לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2004, 16:43
  MR.Shmil MR.Shmil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.04
ממר"ם / מודיעין

שלום
זה זמן רב היה החלום שלי להתקבל לממר"ם
שמעתי עליהם דברים מצויינים!
קיבלתי זימון למודיעין בפרוייקט סיגמא וגם עברתי את המבחנים של הצבא הקשורים לאלקטרוניקה
אבל אני ממש לא רוצה לשרת בתחום הזה אלא בתחום של התיכנות (מעטים אנשי המודיעין שמתקבלים לתיכנות או כך שמעתי)
כשהתקשרתי למוקד נאמר לי שאני צריך לוותר על מודיעין (שזו לא בעיה) אבל בגלל הפרופיל שלי (97) הסיכויים להתקבל פחותים
מה ההיגיון של הצבא תגידו לי??
אני במילא לא הולך להיות קרבי אני כבר מסווג למסלול האלקטרוני בצבא (אלא אם אחליט לוותר על זה) אז מה אכפת להם אם אני אהיה בממר"ם או מודיעין?
וגם אם יכלתי ללכת לקרבי למה שמדינת ישראל תחליט שיותר טוב לי לשרוף 3 שנים בג'בלאות שאני יכול לעזור בצורה הרבה יותר מתאימה דרך המחשב והידע שצברתי?
אני אובד עצות!
ואני אשמח לשמוע רעיונות מאנשים שיכולים לעזור לי להתקבל ליחידה
תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2004, 17:02
  משתמש זכר uninstall uninstall אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.01
מי אמר לך שאתה מסווג למסלול האלקטרוני?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MR.Shmil שמתחילה ב "ממר"ם / מודיעין"

אני יודע שהמיון של חיל מודיעין הוא מיון נפרד מהמיון הכללי ולכן הוא גם מונע ממך להתמיין למסלולים אחרים כל עוד לא ויתרת על מודיעין.
הצבא החליט שהם מעדיפים שבעלי פרופיל גבוה ישרתו בחיילות קרביים על פני ג'ובניקים שיושבים מול המחשב כל היום (תאמין לי שאני לא מבין למה).

ולכן אם תוותר על מודיעין אתה הולך לקרבי ב 99.999999%.

אם אתה מעוניין לנסות אתה מוזמן לשלוח מכתב למדור קד"צ בלשכת הגיוס ולבקש מיון לממרם (יש שם כמה מסלולים....).

אל תפתח ציפיות כי רוב הסיכויים שהם יגידו לך שיש לך פרופיל קרבי ולכן אתה תשרת בקרבי.

אם בכל זאת אתה רוצה להתחכם אתה יכול להוריד פרופיל (לא מומלץ).
או לעשות שנה י"ג במסגרת עתודה אקדמאית ואם תהיה מספיק טוב תוכל להיכנס לממר"ם (דרך אגב קוראים למה שאתה מתכוון בסמ"ח - בית ספר למקצועות המחשב)

ישן 14-11-2004, 17:55
  יאיר86 יאיר86 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי uninstall שמתחילה ב "מי אמר לך שאתה מסווג למסלול האלקטרוני?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי uninstall
אני יודע שהמיון של חיל מודיעין הוא מיון נפרד מהמיון הכללי ולכן הוא גם מונע ממך להתמיין למסלולים אחרים כל עוד לא ויתרת על מודיעין.
הצבא החליט שהם מעדיפים שבעלי פרופיל גבוה ישרתו בחיילות קרביים על פני ג'ובניקים שיושבים מול המחשב כל היום (תאמין לי שאני לא מבין למה).

ולכן אם תוותר על מודיעין אתה הולך לקרבי ב 99.999999%.

אם אתה מעוניין לנסות אתה מוזמן לשלוח מכתב למדור קד"צ בלשכת הגיוס ולבקש מיון לממרם (יש שם כמה מסלולים....).

אל תפתח ציפיות כי רוב הסיכויים שהם יגידו לך שיש לך פרופיל קרבי ולכן אתה תשרת בקרבי.

אם בכל זאת אתה רוצה להתחכם אתה יכול להוריד פרופיל (לא מומלץ).
או לעשות שנה י"ג במסגרת עתודה אקדמאית ואם תהיה מספיק טוב תוכל להיכנס לממר"ם (דרך אגב קוראים למה שאתה מתכוון בסמ"ח - בית ספר למקצועות המחשב)
לא נראה לי שזה כל כך נכון... יש לי לא מעט חברים שיש להם 97 (גם חלק בלי סעיפים) שעושים עכשיו יופי של עבודה לא קרבית. זה כל-כך לא קשור לפרופיל...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר