לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2005, 21:56
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
המלצות עם תגובות וציונים שווה להכנס!!!!

טוב כמה טראקים חדשים (או ישנים ממש לא אכפםת לי) עם קצת תגובות

1. Skazi & Ami- Never again
סקאזי ואמי מנסים קצת לשחזר את ההצחלה מhit and run שיש וואקל במשך כל הטראק וברקע מוזיקה של סקאזי אבל זה לא ממש מצליח להם.
סך הכל טראק די חמוד שכיף לשמוע לא מי יודע מה מהפכני אבל, נו טוב.

ציון: 80

2. Skazi vs. Psychotic Micro- Terroryzer
טראק קטלניייי סקראצ'ים פשוט לפניםםם מפוצץ במלודיות משהו קטלני ממולץ לשמיעה עם רמקולים גדולים על פםול ווליום ממש טראק נדיר ממש פסיכדולי כמו שרק פסייכוטיק יודעים לעשות טראק לפניםם משמ כיף לשמוע

ציון: 95

3. Tube- Personality
אני לא מרבה לשמוע את טיוב אבל אני מאמין שאני אתחיל עכשיו ממש הטראק הזה גרם לי להבין איזה יוצר תותח ומלא בפוטנציאל טראק טכנו אחד הטובים שמעתי עם מלודיות שנסחפות לאלמנטים פסיכודלים משהו קטלני

ציון: 95

4. Astrix- Oranda (Xerox & Illumination remix)
אין כמו טראק טוב של אסטריקס ככה בלהתחיל את היום ממש טראק שאהבתי לאחר כמה כשלונות של אסטריקס הוא חוזר ובגדולל
ולא נשכח את קסרוקס ואילומיניישן שעשו מיקס לטראק הזה לא משעתי את המקור אז אני לא יכול להשוות אבל הטראק ממש מפוצץ עכשיו אז מומלץ ביותר.

ציון: 90

5. Astrix- Eye to eye (GMS remix)
עוד טראק מעפן של אסטריקס שעבר מיקס ועכשיו תענוג לשמוע אותו ממש המון קטעי פסייכו ולופים נדירים אפשר לשמוע לקראת הסוף שווה כל שניה הטראק הזה

6. 40%- Swift
השם של הטראק והשם של היוצר התהפכו פה אל תתיחסו.
טראק לא ממש של 40% שדווקא התחיל להלהיב אותי עם האחרונים שלו, דווקא ציפיתי שהוא יפציץ לאחרונה אבל כנראה שלא כל כך וגם הוואקל שהוא שם שם ממש שווה לזין שלי ממש לא קשור לכלום משהו בערבית.

ציון: 65

7. Exaile vs. Paranormal Attack- Carambola
פאראנורמל ממש לא מלהיבים אותי יותר מדי עם הטראקים שלהם וזה ההוכחה לכך רואים שזה האלמנטים והסמפלים שפאראנורמל משתמשים בהם עם הקצב של אקסייל שהוא ממש טוב לדעתי בכל אופן הטראק הזה לא הצלחה גדולה נמאס אחרי כמה זמן, חביב לא יותר.

ציון: 70

8. CPU- In the future
די התלהבתי מהטראק הזה יענו ממש יש הרבה דברים טובים והכל אבל הוא די חוזר על עצמו בלי שינויים וזה קצת מעצבן המון פוטנציאל יש לטראק הזה.

ציון: 85

קצת מהאלבום החדש של VOID

9. Void- Hysterical
אין טראק שיותר מאפיין את ווייד מזה. פשוט טראק תותח מומלץ לשמוע עם רמקולים עם בס גבוהה.
מכניס לסרטים הטראק הזה באלוהים לא מומלץ לשמוע אותו בלילה חח.

10. Void- Masterblaster
אממ הכל טוב ויפה אבל למה למה הוואקל המעפן הזההה למהההה מי שמכיר את הטראק יודע למה אני מתכוון פתאום באמצע הצעקות של ווייד והטירוף והכל פתאום הוא בא כזה בקול רגיל "the roof is on fire" שממש אבל ממש לא מתאים ולא קשור לעולםםם

11. Void- Machine
טראק חמוד ביותר למרות שאין הרבה קצב בטראק הזה הוא די איטי לא מי יודע מה מלא במלודיות אבל די כיף לשמיעה ביתית

ציון: 75

12. Void- Energize
וואי טראק אחד הקטלניים אהבתי מאודדד מומלץ ביותר מלא בסקראצ'ים מחשמלים כמו שרק ווייד יודעים לעשות

(על הקטע Punishment כבר כתבתי ביקורת באשכול קודם שלי)

מקווה שתהנו מי שרוצה את אחד מהם שישאיר מספר איי סי קיו

חזרה לפורום
ישן 23-06-2005, 19:15
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "המלצות עם תגובות וציונים שווה להכנס!!!!"

"1. Skazi & Ami- Never again
סקאזי ואמי מנסים קצת לשחזר את ההצחלה מhit and run שיש וואקל במשך כל הטראק וברקע מוזיקה של סקאזי אבל זה לא ממש מצליח להם.
סך הכל טראק די חמוד שכיף לשמוע לא מי יודע מה מהפכני אבל, נו טוב.

ציון: 80"

סקאזי ואמי עשו את נבר אגיין לפני שבכלל חשבו על היט אנד ראן.

"3. Tube- Personality
אני לא מרבה לשמוע את טיוב אבל אני מאמין שאני אתחיל עכשיו ממש הטראק הזה גרם לי להבין איזה יוצר תותח ומלא בפוטנציאל טראק טכנו אחד הטובים שמעתי עם מלודיות שנסחפות לאלמנטים פסיכודלים משהו קטלני

ציון: 95"

מה טכנו בזה? =[ זה נקרא מלודיה, והיא בכל סוג טראנס אפשרי!

"6. 40%- Swift
השם של הטראק והשם של היוצר התהפכו פה אל תתיחסו.
טראק לא ממש של 40% שדווקא התחיל להלהיב אותי עם האחרונים שלו, דווקא ציפיתי שהוא יפציץ לאחרונה אבל כנראה שלא כל כך וגם הוואקל שהוא שם שם ממש שווה לזין שלי ממש לא קשור לכלום משהו בערבית.

ציון: 65"

1.זה הסגנון המדוייק של 40%..
2. איך אתה יודע אם הוא שיחרר רק 3 טראקים בכל הקריירה שלו?

"7. Exaile vs. Paranormal Attack- Carambola
פאראנורמל ממש לא מלהיבים אותי יותר מדי עם הטראקים שלהם וזה ההוכחה לכך רואים שזה האלמנטים והסמפלים שפאראנורמל משתמשים בהם עם הקצב של אקסייל שהוא ממש טוב לדעתי בכל אופן הטראק הזה לא הצלחה גדולה נמאס אחרי כמה זמן, חביב לא יותר.

ציון: 70"

הטראק הזה זיוף.

ויש עוד כמה שטויות שאמרת.. אבל לא נורא אחי נסצדר בסופו של דבר, אני לא בא לרדת עליך אני בא לתקן אותך לפעמים הבאות..

חוץ מי זה המלצות חמודות, ואגב "האלבום החדש" של וויד יצא בתחילת 2004... =\

חזרה לפורום
ישן 25-06-2005, 23:11
צלמית המשתמש של Death Angel
  Death Angel Death Angel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.02
עכשיו אני בא לתקן אותך :)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב ""1. Skazi & Ami- Never..."

האלבום Punishment של וויד יצא ב2003.
הקרמבולה לא ממש ניראה לי שזה זיוף,אבל אם אתה יודע את זה ממקור מוסמך...אני לא אתווכח.
כמו שאמרתם,אומי (40%) לא הוציא רק 3 טראקים...
אגב,הסוויפט,רוב הסיכויים הוא בשיתוף עם שולמן (יוצר צ'יל-אווט מדהים,מוערך ביותר,שפעם יניב שולמן,ועומרי הרפז[אומי] היו הרכב שכאמור נקרא "שולמן",כיום שולמן עובד לבד ובדרך להוציא דיסק שלישי...סתם לידע כללי).
לכן ניתן לשמוע את הסגנון של שולמן,שהוא די משפיע בטראק הזה,במיוחד הקול של הבחורה.
ועכשיו,תגובתי ל - Chaosmantor:
בנוסף למה ש-Nash רשם לך בתגובה שלו,אני מאוד התאכזבתי מהתגובה על הטראק "מאשין" של וויד...אם טראק כזה אתה לא מעריך...אז סלח לי,כנראה שבאמת אתה לא יודע להעריך "יצירה".
בקשר למאסטר בלאסטר...הווקאל הוא ממש במקום לדעתי...אם תשים לב,כמעט בכל טראק שיש מן ווקאל כזה קצר...בד"כ הוא לא הכי קשור...ראה:Terrorayzer - אם הצלחת לפענח את הצעקה היא אומרת " What Do You Want From Me" - וזה גם לא הכי קשור אתה יודע...
בקשר לטיוב...עצה שלי,שמע את כל הדיסק האדיר הזה (חבל שהוא מתמסחר משניה לשניה) ואתה תמצא עוד הרבה טראקים שימחקו לך את ה"פרסונאליטי" מהטראק ליסט שלך (כמובן שהטראק הזה הוא גם טוב).
וזהו בעקרון...פשוט גם אני חלקתי בדעתי על כמה מהדברים שכתבת כאן,אבל למרות הכל,
כל הכבוד על ההשקעה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר