לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2005, 14:53
  mini chibi mini chibi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אוו גאד..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי vegekolo שמתחילה ב "פול מטל גם טוב אבל לא יותר מ..."

יש לי הרבה להגיד על האנימה הזו!
הרבה אנשים ששמעו על אנימה בודקים על זה,ראשית,מידע רחב יותר באינטרנט והשם הראשון שרובינו מוצאים הוא כמבון: נארוטו
אנשים מתחילים לאהוב אותה מיד מסיבה פשוטה:
היא בהמון רמות מעל דרגון בול זי או כל אנימה שדובבה לעיברית ופורסמה בערוך הילדים (אינויאשה זה יותר טוב אבל גם לאט משהו..).
תבינו!
נארוטו זו סתם סידרה מיסחרית מכף רגל ועד ראש, נמרחת ומעצבנת!
אני מודה, גם אני ריאיתי,גם אני אהבתי אותה מאוד אבל מתי שנחשפתי לאנימות אחרות הבנתי כמה היא מטומתמת ונימרחת!
בימיוחד בפרקים האחרונים שיצאו!
הקרב של הדג והלוחם היפני העתיק (נארוטו זה שם של דג וסאסקה זה שם של לוחם יפני עתיק) היה מגעיל באנימה ובמנגה הוא היה סביר מינוס. בקיצור,
תראו פול מטאל אלכמיסט
תראו בליץ'
תגוונו באנימות שאתם רואים
ואז תבינו על מה אני מדבר.
ד"א אם אתם סתם נובים קטנים שלא יודעים לקרוא אנגלית אז תמשיכו עם נארוטו כי אין צורך שם בלהבין את הנאמר,זה רק אקשן בלי עלילה
חזרה לפורום
ישן 25-06-2005, 16:02
צלמית המשתמש של Nicholas
  Nicholas Nicholas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Nicholas
אתה מסוג האנשים האלה שפשוט לא חושבים...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי mini chibi שמתחילה ב "אוו גאד.."

אם אתה לא אוהב אל סתכל אף אחד לא מכריח אותך להסתכל מה הבעיה פה אני לא מבין... קצת לחשוב... באמת!!! הבעיה של הדור שלנו זה אנשים כמוך שלא אוהבים לחשוב ואז כל הזמן שומעים שהדור שלנו לא אוהב לחשוב... נו מה הפלא???
זה אותו דבר כמו שיש את אלה שאוכלים משהו ואז מתלוננים על זה ועדיין ממשיכים לאכול..
אמרתה שכל הסדרא היא אקשן...
אם אתה שכחתה (ובטוח שכן כי האיקיו שלך לא עולה על 100 אם כתבתה דבר כזה) יש פרק שבו ההוקאדז' מת ובטוח ראיתה כי זה הרבה אחריי הקרב של נארוטו וסאסקה וכל הפרק כולם בכו וווווואווו איזה אקשן לא נורמלי זה היה אין כמו לבכות כדי לבזבז אנרגיה וככה זה שליש מהסדרא ועוד שליש מהסדרה הם מדברים ואו כזה אקשן לא ראיתי מזמן...
וחוץ מזה אתה אומר לגוון =|
Fullmetal Alchemist - Action, Adventure, Comedy, Magic
Bleach - Action, Martial Arts
Naruto - Action, Adventure, Comedy, Magic, Martial Arts

עכשיו אני מבין על מה אתה מדבר כי אין בכלל שום דימיון בניהם!!!

אם כבר לגוון אתה צריך להגיד סתכלו:
Zettai Shonen
Gokujo Seitokai
Eyeshield 21
Karas
Tsubasa Chronicle
Futakoi Alternative
He Is My Master
Ichigo 100%
Miror Glass
זה מהחדשים שתבין...
אבל אני בטוח שראיתה את כולםםםםםם ואתה בטח גם יודע שהסדרה נארוטו באה מבית היוצר של "12 Kingdoms" ו"Ninku" וגם "Bleach" =|
חזרה לפורום
ישן 25-06-2005, 22:29
  mini chibi mini chibi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
השירשור עליך אבל הכוונה היא לשניכם.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Nicholas שמתחילה ב "אתה מסוג האנשים האלה שפשוט לא חושבים..."

לא אמרתי שאתה נוב פשוט אמרתי שאם אתה נוב אז... (המשך המשפט שכתבתי). כנראה אתה לא נוב אבל למה אתה קורא לי נוב?, לא משנה.
מה שהתכוונתי להגיד זה שלדעתי נארוטו זו לא אנימה מספר 1 וזכותי להגיד את דעתי, חשבתי שאתה אחד מאלה שרואים רק נארוטו אבל טעיתי, מצער כי מהיגיון פשוט אפשר להבין (לפי רוב..) שמישמנסה אנימות אחרות מנארוטו (לרוב אלה שזכרתי) אוהב אותם יותר.
ובקשר להודעה השנייה..
אתה רומז שאני טיפש?
תבינו, לא כל מי שאומר שנארוטו זה מגעיל הוא טיפש.. יש לי זכות להביע דעה דאמיט!
ובקשר לזה שנארוטו זה רק אקשן..
מה שהתכוונתי להגיד זה שבנארוטו העלילה עצמה די חלשה והאקשן הוא הרוב,רוב הקטעים שבוכים שם וכ'ו בנויים כמו קיטעי מריחה (ומי שראה הרבה אנימות יודע איך בנויים קיטעי מריחה) ומצטער להגיד לך אף פעם לא ראיתי מישהו טיפש,נוב וחסר אייקיו שרואה פול מטאל אלצ'מיסט...
ומי אמר שהאייקיו שלי לא עולה על 100? מאיפה אתה מסיק דברים כאלה מזה שהבעתי את דעתי?,גאד. המבחן אייקיו האחרון שעשיתי הראה לי כי יש לי מעל ל-100 אז די להעליב בכאלה דברים.
וד"א
לידיעתך,
זה לא אותו יוצר זה אותו סטודיו, אין קשר בין היוצר, שכתב את המנגה של נארוטו והמציא את העלילה (אם אפשר לקוראט לזה עלילה) לבין הגאון שהמציא את המנגה של בליץ'.
ותאמין לי לראות פול מטאל ובליץ' ביחד זה לגוון, זה שתי סיגנונות שונים לגמרי למרות שיש בערך אותם ז'אנרים..
ונ.ב
אני רוא גם המון ז'אנרים אחרים..
לדוגמא רנמה 1/2 זה שילוב של אקשן,קומדיה ורומנטיקה- אבל זה בעיקר קומדיה..
אני מקווה שההודעות הבאות שלכם יהיו קצת פחות "אלימות",
בעידן שלנו אפילו זעה אי אפשר להביע..

נערך לאחרונה ע"י mini chibi בתאריך 25-06-2005 בשעה 22:32.
חזרה לפורום
ישן 25-06-2005, 22:59
צלמית המשתמש של Nicholas
  Nicholas Nicholas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Nicholas
אני לא אוהב לחפור
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי mini chibi שמתחילה ב "השירשור עליך אבל הכוונה היא לשניכם."

אבל אני גם לא אוהב להשאיר דברים לא סגורים...
לא אמרתי לך שאתה נוב וכל זה...טכנית נוב זה בכלל לא קללה גם זה סתם קיצור למילה newbie שהכוונה לחדש שילדים משתמשים כדי לקלל... אבל כן אמרתי שאתה טיפש ואם זה פגע ואני רואה שזה פגע אני מתנצל למרות שזה די הגיע לך...
ולא אמרתי שאסור לך להביעה את הדעה שלך אנחנו לא מדינה קמוניסטית הרי (בינתיים) אבל כן אמרתי לך שאם אתה לא אוהב אל סתכל שזה נכון...
אני פשוט מאוד התרגזתי כי אלף פעם אני רואה את ההודעה "נארוטו זה הסדרה הכי דפוקה שיש" ואני אומר להם את זה כבר אלף פעם "לא אוהבים אל סתכלו" כמה פשוט זה???
פשוט מתוך כעס מצתבר וחום נורא זה פרץ הכל ואני מתנצל.
טוב עכשיו זה סגור =|
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר