לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2005, 23:15
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
יש תיק אישי!!

שמקרה השבוע הייתי במזכירות בבצפר שלי עם עוד כמה חברים וכמה מגירות לא היו נעולות
אני האמת לא נגעתי כי זה לא מעניין אותי אבל לחברים שלי היה תיק מנופח והם די דיללו אותו
זה היה מצחיק כל השטויות שהם עשו בכיתה המורה המשוגעת שלהם כתבה והעבירה (לא כל המורים)
כל מכתב שהוא העביר להנהלה נשמר שם
זה פשוט קורע מה המורים כותבים ושומרים
זה היה בערך כך: "התלמיד הספיק להתחצף בשלושת השיעורים היחידים שהוא הגיע אליהם מסך כל השנה..."
אני חושב שקצת שיניתי את זה, המקור ממש קורע!!

אז פעם הבאה שאומרים לכם תיק אישי אז תאמינו
אגב, לא מצאנו חומר מבתי ספר אחרים
כלומר אם אתם עוברים בית ספר אז יש לכם עבר נקי חחחח

לא שזה מעניין אותי

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2005, 11:03
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
חבל לך על הזמן
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי {-Air-Parker-} שמתחילה ב "עברתי כבר את כל אלו לפני שנה ..ויש משקל למקום לימודים שלך ..ולמס' היחידות שלך....."

אין אבל אין שום משקל אבל שום משקל למקום הלימודים שלך בקב"א. סוף פסוק.
שמעתי שמועות על מקום מגורים או מצב משפחתי, אבל דבר כמו מקום לימודים עדיין לא שמעתי...
מזה מס' יחידות? מן הסתם אם אתה לומד אלק' רוב הסיכויים שגם תמשיך לעתודה ומשם לעיסוק בצבא באלק' למשל. אבל מקום לימודים לא אמור להשפיע בכלל. אתה אומר יש לצה"ל דירוג של כל בתי הספר בארץ עם טבלה מסודרת ויפה כשלכל בצפר יש את מס' הנקודות המסויים שמשפיע על הקב"א? אתה קולט כמה מגוחך זה?
בצבא כולם אוכלים אותו החרא, ורק שתדעו שמה שאתם אומרים נשמע מאוד מאוד מתנשא שבנאדם שלמד בבצפר שהוא כיבכול "לא ברמה" לא יתקבל למשו איכותי בצבא...
אם כבר משו שעולה לי לראש, זה שהציונים משפיעים ולא מקום הלימודים. לפעמים הצבא מבקש מהבצפר תעודה של מחצית זו או אחרת, רק במקרים חריגים כמו למשל בחור שרוצה טיס אבל יש לו קב"א 53 כשצריך 54 ומעלה.. סתם דוגמא.
ישן 27-06-2005, 16:31
צלמית המשתמש של ZigZag
  ZigZag ZigZag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
הסכמה חלקית והסבר קטן
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "חבל לך על הזמן"

הלימודים כן משפיעים על הצבא,
הצבא פונה לביה"ס ומבקש המלצות מהגורמים המחנכים לפרוייקטים היוקרתיים (חבצלות \ שחקים),
אני לא יודע על מה הם מסתמכים בפניה, והאם הם פונים לכל בתי הספר, אבל עובדה שכשאלתי את המנהלת של הבי"ס שלי היא אמרה שלא פנו אליה לגבי דברים כאלה.

נתונים כמו מס' היחידות \ ציונים \ הרחבה ריאלית כן משפיעים באופן חד משמעי על המיונים,
מס' היחידות ושנות לימוד משתקללות אל תוך הקב"א בנתון הנקרא צה"ר.
ציונים \ הרחבה משפיעים על מיונים שונים לפרוייקטים מסויימים (תלפיות \ שחקים \ סיגמא \ גאמא).

הצבא לא עד כדי כך "ראש בקיר", העובדה שעפת מבצפר או היית תלמיד גרוע לא תעניין אותם אם תפציץ בצו ראשון ובמיונים.
ישן 27-06-2005, 11:09
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חחחחחחחחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי סנאי שמתחילה ב "וואי איזה מזל"

ראסמי..
חאלס כבר עם ההנפצות אבל, גם אם נניחחחחח שתיק אישי עובר לצבא, זה לא אומר כלוםםם מזה מסתכלים בעין לא יפה? בכל תחקיר ביטחוני ובראיונות אישיים שואלים אם שתית אלכוהול או השתמשת בסמים... וואי וואי אז אם כמה פעמים השתכרתם לא יגייסו אתכם!! ממש יסתכלו עליכם בעין לא יפה!
(במקרה הזה השאלות האלה נועדו יותר לבדוק את הכנות שלכם ורק לראות אם אתם משקרים או דוברי אמת..)
אין כזה דבר מסתכלים בעין לא יפה, לא מקימים וועדות על כל מתגייס חדש ומחליטים "הו זה אחלה בחור זה ג2ר ג2ר".. לצבא יש בדיקות משלו, נתונים פרופר ונגמר הסיפור. דבר מגוחך כמו תיק אישי או מקום לימודים אף אחד לי ייקח ברצינות, בניגוד לרישום פלילי במשטרה למשל, שזה כבר עניין אחר.
ישן 27-06-2005, 11:23
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

אתה מבלבל דברים, מתחמק ונתקע
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי {-Air-Parker-} שמתחילה ב "לפני שאתה מדבר שטויות..תבדוק את זה עם גורמים בצבא..ותחזור אליי..?"

אתם שניכם בפירוש אמרתם (ד"א זה נורא חמוד שאתם משלימים אחד את השני) שהצבא מסווג אותך לפי הבצפר שאתה לומד בו.
בתגובות שלי זרקתי לך גלגל הצלה ואמרתי שהצבא בודק בבצפר איך אתה בלימודים, לצורך תעודת עניות בשיבוץ שלך למיונים מסויימים. אז עכשיו אתה בא ותוקף אותי עם זה? זה בדיוק מה שאמרתי, מסתכלים לך בגליון ציונים זה ברור...
בנוגע לתיק אישי: זה בולשיט, המצאה מטופשת של מערכת החינוך הקורסת גם ככה, לנסות ולהפחיד ילדים ולתת להם משמעת. אם לפחות היו מנהלים רישום נורמלי של הדברים שאתה עושה במהלך הבצפר, אז אולי הוא היה עוזר במשו... אבל אפילו זה לא. רוב האיומים של "זה ייכתב לך בתיק האישי!" כלל לא נכתבים בסופו של יום.. ואם כן ביג דיל.. זה שהלכת מכות כמה פעמים בתיכון לא ישפיע על השיבוץ שלך.
ישן 27-06-2005, 17:24
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

הממ
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Eran שמתחילה ב "לסיכום צבאי"

כמו שאמרתי מקודם, בכל מה שקשור לתוצאות בלימודים צה"ל אכן מעורב כשמתמיינים למסלולים שונים. יש דוגמאות כמו החריג טיס שנתתי, או עתודה אקדמית ששם צריך ציונים גבוהים, או מיונים לגדנע חובלים ששם דורשים במסגרת ה"מיני תחקיר בטחוני" שנותנים לך למלא שם (14 עמודים של שאלות מה היית ואיפה עשית) גם ציון בחינה אחרון (נראה לי רשמתי אנגלית ומתמטיקה, וממוצע תעודה, כבר לא זוכר בדיוק).
בנוגע לתיק האישי, אני לא מאמין בחרטה הזה. ברור לחלוטין שבנאדם שמטביע ראשים של אנשים באסלה כל יום בבצפר לא יתקדם הרבה בצבא, אבל מי שכביכול הלך 3 4 5 פעמים מכות בבצפר שלו, והחלו האיומים של "זה יירשם לך בתיק האישי" אין לו ממש מה לדאוג. צה"ל מודע לזה בדיוק כמו השימוש באלכוהול.
בנוגע למקום לימודים, אם אתם באמת מאמינים שצה"ל הולך ככה:
-תיכון רביבים ראשל"צ (כן כן על הז*ן שלי )= 1 נק' בקב"א
-תיכון אנקורי ראשל"צ = מינוס נק' בקב"א
אז שתהיו לי בריאים.
ישן 27-06-2005, 18:33
צלמית המשתמש של b.shlomi
  b.shlomi b.shlomi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
כתבה תגובה לילדה שיש לה עתיד בצבא
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "דברים כאלה לא כותבים בתיק אישי.. (:"

בואי אני יסביר לך כמה דברים בנות בצבא הם 0 וגם בחיים הן עדיין לא שוות לגברים
תפסיקי לפתח צפיות כי לבנות בצבא אין כל כך הרבה מה לעשות חוץ מקפה ואני לא בקטע של שובנסטיות פשוא מסביר לך ומה שנור אומר הוא דיי נכון לצבא לא ממש אכפת מה עשית בכיתה ד' אבל מצד שני גם יש משהו מאוד 'טן בדבריך נור צודק שהוא אומר שלצבא אין רשימות של דירוג של בתי ספר אבל מצד שני הסיכוים טיפה יותר גבוהים שלבנאדם יהיה קבא יותר גבוה הוא לתלמיד שלומד בבית ספר יותר משקיע בתלמידים איך להגיד בית ספר יותר עשיר אבל זה בכלל לא בהכרח.

נערך לאחרונה ע"י b.shlomi בתאריך 27-06-2005 בשעה 18:36.
ישן 27-06-2005, 19:58
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי b.shlomi שמתחילה ב "תגובה לילדה שיש לה עתיד בצבא"

טיפשות הורסת..
מותק, הבנים הם ה-0!!! וה-0 הגדול!! בכם משתמשים כדי שתכנסו לקרבי.. ולא צריך שכל כדי להלחם.. לכן.. אתם הטיפשים פה!! .. ותאמין לי.. אף אחד לא היה רוצה להתחלף עם השכל שיש לך.. (אם יש לך אחד כזה..) כי רק טיפש יכול להגיד דברים שטויותים כאלה!!!
כך לדוגמא את אחותי! קב"א 53! בחיל האוויר מודיעין.. !! ותאמין ליייייי.. היא לא ממש מכינה קפה.. אולי מכינים לה קפה!! אז אתה יכול לקפוץץץץץץץץ כי בחיים לא תגיע לרמה שלה!! מותק שלי.. תפסיק לחשוב שגברים חכמים.. כי גברים הם הרבה יותר טיפשים מנשים.. חחח.. והאתה מעל כל הטיפשות שלה.. אתה ה-טיפש ביניהם!! אז אל תדבר שטויות..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-06-2005, 20:35
צלמית המשתמש של b.shlomi
  b.shlomi b.shlomi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
פיגוע וואי חלאס נמאס לשמוע כל היום ת'בנות האלה שחושבת שהן מלכות העולם
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אישית.. אני חושבת שנשים הרבה יותר חכמים.. ולא בגלל שאני אחת מהן.. יש לי סיבות.."

ושום דבר לא יעצור אותם ושהן ככה וככה
"מותק אני הכי חכמה" "מותק שמע אני בלה בלה"
נמאססס בנאדם שהוא חכם לא צועק כל שניה אני חכם אני הכי טובה והבנות הכי חכמות(דרך אגב מזכיר לי כיתה א') אלה חכם באמת לא פוסל דעות של אנשים אחרים ומנסה ללמוד ולהבין
ודרך אגב בכלל לא מדליק אותי כל הבנות האלה הערסיות שחושבת שהן הכי חכמות "ואני ככה וככה ומותק תשמע לי" אפילו מגעיל אותי בנות שרוצות להיות בנים ולא רק אותי אני בטוח ש100% מהבנים פה מסכימים איתי שזה לא מדליק בנות כאלה גבריות
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:55

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר