לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2005, 22:02
  pakpak pakpak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.02
עבודת הכנה לרולניק לראיון (שלא יהיה)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "סקופ - מלכודת לראשי הבנקים בשידור חי ערוץ 10"

כמה מיליונים תכננה גליה מאור לחפון בגין הפרטת הבנק לכיסה הפרטי ?

http://www.likudnik.co.il/Front/New...?reportId=70838

מה תגובת גליה מאור להאשמות חמורות בליכוד על "סרטן בנקאי"?

http://www.likudnik.co.il/Front/New...?reportId=67699

האם שלמה יפרח הוא "הפנים היפות" של בנק לאומי ?

http://www.likudnik.co.il/Front/New...?reportId=65606

מדוע בנק לאומי ממשיך להחזיק ב 307 מיליון ש"ח השייכים ליורשי הניספים בשואה וזאת למרות קביעת וועדת חקירה של הכנסת ?

http://www.likudnik.co.il/Front/New...?reportId=38082

מדוע היא לא מניחה את המפתחות למרות שתחת ניהולה ארעה המעילה הגדולה בתולדות הבנקאות הישראלית ? (120 מיליון יורו ! )

http://www.likudnik.co.il/Front/New...?reportId=16129
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2005, 22:30
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
יש לי שאלה אליך, ובשיא הרצינות-
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "סקופ - מלכודת לראשי הבנקים בשידור חי ערוץ 10"

אתה באמת חושב שאחרי שני אשכולות בנושא מנהלי הבנקים- מישהו באמת טורח לקרוא את הדברם שאתה כותב, עונה לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך, שואל שאלה נוספת, עונה שוב לעצמך???????

?

נערך לאחרונה ע"י juda בתאריך 22-06-2005 בשעה 22:32. סיבה: תודה לעכבר...
ישן 22-06-2005, 23:22
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
כמנהלי פורום שחשוב שיתנו דוגמא אישית אתם נכשלתם כאן קשות.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "מה לא תעשה בשביל להגיע לגן עדן... :)"

חופש הביטוי והדעה הם נשמת אפו של הפורום והאינטרנט. לגלוגכם - על גולש שמשקיע (באופן סזיפי ואובססיבי) במלחמה בגופי ענק, העושקים את מי שלא זכו לבוא בקהל ה"לקוחות המועדפים" -
הוא תעודת עניות לכם. מזמן כבר יכולתם להבין שהאובססיה נובעת מתחושת עוול עמוקה, שסביר שגורמת לפק פק הרבה יותר מסתם עוגמת נפש.
אינני חולק על זכותכם (ואפילו חובתכם במקרים חריגים...), להעביר, לנעול ואפילו לחסום, כאשר הודעות חורגות מכללי הפורום (ועכבר בהחלט מקפיד על האכיפה בד"כ...), - אין לכך דבר עם השתתפותכם, בהתגוללות שמתבצעת כנגד גולש, שמביא פעמים רבות חדשות ומידע, שיש בהם עניין לפחות לחלק מהגולשים!! הרי אף אחד לא כופה על קריאת הודעה, או על כניסה לאשכול !!
פק פק - תחזקנה ידיך המקלידות ואיחולי הצלחה במאבקך, שאמור וצריך היה להיות גם מאבקו של רוב הציבור שלא משתייך לאלפיון העליון!!!
אני לא אחזור על העצות שאינך מוכן/מסוגל לקבל. אך בכל זאת אולי תנסה להפנים - חזרות נשנות וחוזרות על אותם טקסטים ארוכים, גורמים לכך שנמנע מגולשים רבים להחשף למידע חדש שאתה מביא, בגלל הדימוי המייגע שדבק להודעותיך.
חזק ואמץ ואל תחת!!!

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

נערך לאחרונה ע"י ichpatli בתאריך 22-06-2005 בשעה 23:24. סיבה: הגהה
ישן 22-06-2005, 23:11
  pakpak pakpak אינו מחובר  

נמוך כהרגלך
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "בכמה ניקים אפשר לכתוב בטוקבקים?..."

אתה זיין מוח מהזן הנחות המסתובב כאן

להערכתי פניו של הפורום הם פניך

אם יסיקו מסקנות שם למעלה רווח לפורום הזה

תראה את הרוח הנושבת במקומות אחרים. רוטר (לטוב או לרע) זה מותג, העניין שלנו מסווג כפורום מוביל ודעתני, פורומים בתפוז ובנענע פורחים. כאן לקחת לידיים פורום שיכול להמריא והפכת אותו לנחלה הפרטית של 3 אנשים.

איזו אינטראקציה ודו שיח מתקיים כאן ? תצביע על כמות הדיונים ברמה.

כמעט כל אשכול שני זוכה להערות עוקצניות של חבורתך.

העובדה שאני מתעקש לכתוב כאן היא כיוון שאני מאמין שמישהו יעיף אותך ואת דומיך ויקרה כאן מה שאמור לקרות בפורום עם פוטנציאל להיות הטוב והמוביל בישראל.

יש כאן פלאטפורמה משובחת וחומר אנושי שמריח כמו חיריה.

חבל.
ישן 23-06-2005, 01:20
  bat100 bat100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.03
הלעולם תהיה רצפת ה"רקדן" עקומה?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "מאחר שיש בפורום הזה כ 5 קוראים ו 3 משתתפים פעילים"

אישית, פקפק - אינני מתעניין בנושאים כלכליים, כלל ועיקר!
אבל מסכים עימך, שלבטח יש כאלו שזה מעניין אותם.
אך לצערי, מיצבת את עצמך בעקשנות יתרה כמי שמעלה טקסטים ארוכים ובלתי נגמרים
- שחלקם אף חוזרים על עצמם.
אמנם נדוש לכתוב אבל: האורך, האורך כן קובע!

פעם, היה כאן איזה גולש, שגם הוא התעקש להציף בפתאטיות את הפורום בענייניו הגאים.
אבל אצלו לפחות, ההודעות היו קצרות ושונות זו מזו באופן מסויים (אם כי אזוטריות להחריד).
גם הוא, ככל שהוא הלך והמשיך - זכה למיעוט תגובות. ועל פי רוב לאפס תגובות.

אישית, אינך מפריע לי.
אבל מדוע אתה סוחט אותי ואותנו להקשיב לך או להגיב?

ראיתי את הערתך בה אתה משווה פורום זה לאחרים.
ובכן, ראשית "העניין שלנו" - פתוח לשיחות בנושאים רבים העומדים על הפרק היומי
ואינו יעודי כמו "סקופים וחדשות".
שנית, אם אתה דוקא מתעקש להשוות, אז שים לב
בפורום ההוא - "העניין שלנו, באתר ה"הייד פארק",
יש כותב בשם "הפרקליט" המעלה נושאים דומים לשלך
גם הוא זוכה למעט מאד תגובות אם בכלל וכנ"ל הצפיות.

אני משער, שחוית איזו חוייה מפוקפקת, פקפק -
אבל מה שקרה הוא שנכנסת ל 'לופ' של מלחמה בגורמים כאלו,
ומכיוון שאינך מתקדם מולם, ואינך זוכה לסחף (ושוב גם אם אתה צודק)
אז כל מי שלא מגבה אותך - פסול ובעצמו מכוחות הרשע!
אינך יכולך לקבל את זה שזה לא מעניין. גם לפני היות העכבר מנהל.
גם בפרק הזמן בו הוא לא ניהל וגם עתה כשחזר.

לפני ימים, העלת אשכול שכולו נובע כנראה מתסכול
והרשת לעצמך לנבל את המסך כמו אדם שיצא מהביבים הכי חשוכים.
העכבר ענה לך בהומור, ויצא גדול - לא נסחף לכיוון שלך ולא חסם אותך.
למרות שלענ"ד,היה עליו לעשות כן עם מי שמפר את הסטנדארט התרבותי-משהו.
הייתה לך הזדמנות אם לא להתנצל, אז לפחות להפסיק עם זה.

במקומך, לו אני הייתי רואה שאינני רצוי - הייתי מתחפף כלעומת שבאתי.
אתה גולש באתר פרטי ויורק לבאר ממנה אתה שותה.

עם הטענה שאתה משמש עולם שלם של דוממים שעליך להציל, ושמחכים בשקיקה למוצא מקלדתך -
אני ממש מדמיין אותך בחרב ליזר נלחם בכוחות האופל הבלתי נראים.

פשוט פאתטי. שנה גישה!
אם הצלחת לעמוד בכל הטקסט הארוך הזה (הקצר לעומת יכולותיך..)
אאחל לך בהצלחה מול מי שבעולם המציאות עשה לך עוול!
ישן 22-06-2005, 23:43
  pakpak pakpak אינו מחובר  

תקרא את התגובה של בז
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "אז"

זה נכנס לשיחות סלון ומטבע הדברים לא רבים מבינים ברזי התסבוכת הבנקאית ועוד פחות בשוק ההון.

חבל, כיוון שכל אחד כאן משוכנע שהוא אוגדונר ומזיז גייסות 3 פעמים ביום.

בסוף, הכל זה כסף. גם בטחון זה כסף, גם חינוך, גם תחבורה ומניעת ת"ד, גם מדע, גם תיירות, גם תעשיה.

הכל מתחיל בכסף ונגמר בכסף.

לדעתי, החוסן הלאומי שלנו נסדק יותר בגלל שחיתויות וחניקת המשק ע"י הבנקים מאשר מהאוייבים מבחוץ.

מול האוייבים מבחוץ אנחנו די מאוחדים, את הסרטן מבפנים טרם איבחנו והמחלה המכרסמת בנו היא ממאירה.

מעניין שאחד הדברים הראשונים שעשה האלוף עוזי דיין כשפרש זה להתגולל על ראשי הבנקים !

עוד קודם שהוא הקדיש עצמו לגדר ההפרדה. הוא היה אחד הראשונים שדיבר באומץ. טומי לפיד ניסה בשתי הזדמנויות וסתמו לו את הפה - האחת, כשהתראיין אצל רזי ברקאי ויצא נגד משכורות הבנקאים השניה - כשהתראיין בערץ 10 נגד בנק לאומי בגלל פרשת כספי הניספים בשואה.
ישן 23-06-2005, 03:41
צלמית המשתמש של DolphinBoy
  DolphinBoy DolphinBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
הייייייי הוווו , שששששששששש....

על מה המהומה?...

פקפק, אחי - אתה מעמיס עלינו באשכולות המייגעים האלה של כלכלה,
אני לא אומר שלא תביא ידיעות מרעישות אבל לא כל ראיון שצץ לבוא ולצטט פה,
ולהביא פרשנויות בתגובות כדי לנסות לייצר "באז" לאשכול, זו לא שיטה.

יש פורום כלכלה מצוין, שאתה וודאי מודע לו.

מנהלים,
כמנהלים יש מין אובליגציה כזו לוותר במעט על הערות אישיות,
ולהתמקד יותר בממלכתיות על מנת לא ליצור רושם של דלגיטמציה אישית או פבוריזם.

אז אם מישהו מכם רצה להעיר לפקפק, יש תיבה שאתם וודאי מודעים לה היטב.

בקיצור חברים, שתקו קצת - יש לי כאב ראש..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר