגיטימית בעל רוח ישראלית היא הצמדותנו לשטחי מדינת ישראל וקביעת גבולות הקבע של המדינה על בסיס (שים לב - על בסיס) גבולות הפסקת האש במלחמת העצמאות.
4. כל הכיבושים הקולוניאליים "פשטו את הרגל" והמעצמות יצאו ב"שן ועין" מכל השטחים שכבשו לא לפני ש"מצצו את לשדן".
5. באשר לאימפריות היו רבות בהיסטוריה שלא שרדו בגלל התרחבותן הבלתי פרופורציונית. לא חייבים לקבל הגדרה של אימפריה (האם ישראל איננה אימפריה ?) על מנת להתרחב באופן בלתי פרופורציונלי - עד כדי אובדן שליטה.
5. באשר לחזרה על סיסמאות לכאורה - א. הן אינן סיסמאות ריקות מתוכן - הן לשד חיינו
ב. כל עוד יקום בחור צעיר או מי שאינו צעיר שדרכו שונה מדרכי אני מנסה להראות לו את הדרך הנכונה בעיני, בצורה תמציתית ביותר. אי אפשר מדי יום לכתוב מאמר מקיף - עשיתי זאת מספר פעמים בעבר ולא אחזור שוב. מה גם שאין רבים שיש להם את מלוא הסבלנות לקרוא הכל וגם להבין.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:27

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר