לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2005, 12:43
צלמית המשתמש של אלון _16
  אלון _16 אלון _16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל אלון _16
כמה נמוך אפשר לרדת? השמאל במדינה....

http://news.msn.co.il/news/Yellow/I...50612135032.htm

קליק או שניים - וההתנחלות מחוסלת

תוכנית ההינתקות מעולם לא נראתה פשוטה יותר: בלחיצת עכבר אפשר להעיף קרוואן, בשני קליקים למחות לגמרי בית ועם קצת זריזות ידיים - לחסל התנחלות שלמה. מתברר, כי גם תומכי ההינתקות צועדים עם הזמן, ומנפקים לנו במסגרת הקמפיין שלהם בעד התוכנית המדינית של ראש הממשלה משחק מחשב התואם את השקפת עולמם.

"לא לזרוק חיילים לים"

מאחורי המשחק הוירטואלי של פינוי ההתנחלויות עומד ארגון "בחזרה לישראל", המארגן את פרוייקט "נגד הכיבוש ובעד הדמוקרטיה". המשחק המקוון, לטענתם, הוא רק יריית הפתיחה. "המשחק הזה הוא חלק מרצף גדול של עשרות אירועים שייערכו בסוף השבוע הקרב", מסביר נועם ליבנה, מיוזמי הפרוייקט, את הופעתו של ה"שעשוע" החדש, המאפשר למשתתפיו "לבצע" את ההינתקות בעצמם.

ספק אם את כולם משעשע משחק, שאחד מחוקיו קובע כי על מנת לפנות יישוב שלם, צריך לפני כן להזיז קבוצה שלמה של חיילים, ולהימנע מלזרוק אותם לים בטעות. במקרה כזה, פשוט לא תקבלו נקודות.

"אלימות היא התנחלות בשטח כבוש"

את הטענות על היותו של המשחק אלים, דוחה ליבנה בכל תוקף. "המשתתף בסך הכל מזיז עכבר ולוחץ על האייקונים", הוא טוען. "אלימות זה לחסל חפים מפשע עם פגזים, או להקים התנחלות בשטח כבוש".

אם אין דם נשפך ואף אחד לא מת, זה כנראה בסדר, כך טוען ליבנה, ומסרב להתייחס למשחק כאל מסר דידקטי שעלול להשפיע לרעה על סף האלימות הגובר. "המסר הוא פשוט - אל תיקחו חלק בהתנחלויות", הוא מסכם.

יהושע סובול: "הלוואי שהמתנחלים יוציאו אנרגיה באינטרנט"

מאחורי ארגון "בחזרה לישראל" קיימת רשימה ארוכה של תומכים הנמנים על אושיות התרבות של ישראל, כך מתברר. בין נותני היד למחאה נגד הכיבוש תוכלו למצוא את המחזאי יהושע סובול, את הסופרים דוד גרוסמן, סביון ליברכט וסמי מיכאל - המשמש גם כנשיא האגודה לזכויות האזרח, ואת היועץ המשפטי לשעבר לממשלה, מיכאל בן-יאיר. אך בין התמיכה ברעיון לבין ההימצאות בפרטים הקטנים של המאבק - קיים פער מסוים.

"לא שמעתי עד עתה על המשחק", מתפלא יהושע סובול, "אבל אני חושב שכל אלימות משחקית לא משתווה לאלימות שתנועת ההתנחלות החדירה לחיינו בשנים האחרונות".

למרות הכרתו בכך שהמשחק טומן בחובו פן אלים, אינו מתכוון סובול למשוך את תמיכתו מהארגון. "לא אכפת לי שגם המתנחלים ישחקו וישתלו באינטרנט התנחלויות וירטואליות, וכך יוציאו אנרגיה", טוען המחזאי, שבוחן את המשחק בהשוואה לחיים האמיתיים. "המציאות רוויה אלימות, גם במשחקים, וגם בכדורגל. אך היא אינה מסוכנת כמו שליחת ילדים מארגז החול להבעיר צמיגים, או לחסום כבישים".

דוד גרוסמן: לא ידעתי מהמשחק - הוא פסול

תומך נוסף שהופתע היום לשמוע על קיומו של משחק חיסול ההתנחלויות הוא דוד גרוסמן, אך בניגוד לסובול, גרוסמן דווקא שולל מכל וכל את האלימות, גם אם היא נשלטת על-ידי העכבר. "המשחק נשמע פסול מעיקרו, ואתפלא אם יש לכך קשר לאנשי הארגון", טוען גרוסמן, אם כי גם הוא מצהיר שימשיך לתמוך בפעילות הכללית של הארגון. אך הוא שב ומדגיש: "באופן עקרוני, משחקים כאלה שיש בהם פגיעה באנשים לכל כיוון, הם

אני פשוט ניגעעעעעעעעעעעעעעלללללללל איכככככככככככככססססססס!

אלון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2005, 21:22
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלון _16 שמתחילה ב "כמה נמוך אפשר לרדת? השמאל במדינה...."

ובכן, דיון שששמעתי על הקוראן וגם השתתפתי בו, ורוב המשתתפיפ היו שמאלנים, תשפטו בעצמכם:

מנחה: " ובכן, אתם מבינים, איזה רעש נעשה בעולם המוסלמי בגלל הקוראן שהושלך לבית שימוש? "

משתתף1: " אנחנו כל הזמן טועים, מתי נבין שזאת לא הדרך... "

אני: " ובכן, אם הם רוצים כבוד, שיתנו אותו קודם, כי אם כל הכבוד, הפלסטינים השתמשו בתנ"ך כנייר טואלט. "

משתתף2: " למה אתה אומר פלסטינים? למה אתה מכליל? "

אני: " למה אתם אומרים חיילים אמריקאים? למה אתם מכלילים? "
מכאן זה התפתח, שטויות של השמאל וכו',
עד שמישהו זרק הערה: " אנחנו לא צריכים לשפוט אותם, כיוון שהם לא מסוגלים לחשוב ברמה שלנו. "

ובכן, לי זה נשמע כגזענות, ואלה לא שמאלנים, אלא ניאו שמאלנים.
יש לי כבוד לשמאלנים אמיתיים כגון מתן וילנאי ושמעון פרס, אך אין לי לניאו שמאלנים כגון שלום עכשיו ושאר יפי נפש.
זה החלק בשמאל שיורד למטה, השמאלנים האמיתיים, הראויים להערכה, נשארים למעלה וחבל שכיום הם לא מייצגים את השמאל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר