לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2005, 17:46
צלמית המשתמש של tralala
  tralala tralala אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.05
מצאתי פיתרון אבל יש פאק קטן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tralala שמתחילה ב "יש לי בעיה בקלט מקלדת"

קודם כל תראו מה אני מנסה לעשות, ותנסו להקליד שם בעיברית

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...24/85505440.swf

השתמשתי בפקודה: Key.getAscii
עכשיו, אני לא מבין גדול ב-AS ומה שהבנתי שהיא עושה זה פשוט מחזירה את ערך המקש שנלחץ באנגלית, כלומר לא משנה אם תכתבו בעיברית עירקית או צ'רקסית, היא תמיד תתייחס למקלדת באנגלית.
זה פתר לי את הבעיה- אני מקליד בעיברית והיא מתייחסת למקשים כאילו הקלדתי באנגלית.

הבעיה היא בשלושה מקשים שיש להם אותיות בעיברית אבל לא באנגלית:
כשהמחשב נמצא על אנגלית, תנסו להקליד:
";" כלומר "ף"
"." כלומר "ץ"
"," כלומר "ת"
האותיות עובדות כמו שצריך, עכשיו תעבירו את המחשב שיכתוב על עברית ורק האותיות האלו לא עובדות.

כל כך קרוב לשלמות אבל...

בכל מקרה הקוד שלי נראה כך:
קוד:
text = "אפשר להקליד טקסט חופשי"; var keyListener = new Object(); keyListener.onKeyDown = function () { myKey = chr(Key.getAscii()); if (myKey == "t") { _root.letters.gotoAndStop ("א"); } else if (myKey == "c") { _root.letters.gotoAndStop ("ב"); } else if (myKey == "d") { _root.letters.gotoAndStop ("ג"); } else if (myKey == "s") { _root.letters.gotoAndStop ("ד"); } else if (myKey == "v") { _root.letters.gotoAndStop ("ה"); } else if (myKey == "u") { _root.letters.gotoAndStop ("ו"); } else if (myKey == "z") { _root.letters.gotoAndStop ("ז"); } else if (myKey == "j") { _root.letters.gotoAndStop ("ח"); } else if (myKey == "y") { _root.letters.gotoAndStop ("ט"); } else if (myKey == "h") { _root.letters.gotoAndStop ("י"); } else if (myKey == "f") { _root.letters.gotoAndStop ("כ"); } else if (myKey == "l") { _root.letters.gotoAndStop ("ך"); } else if (myKey == "k") { _root.letters.gotoAndStop ("ל"); } else if (myKey == "n") { _root.letters.gotoAndStop ("מ"); } else if (myKey == "o") { _root.letters.gotoAndStop ("ם"); } else if (myKey == "b") { _root.letters.gotoAndStop ("נ"); } else if (myKey == "i") { _root.letters.gotoAndStop ("ן"); } else if (myKey == "x") { _root.letters.gotoAndStop ("ס"); } else if (myKey == "g") { _root.letters.gotoAndStop ("ע"); } else if (myKey == "p") { _root.letters.gotoAndStop ("פ"); } else if (myKey == ";") { _root.letters.gotoAndStop ("ף"); } else if (myKey == "m") { _root.letters.gotoAndStop ("צ"); } else if (myKey == ".") { _root.letters.gotoAndStop ("ץ"); } else if (myKey == "e") { _root.letters.gotoAndStop ("ק"); } else if (myKey == "r") { _root.letters.gotoAndStop ("ר"); } else if (myKey == "a") { _root.letters.gotoAndStop ("ש"); } else if (myKey == ",") { _root.letters.gotoAndStop ("ת"); } else if (myKey == " ") { _root.letters.gotoAndStop (1); } }; Key.addListener(keyListener);

אם למישהו יש פיתרון יצירתי במיוחד, אני אשמח לשמוע
תודה ושבת נפלאה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2005, 19:45
צלמית המשתמש של tralala
  tralala tralala אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.05
הצלחתי, אבל...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "ברור שבכל אופן צריך פונקציה"

טוב, אז ככה, החלפתי את Key.getAscii ב- Key.getCode, וזה עובד.
בדקתי בטבלאות את הקוד ששייך לכל מקש, אבל הם לא נותנים שם בטבלאות את כל המקשים...

אז יש להם את הקוד למקש ";" אבל אין להם את "." ו- ","
אז את הקוד ל- "." ניחשתי על סמך המקש שבא אחריו אבל זה לא עבד לגבי ","

ככה זה לפעמים, צוחקים עליי מלמעלה...

חסרה לי אות אחחחחחחתתתתתתתת!!!!!!!!!

בדקתי אפילו בפונטוגראפר טבלאות של פונטים בכל שיטות הקידוד האפשריות שם.
אני לא יודע לפי איזה שיטת קידוד או מה שזה לא יהיה עובדות הטבלאות של מקרומדיה....

בכל מקרה, בתחילת האשכול חשבנו שזה בלתי אפשרי, עכשיו, תודות לעזרה שלכם ובתקווה שנמצא את שארית "הטבלה האבודה" אפשר יהיה אפילו לכתוב מדריך כזה.
חברה, באמת תודה על העזרה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר