לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2005, 15:44
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אינטל פנטיום של היום זה לא מה שהיה פעם
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אני מניח שאתה מדבר על אתלון 64 מול פנטיום 4"

חבר שלי, שדווקא מצדד (מאוד) באינטל, אמר לי אתמול בשיחה שלא להתקרב לפרסקוט משום שהוא רותח! הרגע הזה אתמול הבהיר לי ללא ספק:

A M D

הכי אמין,הכי טוב, נותן ביצועים טובים ובמחיר מצויין!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2005, 13:32
  rahmiel2005 rahmiel2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.04
פיגוע יש לי עוד דיעה על אינטל!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roi_ שמתחילה ב "הבדלים בין מעבדי Intel למעבדי AMD"

לדעתי מעבדי אינטל הם טובים אבל הכל תלוי במה אתה משתמש במעבד? מה הם השימושים העיקריים שלך במחשב.
בעיקרון מעבדי אינטל פנטיום 4, מבוססים על ארכטיקטורה לגמרי שונה מזו של amd והיא נקראת netburst היא משפרת בעיקר ביצועי מולטימדיה יישומי קול וודיאו ודחיסה ופריסה של קבצים.
בחלק ממעבדי אינטל יש את טכנולוגיית היפר טרדינג שתומכת (כביכול...) בריבוי משימות.
טכנולוגיה זו שמופיעה כך ht היא טכנולוגיה שבה בעצם כל פקודה שמועברת למעבד מתחלקת ל2 פקודות קטנות יותר ורק אחר כך מועברת אל המעבד. עכשיו הקטע של זה הוא שתוכנות שנכתבו במיוחד על טכנולוגיה זו כלומר תוכנות שפונות כבר באופן ישיר בצורה של פקודות מחולקות יעבדו עם ביצועים מהירים יותר אבל תוכנה שעובדת בשיטה הרגילה (מרבית מן היישומים) עוברת אמולוצייה של כל פקודה ופקודה לשני פקודות קטנות כדי להקל על ביצוע הפעולות של המעבד.
בעצם לא רק שזה לא משפר את הביצועים אלא מה שקורה זה בדיוק ההפך הגמור. זמן רב הולך לך על ביצוע אמולוצייה של כל תוכנה לצורה הזו, למרות שישנה אפשרות לביטול של הטכנולוגייה הזו בביוס.
אני בתור אחד שמשתמש במחשב שלי בעיקר להמרת קבצי אודיו ווידאו מפורמט אחד לפורמט אחר ובעיקר גלישה באינטרנט ועיבוד תמלילים לא צריך יותר ממה שיש לי ומעבד הפנטיום 4 של אינטל עושה את העבודה בצורה נאמנה. אבל אם רצונך הוא משחקים ובעיקר משחקים כבדים אל תלך על אינטל הamd הרבה יותר טובים ומעניקים ביצועים מצויינים במשחקים.
ודרך אגב הטכנולוגיה של אינטל של ה64 ביט היא בהרבה פחות טובה מזו של amd שכן amd היא החלוצה בתחום הזה והפקודות של אינטל ב64 ביט מהוות חיקוי זול לזו של המתחרה.
בקיצור ההחלטה נתונה לשיקולך ובעיקר לפי שימושך העתידי במחשב!!!

מקווה שעזרתי לך,
רחמיאל חיון
ישן 05-07-2005, 14:32
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אינטל טובים, בלי ספק...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי rahmiel2005 שמתחילה ב "יש לי עוד דיעה על אינטל!!!!"

הפרסקוט דפוק!!!

ההייפר טרידינג בנוי רק לכמה אפליקציות בודדות (מתעסקים בנושא בשעות האחרונות).

ולגבי היתרון של אינטל בתחום הקידוד היה איזה בנצ'מרק שאכן הראה יתרון לאינטל אבל זניח של שניות בודדות.

ישן 07-07-2005, 01:39
  rom10 rom10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
galgul שמע,
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי galgul שמתחילה ב "יכול להיות..."

גם אצלי בבית יש שני מחשבים, האחד מבוסס על אינטל פנטיום 4 3.2GHz והשני מבוסס AMD Athlon 64 3200. מכיוון שאתה לא טורח אפילו להכנס לסקירות אני לא אציג בפניח השוואות אבל אני רק אומר לך שהנה אני מניסיון כי לך בטח אין ניסיון הרי אתה לא מכניס הביתה מוצרים "זבל" אז אני כן ואני אומר לך שהזבל הזה AMD הוא כוכב על! קורע לאינטל תצורה גם בחום וגם בביצועים. אם חום לא מעניין אותך אז הנה גם בביצועים!!! אני למשל ניסיתי לשים את האינטל על אוברקלוק ונחש מה הטמפ עלת ל70 מעלות אז הורדתי בחזרה וכאילו מה קצת אובר קטן לא רציני. AMD הגיע לי בקלות ל2.5GHz עם קירור סטוק!!! עכשיו בטח תגיד שהנה מה אני רוצה הרי התדר שעון נמוך אז הוא בטח גרוע! אז הנה ממש ממש לא! תדר שעון ~לא~ מראה על ביצועים ממש לא. הארכיטקטורה של הליבה היא מה שקובע וככול שניתן להגיע לתועלת יותר גבוהה במהירות שעון נמוכה= פחות חשמל=פחות חום=יותר ביצועים=אוברקלוק יותר מוצלח!! זהו ומקווה שהבנת.

אני רוצה להבהיר!!!! אין הבדל מאד מאד משמעותי מבחינת הביצועים בין שני המעבדים אבל התמיכה ב-64 ביט וטמפ מאד נמוכה וכל הפיצ'רים מסביב למערכת כזו הם השיקול. וכן גם הביצועים, AMD לוקח בהחלט בביצועים אם כי לא להגזים! נגיד במשחק פריים אחרי פריים אם תשים מערכת זהה רק עם מעבד שונה משתי החברות אתה תגלה כי הAMD נותן עוד בערך 10 פריימים נגיד אבל זה לא כל כך משמעותי אבל למה לא?? טוב שמע אני משתמש גאה בAMD64 ואני לא רואה שום סיבה לקנות אינטל היום. רות סוף.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:49

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר