לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2005, 01:34
  die die אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
משהו שכדאי לך להקשיב!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "עצות למאוהב המתבגר"

אל תגיד לה!! אני עשיתי טעות לפני כמה ימים קרה לי אותו דבר אמרתי למישהי שאני נדלקתי עליה וזה
אבל היא אומרת שאפילו אני לא מכיר אותה אז כבר היא תפסול את האפשרות להתסכל עליך יותר מקרוב...עכשיו היא חושבת שאני עבדתי עליה ולא רוצה לדבר איתי היא אומרת שאני קרציה ודברים שלא נעים לקבל שמע תנסה להסתובב עם החברה שהיא מסתובבת בה ותנסה לדבר איתה יותר כמו שיחות נפש וזה תהפוך אותה לידידה קרובה יותר ואז תגיד לה! אני ישר אמרתי לה וזה היה הטעות שלי!
אני עכשיו מצטער שאמרתי בכלל! אמרו לי להגיד אמרתי ואז אני הפסדתי! אז תנסה לדבר איתה יותר!
חפש דרך לדבר איתה אל תנסה להרשים אותה או משהו למה זה גם ירחיק אותה...תנסה רק להתקרב נגיד דבר עם חברות שלה חברות שלה יגידו לה שאתה חמוד וזה (במקרה ואתה תדע לדבר איתם גם...אבל זה כבר עניין שונה) ואז היא גם תרצה להתקרב אליך היא תנסה גם לדבר איתך יותר ואז תדבר איתה גם אתה יותר ואז תבוא אליה ותגיד לה! אני מקווה שכבר לא עשית את המעשה כי אם כן אתה כבר פסול אצלה....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר