לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2005, 22:15
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
דיסק RAVE המלצות!

ושוב אני מנסה לסגנן את הפורום שלא יהיה רק האוס פסיכודאלי וטראנס.

מי שזוכר באשכול האחרון הבטחתי שבאשכול הבא אני אמליץ על סיגנון מוזיקה קצת שונה והינה הוא:

RAVE - מה שיפה ברייב זה הצלילים החזקים שבונים את המלודיה וה"המשכיות" שבו (מי שיקשיב יבין למה אני מתקוון). בדרך כלל המלודיות ברייב משתנות וטראק רייב מכיל לפעמים 2 עד 3 מלודיות. במוזיקת הרייב משתמשים בדרך כלל בסרטי אקשן

אז אחרי ההגדרה הינה ההמלצות:

Channel X - Rave the rhythm - בהתחלה נשמע כמו סתם טראק טראנס נוסף עד שמגיעה המלודיה וכבר מבחינים בהבדל בצלילים העבים והווקאלים המפחידים מאחורה ששניהם ביחד נותנים את המלודיה (למי שיש שמיעה טובה יוכל לשמוע גם משרוקיות) ולאחר מכן שוב הקצב המתמשך עד לקטע של ווקאל צעקות וחזרה למלודיה שלאט לאט צלילי סרטינגס מצתרפים מאחורה וחוזר חלילה (אבל עם שינויים נוספים). טראק רייב מצויין שבאמת נותן תחושה של סרט אקשן.

U96 - Das Boot - התחלה מפחידה זה נכון אבל המלודיה מתגלה כבר בהתחלה בעזרת צלילי סטרינגס רכים עד שמגיעים מגיעים הצלילים החזקים שנותנים את המלודיה האמיתית. בהמשך הטראק מצתרפים צלילים נוספים, בטראק הזה בהחלט מורגשת ההמשכיות שמייחדת את הרייב. הטראק עצמו הוא טראק עם באס ליין חלש מה שעומד לזכותו שלמרות הבאס ליין החלש שכמאת לא שומעים הוא עדיין טראק נפלא! (אל תתבלבלו... הצליל הנמוך הוא צליל סרטיגנס נמוך ולא באס ליין).

זהו, רציתי לתת לכם טעימה קטנה מעוד ז'אנר אלקטרוני בשם RAVE.

בפעם הבאה: אשכול המלצות DREAM חלק ד'.

תהנו
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר