לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2005, 11:55
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.05
כללי מכעיס מעליב ומאוד קשה לראות או להבין - עוד אחד מהרגעים שאני תוהה ביוקרתו של צה"ל

אתמול בערב מהדורת החדשות בכול הערוצים ..היום בכול העיתונים מככב החייל הנכבד שהוא מסרב פקודה על מדי צה"ל... מנגד מפקדיו ..והכי עצוב חבריו שבוכים מרוב חוסר אונים
ואני מדבר על פינוי הבתים ההרוסים שנמצאים במואסי { שטח צהוב } סמוך לרפיח ים
אין לי מילים חכמות לומר דבר אחד בוודאות אני יודע
אסור שזה יקרה חובה על המערכת להשריש את עניין ההתנתקות חובה על החיילים לדעת שאף אחד לא שואל אותם וזאת פקודה שהם חייבים לבצע { בדיוק כמו הפקודה שקיבלו החיילים והשוטרים שפינו את ימית }
חובה על המערכת להוקיע את התופעה כול עניין של סרבנות ולא מעניין אותי מכול האימרות יהודי לא מגרש יהודי וכ"ו
יהודי שהיה שם ושירת שם דמו הוקז והוא הקיז דמם של אחרים יודע שאין לו מה לחפש שם
זהו נושא שלא נתון לשיקול דעת של אף אחד חייל ימני או שמאלי זוהי פקודה
משהו נכשל כאן ולא מעכשיו אלא מהיום הראשון שהחייל קיבל את חינוכו בצה"ל !
בהזדמנות זו אני רוצה לחזק את ידי כול מי שמאיתנו הולך לקחת חלק בתהליך הקשה הזה קצינים,מפקדים,חיילים ואנשי מילואים
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}
.. "צר לי עליך אחי יונתן נעמת לי מאוד" .. הי"ד !

נערך לאחרונה ע"י פדרבוש בתאריך 27-06-2005 בשעה 12:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2005, 12:30
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פדרבוש שמתחילה ב "מכעיס מעליב ומאוד קשה לראות או להבין - עוד אחד מהרגעים שאני תוהה ביוקרתו של צה"ל"

פדרבוש, רק למקרה ולא ראית את הכתבה אני מצרף לך את הלינק :

http://msnvideo.msn.co.il/video/def...279f89ca&cid=59

החייל לא צועק ולא מקלל, הוא מסרב פקודה ואומר שזה בגלל ש"מרביצים פה ליהודים, וזה לא צדק". ואגב, שים לב היטב לתמונות, התנהגותו של החייל הנ"ל היא זהב ליד התנהגות של חיילים אחרים (כולל פקידת המח"ט, שאלוהים יודע מה היא עושה שם).

צה"ל עשה טעות קשה בהריסת הבתים הללו : הן בעיתוי, הן בכך שלא התקיימה הידברות עם המתיישבים של "שירת הים" שסברו שמגיעים להרוס גם את בתיהם, והן בכך שהמקום לא נסגר היטב מראש.

חייל שסבור שהפקודה אותה הוא קיבל היא בלתי חוקית בעליל מחובתו לסרב לה, ואם החייל ראה שמרביצים לאזרחים והרגיש שהפקודה היא בלתי חוקית והוא מסרב - הוא ישפט, והשופט יחליט מה יהיה עונשו.

והעיקר - לא לראות צל הרים כהרים.
ישן 29-06-2005, 12:33
  crazy-sattler crazy-sattler אינו מחובר  

פדרבוש אתה מדבר שטיות!!!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פדרבוש שמתחילה ב "ידידי המאמין .. הרבי מת נקבע מותו בטרם עת לפני שנים רבות"

וסלי לי על הבוטות.
חיי'ל התגיי'ס כדי לישמור על מדינת ואזרחי'ה תוך מילוי פקודות האנשים שמעליו.
כאשר אומרים לחיי'ל לפעול כנגד הסיבה שבגללה הוא בכלל התגיי'ס זו פאשלה של המדינה שהביאה אותו למצב כזה.
האלימות של חלק מן החיי'לים...ויש הרבה כאלו בפינוי הנוכחי ובפינוי העתידי גרמה לחיי'ל כאב שהוא לא הי'ה מסוגל לעמוד בו...ומבחינתו הפקודה היא לא חוקית ולכן מותר לו לסרב פקודה תוך שהוא מודע להשלכות (משפט כלא והוצאה מן היחידה).

כל הענין שהפילו על חיי'לים להוציא את אחי'הם הי'הודים מהבית זה ביזיון!!! אני חושב שכל השמאלנים שכ"כ שונאים את המתנחלים ורוצים לפנות אותם...שהם יפנו ואז גם המתנחלים יוכלו להגיב בצורה קשה ואז ניראה אם י'הי'ה פינוי :
כי מה שלא ילך הכוח ילך בעוד יותר כוח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ומה הקשה ליוקרה של צה"ל ?? מה זו ההודעה החובבנית הזו

ישן 29-06-2005, 18:42
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

באנה ..אתה חתיכת קיצוני
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי crazy-sattler שמתחילה ב "פדרבוש אתה מדבר שטיות!!!"

אתה וכול חבריך המתנחלים
וכול הליצנים שעומדים בצמתים שרק נדמה להם שהם יוכלו להזיז משהו !
לא עוד
בקרוב תפונו ותלכו להפריח את חזון בן גוריון בנגב
תשבו לכם שם תפללו ותנגחו את הראש בקיר מרוב תפילה
צה"ל
רשות מבצעת של ממשלת ישראל
לא אתה ולא אף קיצוני כמוך תשנו את זה
לא שואלים אותך איפה תהיה ומה תעשה תמלא פקודה ותסתום את הפה ואל תתחיל לבלבל כאן את הביצים ותאשים את המדינה בדבר שהוא אשמתכם מלכתחילה

שאני שומע את הדברים שלך ושל עוד מטומטמים כמוך שללא שום ספק כותבים לי כאן מאיזו התנחלות ליבי על המשפחות השכולות שבניהם נפלו למענכם אנשי הימין הקיצוני - הפלסטיני { גם אפשר לקרוא לכם כך } במהלך שרותם הצבאי
בושו והכלמו לכם !

בקרוב בסיפור הזה יגמר ואז אני ירגע קצת .
אגב ..
אחד מחבריך אנשי הצמתים היום חטף ממני סטירה בגלל שניסה לשים לי סרט כתום על האוטו היה כיף לשמוע אותו צועק כמו אדיוט
יהודי לא מגרש יהודי -אם אתם הייתם יהודים הייתם פועלים למען היהודים ולא למענכם וטובתכם .. מרוויחים מיסים והקלות על חשבון המדינה ומייצרים ילדים כמו בבית חרושת
כנסו לארץ .. תחיו בשקט ..תהיו אזרחים שומרי חוק ..אל תאיימו כמו עברייני צעצוע .. ותשבו כבר בשקט עם הפתגמים שלכם והזיוני שכל שלכם
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}

נערך לאחרונה ע"י פדרבוש בתאריך 29-06-2005 בשעה 18:45.
ישן 29-06-2005, 19:35
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אני חושב שאתה טועה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פדרבוש שמתחילה ב "מכעיס מעליב ומאוד קשה לראות או להבין - עוד אחד מהרגעים שאני תוהה ביוקרתו של צה"ל"

אני דווקא חושב שפה טמונה יוקרתו של צה"ל.

דווקא החובה (כן, חובה - לא זכות) של כל חייל וחייל ולהחליט אם למלא את הפקודה או לא (אם אני זוכר נכון אז" אי חוקיות הדוקרת את העין ומקוממת את הלב") ולדעת החייל הסרבן - זה בדיוק מה שהוא ראה והרגיש.

זאת דעתו וחובתו שלו ושל כל חייל צה"ל להפעיל אותה.

חשוב לזכות שההגדרה של פקודה בלתי חוקית בעליל - היא לא מוחלטת. כלומר אין לה הגדרה מדוייקת והיא בכוונה כזאת.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4...%9C%D7%99%D7%9C

טעות גדולה שנעשתה ע"י המפקדים שם הייתה שלא שאלו מראש -אפילו שעה לפני - מי מסרב למלא את הפקודה. ואז הוא היה נשפט בשקט ולא מול מצלמות.

לדעתי - פה דווקא היא גודלתו של צה"ל. שהאמונה בפקודות פה היא לא עיוורת. שאין הערצה עיוורת למנהיג או למפקד (כמו יפן הקיסרית לדוגמא). פה מתבטאת יפה הדמוקרטיה בצבא.

וכדי לעצור מראש כל גל של התקפה בקשר לדעתי האישית על ההתנתקות (זה לא הדיון פה) - אני כן אגיד שבלי שום קשר אליה (לדעה) אני עושה מילואים בהתנתקות.
ישן 29-06-2005, 20:15
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

קשה לי להאמין שלא למדת במשך שרותך כחייל שאין מושג כזה "דמוקרטייה "בצה"ל
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "אני חושב שאתה טועה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרוב

דווקא החובה (כן, חובה - לא זכות) של כל חייל וחייל ולהחליט אם למלא את הפקודה או לא (אם אני זוכר נכון אז" אי חוקיות הדוקרת את העין ומקוממת את הלב") ולדעת החייל הסרבן - זה בדיוק מה שהוא ראה והרגיש.
טעות גדולה שנעשתה ע"י המפקדים שם הייתה שלא שאלו מראש -אפילו שעה לפני - מי מסרב למלא את הפקודה. ואז הוא היה נשפט בשקט ולא מול מצלמות.

פה מתבטאת יפה הדמוקרטיה בצבא..

אוי ואבוי לנו אם כול חייל שאיזה שהי פקודה שיקבל לא תהיה לרוחו יצא להפגין את דבריו "באופן דמוקרטי" מול מצלמות טלויזייה ומול מליוני צופים כשהוא על מדים ומייצג את מדינת ישראל על כול נושאיה
צבא הגנה לישראל שלנו נחשב לאחד מהצבאות הכי מקצועים,אכותים,והכי מעורכים בעולם כולו .. נסיונו המקצועי ונסיונות העבר שלו משמשים מודל לחיקוי בשאר צבאות העולם בדיוק מהסיבה שמפקדנו התעלו על עצמם וביצעו הוראה ודבקו במשימתם עם כול הקושי שבעניין
אין דבר כזה אין מושג כזה וגם לעולם לא תהיה דמוקרטייה בצה"ל יש פקודות וישנם נוהלים ברורים שנכתבו בדם ואף אחד לא ישנה אותם כולל המתנחלים וכולל כול אזרח אחר
ומי שיביא למלחמת אחים ויגרום לקרע בעם אלו יהיו הם בכבודם ובעצמם אותם פורעי חוק ועבריינים שחושבים שאמונתם ודעתם חייבת להשמע ולהיות מיושמת ועבורם כול האמצעים כשרים כולל שימוש בנשק חם
אז זהו שלא !
אחד מהם שירים נשק חם או קר יחטוף בפרצוץ בדיוק כפי שנוהגים עם מחבל ובדיוק כפי שנוהגת משטרת ישראל כלפי עבריין שמנסה להמלט מפניה ומשתמש בנשק
זה הדין ואלו החוקים
אני בדעותיי איש ימין ותמיד הייתי אבל יש גבול יש גבול לקצוניות ולפתגמי הסרק יש גבול לאיומים ברצח ויש גבול לדברים שיוצאים לאנלפאביתים האלה מהפה
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}

נערך לאחרונה ע"י פדרבוש בתאריך 29-06-2005 בשעה 20:18.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר