לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2004, 14:45
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
עד עכשיו לא הגבתי אבל עכשיו אני יגיב..
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "יאוו"

למי שאמר שהחברה מכתיבה ששמנות הם לא יפות..בולשיט..
התבלבלת..החברה מכתיבה כי הרזות זה יפה..ושאני מדבר על רזות אני מדבר על ממש רזות,דוגמניות..

יש רמות של שמנות..ובחורה או בחור שכבדי משקל בצורה יוצאת דופן..לא מושכים
כיוון שהם מזוהים ע''י האדם כאנשים בעלי הפרעה בריאותית,לא בריאים,וחסרי פרופרציה..וכך זה היה לכל אורך ההיסטוריה..

ישנם חברות ותקופות שבהם שמנמנות זאת אומרת בנות יותר מלאות,שופעות נחשבו ליותר יפות ועד היום יש גברים רבים שלא אוהבים את ה''רזות מדי'',כמו כן..התופעה של רזות בעבר לא הייתה כל כך מצויה ולכן יותר קל למצוא תמונות וציורים של בנות שמנמנות..כמו שאתה אומר..שבסטנדרים של פעם היו מאוד רגילות..

וכפי שאמרתי בהתחלה יופי הוא פרופרציהה..כל דבר שמוקצן..אף גדול עניים גדולות וכדומה נחשב כלא מושך...
אגב מדענים בריטים ..טוענים שמצאו את הנוסחא ליופי והיא 1.8..דוגמא:שרוחב השפתיים גדול פי 1.8 מרוחב האף .היה בערוץ 8 סידרה על זה קראו לה סודות היופי אני חושב..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2004, 06:14
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Light_it שמתחילה ב "אני מסכימה עם חלק מהדברים שכתבת..."

את דפוקה אחושרמוטה....

אני נקרע מהאשכול......כל אחד פה ניהיה דר. לתזונה נכונה ולהיסטורית השומן.

מה לעשות שהחברה שלנו קבעה שנשים רזות זה יפה.
אני לא יודע כלום בקשר למדע או היסטוריה אבל לגבי, יש נשים שהן טיפה מלאות והן עדיין יפות, הפרופורציות של הכוף שלהן נורא מוצאות חן בעיני, אבל נשים שהן שמנות על יתר המידה, פשוט לא מעמיד לי תזין...מה לעשות שבקשר בנוסף למשיכה רגשית, חייבת להיות משיכה חיצונית (או שהיא נוצרת במהלך הזמן). מה גם שרוב הבנות השמנות שפגשתי לא יודעות איך לטפח את עצמן כראוי...ככה שבנוסף למשהו אחד שמפריע מצתרפים עוד דברים.
כמו שאמרו פה, אנחנו חיים בחברה שהיום מקדשת את היופי החיצוני, ומעריצה אותו, אני לא מסכים שזה צריך להיות ככה אבל זה המצב.
ישן 15-11-2004, 23:12
  משתמשת נקבה LiNoR LiNoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
טוב דעתי,
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי White Lion שמתחילה ב "יש הבדל בין בחורה שהיא קצת שמנמנה"

אני אישית מכירה בנות מלאות שהן יפיפיות, פשוט יפות, אני בעצמי לא השחיפה הכוסית של הארץ (ומה לעשות אבל זו האמת)
אבל יש לי פנים יפות ואמרו לי שאם אני אוריד קצת אני אהיה ממש יפה...
מה לעשות, ככה זה בחברה של היום, בנות רזות (דוגמניות) זה דבר שהוא IN
ובנות שגם אם הן מלאות או קצת יותר ממלאות עם פנים יפות זה OUT , פשו מחוץ לתחום..
יש כאלה אנשים שלא יכולים לתאר את עצמם עם בחורה מלאה או שמנה.. וזה פשוט כל אחד והטעם שלו.
יש לי אחות (שתיהיה בריאה עד 120) שהיא פשוט שמנה, ואני מפחדת שהיא תמות מוקדם.. היא כאילו ממש ענקית ואני נורא אוהבת אותה וניסינו לעשות הכל כדי שהיא תרזה ותנסה להציל את החיים שלה, אבל יש לה חבר והיא שמחה עם הצורה שלה, וכבר למדה להתעלם מהערות של אנשים אחרים,
בטיול בת מצווה שלי נסעתי איתה לצרפת ואיתנו במלון היו עוד קבוצה של ישראלים שלא ידעו שאנחנו יודעים עברית
קיצר איזה שני בחורים צעירים בסביבות גיל ה 16-17 אמרו כזה אחד לשני תראה את זאתי איזה שמנה היא (כאילו לאחותי)
ואחותי פשוט באה אליהם ואמרה להם.. "סליחה יש בעיה כלשהיא?" ושניהם האדימו,
טוב אני לא אחפור לכם יותר
מלאות = רולז
רזות ( דוגמניות ) = זה היום באופנה! מה לעשות..

ישן 17-11-2004, 01:59
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
נכנסתי לכאן בטעות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי donald2 שמתחילה ב "מה רע בשמנות?"

אך הייתי חייב להגיב, בשל הידע והנסיון שלי בתזונה... ובחיים

והכוונה לא רק אל שמנות... גם אל שמנים.

שומן עודף זו מחלה... ואין להשוות אותה חלילה עם מחלות ויראליות כמו איידס למשל.
מייחסים לכך את המושג "מחלה חדשה", אך אין הדבר נכון בכלל. רק עצם המודעות עלתה (וחבל שרק בשנים האחרונות...!)

אם הייתם יודעים כמה מחלות נגרמות בצורה ישירה ועקיפה משומן עודף הייתם מדברים קצת אחרת.
אחותי נפטרה בתאומיות בגיל צעיר כתוצאה ישירה של משקלה.
אחי נפטר מסרטן המעי הגס בגיל צעיר כתוצאה ישירה של תזונה לקויה.

אמנם, אתם בטוחים שהחברה מעודדת אותנו לרזון מוחלט ("כמו דוגמניות"), אך זה לא נכון... לכם קל לראות את זה כך.. זה מעין תירוץ. קל לא לעשות שום דבר נוגע לכך.
קל לא לעשות ספורט... ולהמשיך לאכול.

אני בעצמי ירדתי למעלה מ-20 קילו ויודע איך זה להיות לכאן או לכאן.
השקעתי זיעה ומאמץ בכמה שנים האחרונות... וזה היה שווה את זה. אני עדיין עוסק בספורט ונהנה מזה...
העולם אולי קצת "מעוות" בתפיסה שלו את השמנת היתר... אבל במקרה זה (באופן חריג) אני מצדיק אותו.

זה קשה... אבל שווה את זה... בשביל הבריאות - ובשביל ההערכה העצמית שעולה אחר כך...

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 17-11-2004 בשעה 02:16.
ישן 19-11-2004, 10:19
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
יש פה יותר מדי אנשים שסטו מהויכוח
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "מצד שני..."

יותר מדי אנשים אומרים פה ..''כן אבל אני מכיר אנשים מלאים שניראים יפיפים'',אנחנו מדברים על שמנות ולא על מלאים,כבר בתגובה שלי אמרתי שיש הרבה אנשים ותרבויות שאישה יפה בעינהם זה אישה שופעת..

אנורקסיה ברובה נובעת,בגלל תקשורת ההמונים, בתקופת עבר,היה מאוד נדיר ליראות אישה יפה,או אדם יפה בכלל,רוב האנשים היו ''רגילים למדי''כמו בחיים האמיתים,כניסתה של הטלביזיה,עיתונים ועוד אמצעי תקשורת,שרוב המוצגים שם הם אנשים יפים,שגם עוברים שינוים קוסמטים להקצין את היופי שלהם,יכולים לגרום לנו להרגיש נחותים מכוערים,יחסית לחברה..דוגמניות שהיקף המותנים שלהם של ילדה בת 10 יכולים לגרום לנערה מתבגרת משברים עמוקים...
ולמה?כי אנחנו יצור חברתי,אנחנו תמיד רוציים להרגיש חלק מהחברה,הדוגמניות מוצגת כ''אדיאל היופי''..
נערה,או אישה צעירה מרגישה שאם היא תגיע למקום הזה..היא תיהיה מסופקת מבחינה חברתית,תגיע למימוש העצמי שלה,ואז הכל יהיה מושלם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:10

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר