לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2005, 15:53
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
קשקוש מוחלט!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IsraeliCommando שמתחילה ב "area 51"

הסיבה שהאמריקאים שומרים על המקום בצורה כ"כ הדוקה היא שבמקום נערכים ניסויים של מטוסים מומערכות מתקדמים ביותר. כל תיאוריית הקונספירציות של "תיקים באפילה" ממש לא מתאימה לעניין - הסיבה לכל ההילה המסתורית של המקום קשורה כנראה לעובדה שחלק מהמטוסים שנוסו במקום שונים מכל מה שמוכר לנו (ומהרבה בחינות - מראה, מערכות, הנעה וכו') והאזרחים שאוהבים לתצפת על איזור הבסיס לא מצאו הסבר נורמלי לאותם כלים.
בכל מקרה, חלליות וחייזרים תוכל למצוא בפורום מד"ב - אצלנו יש רק מטוסים...

מתוך הסבר שלי בפורום מדע בדיוני של המערכת הישנה:
"אזור 51" הוא אחד השמות הנפוצים לבסיס חא"א (חיל אויר אמריקאי) באגם גרום (Lake Groom) בנבאדה.
ולמה דוקא אגם?
די פשוט: בשנות ה-50, כחלק מהמלחמה הקרה, פנה חא"א לחברת לוקהיד בדרישה לייצר מטוס ריגול בעלת יכולות שיוט בגובה רב במיוחד. נבדקו מספר מודלים, שחלקם הקדים את זמנם ב-20 שנה ואף יותר - ובסופו של דבר, לאחר תהפוכות ושינויים, נבחר המטוס שאנו מכירים כ-U2.
מטוס זה בנוי לצורך ספציפי ביותר של צילום ואיסוף מודיעין, וככזה בנוי בצורה שברירית למדי - אין לו שמץ של סיכוי לצאת בשלום מקרב אויר. פועל-יוצא של עדינות זו הוא הצורך במסלול המראה ארוך למדי.

ואיפה תמצא מסלול המראה ארוך, ובשטח מבודד?
בנבדה, ארץ מדברית ויבשה, ישנו אגם יבש שקרקעיתו שטוחה ושמו אגם גרום.
באמצע שנות ה-50, ביקר במקום קלי ג'ונסון (אביו-מולידו של ה-U2, ה-SR71 BlackBird "הציפור השחורה", ומספר יצירות אגדיות נוספות) והתאהב במיקום המבודד והשקט. במקום הוקם שדה ניסויים סודי ומסווג (גם כיום מגיעים מדעני ואנשי הבסיס למקום בטיסה בלבד, ולא ברכב) ונסלל מסלול המראה. כך החלה האגדה שזכתה לשמות "אזור 51", "ארץ החלומות" (Dreamland), ושמות נוספים. במקום פותחו ונוסו כלי טיס מהמקוריים והמוזרים ביותר שידע העולם (ואולי בעצם - לא ידע...). המסלול הורחב והוארך מספר פעמים, וכיום עומד אורכו על 7.9 ק"מ - המסלול הארוך ביותר בעולם.

ולמה אזור 51 דוקא?
במפת חלוקת הקרקעות של מדינת נבדה, מסומנת המשבצת של אגם גרום וההרים סביבה במספר 51 - ומכאן השם. בסרט פנימי של חברת לוקהיד, נראה קלי ג'ונסון עומד ליד לוח תדריכים ועליו הכיתוב "move to area 51" ותאריך כלשהוא - כאשר סרט זה נחשף, היה זה משום הוכחה שלא מדובר בשום מושג אפלולי ומסתורי.

אגב, איזור 52 (Tonnopah Range - רכס טונופה) הסמוך הוא "מטווח מכ"מ" - רכס הררי ובו עשרות מערכות מכ"מ וגלאים אחרים, ושם מתבצעים הניסויים ביכולת החמקנות של כלי הטיס בתנאי טיסה אמיתיים - אך עדיין הרחק מעיניים סקרניות. בשלב מסויים בשנות ה-80 ישבה במקום טייסת F-117 הראשונה (שבסופו של דבר עברה לבסיס אחר), וגם כיום הבסיס ה"נטוש" פעיל למדי...

דוגמה אחת מתוך רבות למטוס שפותח - ובמקרה נדיר זה, גם צולם - בבסיס זה הוא הHave Blue. למרות הדמיון למטוס התקיפה החמקן F-117, ניתן לזהות הבדלים: מטוס זה קטן יותר, הוא נטול מערכות מבצעיות וחימוש, וזנבו מעוצב בצורת \/ (V הפוך) בניגוד לזנב V של הF117.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונות של הבסיס יש בעיקר מהרכסים המקיפים אותו וכן תמונות לוויין - תצלומים מתוך הבסיס לא קיימים (למעט תמונות בשחור לבן משנותיו הראשונות). התמונות המופיעות כאן מוקטנות, והגודל המלא נמצא בקישור מתחת לכל תמונה

https://legacy-uploaded.fresh.co.il...27633ea1fb.html

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...22/90184763.jpg

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...22/27943709.jpg

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...22/79584837.jpg

קישור לדף מעולה מבית FAS, ובו תמונות רבות ומידע:
http://www.fas.org/irp/overhead/groom.htm

אתר אמריקאי מעניין בנושא:
http://www.dreamlandresort.com/index_en.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2005, 16:18
  ohadbx ohadbx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.04
הוכחה לקיום צלחות מעופפות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "קשקוש מוחלט!"

לא בדיוק חייזרם, אבל קרוב- קנדים.
http://www.fiddlersgreen.net/AC/air...r/info/car4.jpg
http://www.fiddlersgreen.net/AC/air...r/info/car6.jpg
http://www.fiddlersgreen.net/AC/air...avrophoto-4.jpg
http://www.fiddlersgreen.net/AC/air...avrophoto-6.jpg

ומידע כאן http://www.fiddlersgreen.net/AC/air...r/info/info.htm

ואני אומר- התוכנתי הזו בוטלה ב 1961, רק תחשבו מה היה ניתן (או שאכן נבנה) היום, עם כל ההתקדמויות שנעשו בנושא בקרת טיסה ממוחשבת, חומרים מורכבים, הנעה יעילה וטובה יותר וכן הלאה.
אם אזרח לא מיודע היה רואה את זה בזמנו, לא קשה להבין למה הוא יקפוץ למסקנות שגויות.
לדעתי גם אם פעם נעשו בבסיס ניסויים באמת סודיים (כלומר מעבר למה שראינו ב SR-71, YF-12, B-2 וכן הלאה) - זה יהיה טמטום להמשיך לבצע אותם ניסויים סודיים בבסיס שכל חובב תיקים באפילה עוקב אחריו. לא חסרים בעולם מקומות מבודדים יותר שאף אחד לא חושד בהם.

נערך לאחרונה ע"י ohadbx בתאריך 22-06-2005 בשעה 16:21.
ישן 23-06-2005, 12:38
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
כנראה שאתה טועה... דרך אגב מאיפה השגת את התמונות ולמה נראה לי שהם מבויימת ?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ohadbx שמתחילה ב "הוכחה לקיום צלחות מעופפות"

אין חייזרים ביקום כולו.
ככה כתוב בגמרא\בתלמוד\ מסכת ברכות\בתנ"ך ... (כבר שחכתי איפה זה בדיוק לצערי...)

אבל יש מקום יחיד במינו בספר בריתות(משהו בסגנון הזה אני פשוט לא זוכר בדיוק את שם הספר אבל הוא קיים ב100 אחוז ואפילה יותר )
שם מסופר על שדים (לא חייזרים- יכול להיות שאדם רואה חייזרים ולמעשה הוא בעצם רואה שדים, אין לנו מה לדאוג הקדוש ברוך הוא דאג לנו שלגבולות הארץ לא נכנסים שום שדים וטפילים...)
שהיו ביחסים טובים מאוד עם העם היהודי , יותר מיחסים טובים! הם חתמו ברית אחד עם השני ברית שאומרת שכאשר יהיה מלחמה העם השני יחלץ לעזרת האחר (השדים\החייזרים האלה גרים לפי אותו כתוב בכוכב שנקרא כוכב מעוז) אבל מה, הם לא באו במלחמה ולכן עם ישראל קיללו אותם ואת הכוכב שלהם...

מה שכן האמינות לגבי זה לא ממש נכונה יש פירושים אחרים לאותו פסוק שמספר על כך כך שזה די לא ברור ... אולי בעתיד נגלה...

לא שאני מבטל או סותר משהו חס וחלילה...

דבר אחד ברור אין חייזרים ביקום חוץ מבאותו מקרה של ספר בריתות (מקווה שרשמתי נכון) .

ישן 23-06-2005, 12:59
  fiford fiford אינו מחובר  

קשור קשור
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ohadbx שמתחילה ב "תשמע, אין לי מושג מה אתה רוצה"

אתה (או שלא אתה ,אין מה להתעצבן) דיברתם על אזור 51
כל האשכול הזה למעשה על אזור 51 וזה הוביל לחייזרים וזה הוביל למשהו שלא קיים וכאן ציינתי את זה

לא אתה הזכרת שיש חייזרים אלא אחרים (ובצדק,רוצים קצת ידע מה יש...?).

עכשיו באמת שמתי לב שהתמונות בהם הזכרת צלחות מעופפת נבנו על ידי בני אדם שזה יותר הגיוני (בעצם הרבה יותר הגיוני) ועל כך אתה צודק.

עוד דבר מעניין לדעת מאיפה לקוחים התמונות כי זה אמור להיות די חדיש והתמונות כמו שאנחנו רואים הם בשחור לבן וזה מראה על משהו שנבנה מזמן... יש על כך הסבר או משהו ולמה לא משתמשים בהם בצבא? יש חסרונות?

הטעות שלי היתה בזה שהגבתי לך אישית ולא אל כולם... שוב אין מה לכעוס פשוט צלחות מעופפת הזכירו לי חייזרים ואני מתנצל אם הגבתי אליך באופן אישי. התכוונתי פה רק לתת הערה לעניין החייזרים

המשך יום נעים

ישן 24-06-2005, 12:45
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
חחחח איזה בדיחה..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "כנראה שאתה טועה... דרך אגב מאיפה השגת את התמונות ולמה נראה לי שהם מבויימת ?"

אין חיזרים בכל היקום כי זה כתוב בגמרא\תלמוד\מסכת ברכות\תנ"ך?
אתה בכלל מבין על מה אתה מדבר?...
עשו חישוב והגיעו למסקנה שהמספר המינימלי של כוכבים שיש בהם חיים[המינימלי]עומד אם אני לא טועה על קרוב ל1000[אני לא זוכר את המספר המדוייק]תקרא את הספר מרכבות האלים ועוד כל מיני ספרים מעניינים ותידע שמה שאתה אומר זה דיי שטותי,ועוד להסתמך על מה שכתוב בתנ"ך?תביא לי איזה משהו מדעי.ואז נדבר[עם כל הכבוד לתנ"ך]

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fiford
אין חייזרים ביקום כולו.
ככה כתוב בגמרא\בתלמוד\ מסכת ברכות\בתנ"ך ... (כבר שחכתי איפה זה בדיוק לצערי...)

אבל יש מקום יחיד במינו בספר בריתות(משהו בסגנון הזה אני פשוט לא זוכר בדיוק את שם הספר אבל הוא קיים ב100 אחוז ואפילה יותר )
שם מסופר על שדים (לא חייזרים- יכול להיות שאדם רואה חייזרים ולמעשה הוא בעצם רואה שדים, אין לנו מה לדאוג הקדוש ברוך הוא דאג לנו שלגבולות הארץ לא נכנסים שום שדים וטפילים...)
שהיו ביחסים טובים מאוד עם העם היהודי , יותר מיחסים טובים! הם חתמו ברית אחד עם השני ברית שאומרת שכאשר יהיה מלחמה העם השני יחלץ לעזרת האחר (השדים\החייזרים האלה גרים לפי אותו כתוב בכוכב שנקרא כוכב מעוז) אבל מה, הם לא באו במלחמה ולכן עם ישראל קיללו אותם ואת הכוכב שלהם...

מה שכן האמינות לגבי זה לא ממש נכונה יש פירושים אחרים לאותו פסוק שמספר על כך כך שזה די לא ברור ... אולי בעתיד נגלה...

לא שאני מבטל או סותר משהו חס וחלילה...

דבר אחד ברור אין חייזרים ביקום חוץ מבאותו מקרה של ספר בריתות (מקווה שרשמתי נכון) .
ישן 24-06-2005, 15:50
  fiford fiford אינו מחובר  

אני לא בא לריב אבל אין מה להגיד אתה צודק בחלק מהדברים שלך
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הציוני האחרון שמתחילה ב "חחחח איזה בדיחה.."

שוב אתה צודק,ואתה לא טועה, נכון מאוד לפי חישובים וסטטיסטיקות יש בערך כ1000 תרבויות שונות ביקום חוץ מבכדור הארץ...ושוב צודק זה באמת רק המינמלי (ככה אומר המדע המודרני)
רק בוא נזכור שוב שזה רק סטטיסטיקות
ולפי הספר של לואיס פרנק (ככה קוראים לו או שאני טועה?) מומחה לפיזיקה
יש עוד איזה ספ שנקרא מרכבות\צבא השמיים או משהו כזה בסגנון (אולי אנחנו מדברים אל אותו ספר)

החיים מחוץ לכדור הארץ לא סבירים, כדור הארץ יושב במיקום מיוחד מאוד לנו...
למעשה אם הוא היה קצת זז למעלה או למטה כולנו ההינו נשרפים או קפואים.

רק שאני אישית לא מציע לזלזל-לערער במה שכתוב בזוהר או בתנ"ך, לפני 2000 שנה רשמו שם איזה על איזה רב אחד שהוא גם התענין בפיזיקה של פעם (לפני 2000 שנה ) טען כי רוב המיים שמגיעים לכדור הארץ הם מהחלל... כולם אמרו לו מה?! אתה משוגע?! אתה מתכוון לכוכבים ?! הכוכבים הם מנורות בכלל לא יותר מזה!(פעם חשבו שזה ככה בדוק וגלה בעצמך!- כולם חשבו שכדור הארץ מוחזק על ידי פילים עומדים על צב שצף באויקנוס אין סופי!ככה פעם חשבו,ושכל פעם שיש רעידת אדמה אז זה בא כתוצאה מרעידות או דידוגים שעוברים על הפילים או על הזנב של הצב...) חשבו שכגור הארץ הוא משטח (כמו רצפה) ואם תלך עד הסוף אתה פשוט תיפול למטה ! (ככה פעם חשבו)

עד שבא רב אחד
הוא בא ואמר לא יודע -יש פסוק אני סומך על הפסוק וככה זה. ולפתע רק לפני 15 שנה לערך גילו שאכן רוב המיים מגיעים מהחלל לכדור הארץ ויש הסבר-
המיים מופיעים בחלל כבמצב צבירה מוצק (ויש מיים)
כאשר האסטוראידים שנכנסים לאטמוספה מתחמיים המצוק הופך לנוזל ונשאר בכדור הארץ וזה מה שקורה
יש שאלות? לא מאמין ? שלח לי הודעה פרטית ואראה לך כל מה שאתה רוצה עם הוכחות - הרב זמיר כהן מסביר על התופעה וגם הוא קרא את הספרים האלה
יש עוד מלא דברים פשוט מעניין ..

אני לא הולך להרחיב וגם אל תשאלו אותי שאלות (אם אתם רוצים רק בפרטי)
המנהל קבע שלא אז אני מכבד את החלטתו
יום נעים

ישן 23-06-2005, 15:18
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
עד ממשלת קלינטון המקום אכן הוכחש...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Malshabico שמתחילה ב "לפי מה שאני יודע"

אבל אז קמו כמה מהנדסים שעבדו שם וחלו במחלות שונות עקב חשיפה לחומרים רדיואקטיביים(מוועדת החקירה שהוקמה התגלה כי בגרום לייק לא פינו את האשפה מחשש לריגול אחריה,אלא קברו אותה באדמה בחביות גדולות או שפינו אותה בשריפה..לא פעם שרפו חומים מסוכנים שפגעו בעובדי המקום)
ותבעו את ממשלת ארה"ב.
בתחילת המשפט טענה הממשלה כי המקום לא קיים,ועל עבודת המהנדסים קיים איפול ואיסור חשיפת פרטים,והציגו מסמכים שמראים כי המהנדסים חתמו על עליהם.
לאחר משפט ארוך שבמהלכו מתו כמה מהתובעים,פסק השופט כי על ממשלת ארה"ב להפסיק ולהכחיש את מקום זה ולעשות עוד כמה דברים שאני לא זוכר כרגע...
בערב אני ירשום תשובה מפורטת..

ישן 24-06-2005, 10:41
  fiford fiford אינו מחובר  

חחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי 13 Frog-Man שמתחילה ב "מי אמר שחייזרים לא קיימים?!"

אחי זה הוכחה מוחלטת על פי המקורות שהבאתי.
אתה יכול להאמין שיש חחיזרים, אבל היהדות אומרת שאין(יש רק שדים שהם יכולים להראות לאנשים מחוץ לארץ כמו חייזרים -אף אחד לא ראה חייזר אולי ראו שד) וזה סופי חוץ מחברנו הבוגדים מכוכב מעוז (שגם זה לא בטוח ויש לזה פירושים שונים)

עד עתה התנ"ך\הזוהר וכל מה שמסביב לא טועה ואין שום סיבה שיתחיל עכשיו...
ואני מדבר איתך על דברים שלפני 2000 שנה !
אם המנהלים יחילטו שזה לא מתאים לפורום(ויכול להיות שבצדק-אני אומר שלא..) אני אשמח לתת לך עוד מידע ותבחר כבר אתה מה אתה חושב...

המשך יום נעים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:09

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר