לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2005, 14:59
צלמית המשתמש של Nicholas
  Nicholas Nicholas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Nicholas
חלומות אנימה....

אתמול אחריי שחזרתי ב2 ראיתי את הפרק ה140 שלנארוטו ופרק שני של Gokujou Seitokai ואז הלכתי לישון וחלמתי את החלום המוזר ביותר שהיה לי והוא הולך משהו כזה:
זה ממש בסוף הפרק של נארוטו והאיש הזה מת ואז סאסקה יוצא ואומר שהוא טעה ומבקש שסאקורה תיהיה חברה שלו אבל סאקורה אומרת לו שהיא לסבית והיא לוקחת את סאסומה והן הולכות והזקן עוקב אחרייהן ואז נארוטו וסאסקה נשארים לבד ואז הם רואים מישהו שדומה לקאבוטו ואיך שהוא מתקרב הם רואים שזה פוצ'אן ואז הם רבים ורבים ואז המסכה שלו יורדת וזה אורוצ'ימרו ואז נארוטו כזה "אני יהרוג אותך" ואורצ'ימרו מתחיל לעופף ואז פתאום הם עומדים ומתחילים לשתות תה ופתאום אורו מתחיל לספר להם איך שאבא שלו לא אהב אותו ושאמא שלו תמיד הייתה שמה לו וודקה בחלב ואז נארוטו אומר לו שהוא סולח לו וזהו....
התעוררתי לפני שעה =|

רציתי לשתף אותכם וגם לשאול אם אני היחיד שקרה לו כזה דבר??? אז למי שהוא היה פעם חלום שקשור לאנימה?
חזרה לפורום
ישן 27-06-2005, 16:02
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
חחחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nicholas שמתחילה ב "חלומות אנימה...."

אוקי, זה היה חלום הזוי...
אני גם חלמתי משהו בסגנון, רק שזה היה הרבה הרבה יותר ארוך, ולא כל החלום היה "מצויר"
חלמתי שאני אינויאשה (כן, כן, אתם קוראים נכון. ולא, אני לא עוד פאנבוי שלה. סה"כ סדרה נחמדה...) ואני עוזר לאיזה מחתרת נגד איזה אימפריה אימתנית.
הייתה לי משימה, לטפס על איזה מגדל ענק של האימפריה, שניצב על שפת צוק ליד הים.
טוב, אני מתחיל לטפס.
עד כאן, הכל מצויר. מכאן ועד נקודה מסויימת, הכל נראה אמיתי.
פתאום איזה אחד מבחין בי, ומתפתח בינינו קרב כידונים, שבסופו אני ניצחתי (כמובן)...
אז אני ממשיך לטפס, ויש קשתים על המגדל שיורים בי, ואני הודף את החיצים עם החרב שלי (שהיא דווקא לא החרב הרגילה של אינויאשה... איזה קאטאנה אחת) וממשיך לטפס.
אני מגיע לאיזשהי קומה, ואז אני עוצר, ומתסתכל על המראה המרהיב של מאות חיצים בוערים טסים לעבר אוניות המלחמה של המחתרת (שמשום-מה, תוקפים אותם עכשיו).
המשכתי לטפס, ואז הגעתי למעלה.
כאן זה שוב מצוייר.
הוצאתי קשת, ויריתי על שני קשתים. פתאום, מגיע המשגיח, שנראה (לזוועתי) כמו נאזגול (רפא-טבעת, אם אתם מתעקשים) ושואל מי הרג אותם. ואז הוא מבחין בי, ומתחיל לרדוף אחרי...
אני רצתי כמו מטורף, והגעתי לאיזה מקום עם... מעליות?!
כן! מעליות באמצע מגדל של ימי הביניים!
נכנסתי לאחת מהן, והתחילתי ללחוץ באטרף על הקומה האחרונה. בדיוק כשהדלתות התחילו להסגר, ראיתי את המשגיח חולף על פני הפתח של הדלת.
בדרך למעלה, שמעתי כל מיני רעשים מוזרים.
כאן זה שוב "אמיתי"
כשהגעתי, ראיתי שאני על הגג של המגדל. יצאתי מהמעלית, וגיליתי לתדהמתי הגדולה:
צבא עצום של יצורי-ים! כן! דולפינים, ואריות-ים, וכרישים ומה שלא תרצו, הכל של האימפריה.
דפקתי ספרינט למעלית, ולחצתי על הקומה הראשונה.
אין לי מושג איך, אבל שניה אחרי שהגעתי למטה קפצתי לתוך מיים.
שניה אחרי זה, "נזכרתי" ששמעתי שיחה של שני חיילים של האימפריה שאומרים "יש לנו הפתעה בשבילם"
שניה אחרי זה, אני מסתכל למגדל (הראש שלי צף מעל המיים) ורואה מן מכונה מפלצתית, שמתחילה לעשות גלי-ענק בים!!!
כל הצי של המחתרת התפרק, ואני נסחפתי בגלים העצומים...
אחרי זה שמעתי מישהי אומרת "כן, אבל מה עם הזיהום של המיים?" ומייד אחרי זה כל המיים נהיו ירוקים...
בעעעעעעעעעעעעעע
חלום ארוך, מוזר, ושניה אחרי שקמתי התבאסתי ורציתי לראות את ההמשך של החלום. אחרי כמה דקות, כבר ידעתי איזה מנגינות לשים בחלקים מסויימים בחלום...

חזרה לפורום
ישן 27-06-2005, 19:47
צלמית המשתמש של ``DarkLight``
  ``DarkLight`` ``DarkLight`` אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל ``DarkLight`` שלח הודעה דרך MSN אל ``DarkLight``
אוי ואבוי לי...!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nicholas שמתחילה ב "חלומות אנימה...."

אני חלמתי פעם אחת חלום אנימה, לאחר שצפיתי ב"המסע המפולא" (סרט אנימה ממש יפה).
אני תיעדתי אותו בכתב ובציור, והוא היה מאוד יפה.
אבל משהו מעניין מאוד....היו לו אותם מוטיבים כמו שהיו בחלום שלך, שאדו מאסטר...
גם לי בחלום היו מעליות וחיות ים, אני רציני לחלוטין!!!!!!
למי שיש כוח לקרוא הנה החלום במלואו:
אני מוצא את עצמי באותה סיטואציה כמו בתחילת הסרט "המסע המופלא" שהילדה שם לבד והילד רץ איתה, למי שמכיר.
אז במקום לקחת אותי לעכביש הזה, הוא לוקח אותי למין בצפר כזה (בעעע), שמוקף כולו בצמחיה ירושלמית, ויש בחצר אגם שבתוכו חיות מים ואת חיות המים מאלפים ההורים שלי, אבל זה לא עקרוני כ"כ.
אותו ילד מ"המסע המופלא" נותן לי מחשב נייד כזה, וכשאני נכנס למבנה, יש לכולם מחשב נייד.
למרות שיש למבנה רק 2 קומות, יש מלא מלא מעליות, וכל המעליות עמוסות בתלמידים.
אני עולה במעלית ואני רואה בקומה השניה מרפסת שיוצאת מתוך המבנה, ושם אנשים עושים יוגה או משהו כזה, בצד השני יש קפיטריה ושם יש אנשים שרק אוכלים.
אני לא רוצה להכנס לפרוסדור, אז אני יורד ועושה סיבוב בחצר,ואז אני חושב שאני מתעורר.
וזהו...
זה מאוד מוזר שלי ולך (דוד) יש את אותם מוטיבים, דבר איתי בMSN.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר