לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2005, 08:04
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל metro2 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yoni1212 שמתחילה ב "שמע אם אתה יכול לעשות "טוב" יותר ניראה אותך!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yoni1212
שמע אם אתה יכול לעשות "טוב" יותר ניראה אותך!(ל"ת)

מה הוא בדיוק חייב לך שהוא צריך להכין בשבילך לוגו?

כישרון של עיצוב לא קשור לגיל. אני הכרתי את דימה (DBDESIGN) שהוא היה בן 13, וכבר אז הוא היה הרבה יותר טוב ממני ומעוד הרבה מעצבים אחרים שהכרתי. הבעייה של אח שלך, זה לא שהוא צעיר, זה שפשוט אין כישרון (בלי להעליב)... ותזכור שגיל זה אף פעם לא תירוץ... אף פעם!

שאתה מציג בפורום עבודות, אתה בעצם מצפה לביקורת. אם לא היית רוצה לשמוע ביקורת - לא היית מפרסם את הבאר (לא לוגו) הזה... שאתה מצפה לקבל ביקורת, זה אומר שאתה מוכן לשמוע מה יש לאנשים שונים להגיד. חלק יביאו לך תגובות מעודדות כמו התגובה המשעשעת של בן (העלת לי חיוך ) ולחלק, מן הסתם, יהיה משהו להעיר לך על העבודה... שאתה מציג פה עבודה - תצפה לקבל בתגובות בדיוק מה אנשים חושבים עליה, אף אחד לא בא עם הרצון לשקר לך ולהגיד שזה יפה, ואם אתה לא יכול להתמודד עם זה - אל תציג עבודות.

בברכת חופש נעים,
תמיר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2005, 22:49
  ZIdesign ZIdesign אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
סליחה שאני סוטה מנושא ההודעה אבל...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי M-o-R שמתחילה ב "לא צריך להיות יותר מידי מגעילים!!"

אני חייב להגיב על דעתו של המגיב הזה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי M-o-R
הגיל דווקא כן קובע.. ככל שגודלים ועובדים על הפוטושופ ככה מכירים יותר מיומניות ונהפכים ליותר מנוסים.. אז ככל שגודלים משתפרים!

אתה טועה, אנשים יכולים להיות בני 30 ויותר ברמה של ילד בן 9, כולנו היינו ברמה כזאת (לא שזו רמה גרוע), הצגנו את עבודתינו, התלהבנו מהם, ושמענו ביקורות שלרוב לא עודדו להמשיך...
אז ככה שהגיל לא כל כך קובע. הקובע הוא הידע בכלי התוכנה, כישרון וניסיון (שלרוב לא משחק כאן תפקיד), (וגם מוזה לפעמים).

לגביי העבודה.
תרשום את אחיך הקטן לפורום (שגם אנחנו נכיר אותו ולא נדבר אליו בטלפון שבור דרכיך), ותעודד אותו להמשיך, ללמוד ולהציג את העבודות שלו כאן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר