לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2005, 17:53
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
החרימו את וואלה

אני חושב שמעולם לא הייתה בעיתונות הישראלית קריאה עד כדי כך מפורשת לאלימות עד כדי כך זוועתית .אני יודע שאני לא היחיד שחושב כך . הצרה היא שההסתה הזאת הושמעה שם בזכותם ובזכותי? למה? וואלה הוא אחד מאתרי החדשות הגדולים ביותר , אני ואתם עשינו אותו לכזה כשהתעלמנו ממפגעים שהופיעו בו מדי פעם בפעם . אבל הפעם , עבר האתר כל גבול . עורך האתר הופיע בשעה 6 בערוץ 2 , ומיד אחרי שנתן את ההסבר הרגיל שיוציא אותו מתסבוכת משפטית (זאת הייתה סאטירה) , הוא אמר ואני מצטט "אם מישהו יחליט לנהוג לפי הכתוב במאמר אני אראה זאת כמחאה לגיטימית " . המחאה הלגיטימית של עורך האתר , התבטאה בניסיון לשרוף מפגינים (נכון , ההפגנה לא חוקית) , בריסוס עליהם של חומרים כימיים ממטף כיבוי אש "אל העיניים" , לתקוף אותם עם נבוטים עם שרשראות , עם אגרופים . לפגוע בגופם עם דוקרנים ולתקוף אותם עם כלבי תקיפה .
האתר לא נסוג בו מכתיבת דברים אלה .

אני קורא לגולשים מימין ומשמאל להחרים את אתר וואלה , אין שום סיבה שהצפייה שלכם בפרסום המוצג שם , יפרנס הסתה שכזאת . עורך האתר רצה שתפתחו באופן אלים , רצחני , את הצירים לזרימת התנועה . אני מציע לכם לפתוח את התנועה לאתר וואלה באופן לא אלים , ע"י המנעות מגלישה אליו . מי ייתן ואתר וואלה לעולם לא ידע עוד עומס ושרתיו יהיו עסוקים באירוח של גולשים בודדים בלבד , אלה השותפים להסתה של עורכו .

אני לא אביא עוד ידיעות מאתר וואלה לפורום סקופים או אקטואליה , אני לא אגיב לידיעות כאלה . אני לא אכנס לאתר ולא אקרא את תכניו . נא הוסיפו חתימכתם כאן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2005, 22:00
צלמית המשתמש של bilam
  bilam bilam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.05
למה להחרים ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "החרימו את וואלה"

הכתבה מיצגת לא מעט אזרחים מיואשים מהשתלטות הפנטיות על המדינה.

אין לי שום אמפטיה וסימפטיה לחוסמי הכבישים.

כפי שלדעת מתנגדי ההתנתקות יש הזכות לשבש לי את החיים זכותי להגיב ! במיוחד כשהרשיות עצמן מראות אזלת יד בטיפול בבעיה.

איך אתה היתה מרגיש אילו היו חוסמים את דרכך בצומת נצרים ללא אפשרות לצאת לעיסוקך מהסיבות: המורים רוצים משכורת גבוהה יותר או תנאים טובים יותר או הקיבוצים רוצים שימחקו להם את החובות או כל אזרח ואזרח או קבוצה עפ"י הבנתו והנקודות שכואבות לו.
אולי על מנת להראות חוסר שביעות רצון מקיצוב המים לגידולים חקלאים יחסמו חברי מושבים את כל צינורות המים לישובים שמחוץ לקו הירוק (ע"מ לחסום את הביזבוז).
דוגמאות אין ספור.

ותחשוב על זה !!

נערך לאחרונה ע"י bilam בתאריך 29-06-2005 בשעה 22:02. סיבה: תאוט
ישן 29-06-2005, 22:36
  aloni aloni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
והרבה גולשים החליקו עד כה מדוקרנים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "הפחדת כמה חוסמי כבישים נראית לי תרחיש יותר טוב מתרחיש"

ומשמן על הכביש, במיוחד בכבישים חסומות. הרבה נוסעים.
אל תדבר שטויות, וואלה עברו כל גבול של הסטה, אפשר לדבר ולמחות בצורה יותר נורמלית מאשר "מי שרוצה להאתמן על יכולות הקאבווי שלו בתפיסת בהמה, זה הזמן".
ועוד אח"כ לפתוח עוד ידיעה ששמה הם קראו לגולשים שלהם יפיי נפש ועוד שאר כינויים וקראו לנו להירגע ושהם לטענתם, מאוזנים פוליטית, למרות ההערה האחרונה שלהם בסוף,
"אז צאו מהצדקנות שלכם, תורידו מהפרצוף את הבעת הזעזוע, תפסיקו להתרגש ממלים ותתחילו לדאוג מאלה שמרוב דיבור על מה שיהודי לא עושה ליהודי, מוכנים להרוג יהודים על הכביש המוחשי.".
הם מנסים להפיל את הרפש ששפכו על הגולשים התמימים. וואלה ממזמן מוחרמת אצלי.

ישן 30-06-2005, 13:32
  NewAnony NewAnony אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "ואתה בכלל נושא למחקר של פליאונטולוג"

ציטוט:
לדינוזאורים היו ראש מאוד גדול, אבל השכל... אוי ווי. כעת אני רק תוהה אם אתה קרניבור או הרביבור

ציטוט:

"אתם כאלה ילדותיים "

ילדון אתה מדבר על עצמך ? ניסה לדחוף פה משהוא חכם על דינוזאורים . מה הצעד הבא שלך דרדסים ?
מישהוא אמר שאני חושב שזה הסתה ? שני הכתבות הם טקסט סטירי
אבל זה של NRG היה יותר אלים

ציטוט:

מתנחל בגיר:
לכידה מאחור באמצעות מכה פתאומית למרכז הגולגולת, עדיף בעזרת משקולת. לאחר ההימום, כפיתת גפיים באזיקון, הפשטה כללית וגרירה אל מאחורי השיחים, כריתת אוזניים בסכין יפנית ואפסונן בתוך פה הקורבן. לאחר מכן עקירת עיניים והשלכתן לצידי הכביש. לתוך ארובת העין, יש לתחוב סרט כתום דחוס. קטיעת שתי אצבעות מכל יד, השחלת האצבעות על חוט דיג לאחר חירור במרכז ויצירת שרשרת.

זה לא ממש היה מצחיק .... לא משנה לאיזו מטרה היא נכתבה

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 30-06-2005 בשעה 13:40.
ישן 06-08-2005, 18:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ג'ו, זה שאתה בור, לא מחייב אותך לזעוק את זה. בארצות ערב יש אינספור כלי תקשורת פרטיים.
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "תגובה מטומטמת"

במצרים, ירדן, לבנון, סעודיה, קטאר יש המוני עיתונים, רשתות טלוויזיה ומה לא - וכולם-כולם דוגלים
בקו אחיד, בדיוק כמו קדושיך כאן. זה שלא ידעת זאת, זה צפוי עד שעמום - זה שלא ידעת ורצת
לקלל, זה כבר אבסורד לשמו.
השטות של "הצלחת התקשורת הזו מראה שזה מה שהציבור רוצה לקרוא", היא פתטית עד כדי
ייאוש: כאשר לציבור אין אלטרנטיבה (ומקור ראשון, המופץ בלציבור ספציפי מאוד, מספר עותקים
מוגבל בנקודות מכירה מועטות, אינו אלטרנטיבה), אז הוא קונה מה שיש. להציג זאת כהוכחה, זה
כמו לטעון שהציבור בוחר לקנות חשמל מחברת חשמל...
עליך להבין, מותר להיות מאמין אדוק, ולא לעשות צחוק מעצמך בכל פעם מחדש. אתה היום שובר את
כל השיאים שלך...
ישן 06-08-2005, 18:42
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
יש יתרונות בחיים בהכחשה. העולם נראה לך הולם יותר את דמיונותיך
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ג'ו, זה שאתה בור, לא מחייב אותך לזעוק את זה. בארצות ערב יש אינספור כלי תקשורת פרטיים."

"ומקור ראשון, המופץ בלציבור ספציפי מאוד, מספר עותקים מוגבל בנקודות מכירה מועטות, אינו אלטרנטיבה" זהו תרגיל מופלא בלוגיקה הפוכה. הוא לא אלטרנטיבה כי הוא מופץ בנקודות מועטות? LOL הפוך, גוטה, הפוך. הוא מופץ בכל חנויות העתונים, המספר עותקים דל - כי אין לו ביקוש. בניגוד לחלק ממלחכי פינכתך הצעירים, אתה יודע שמקור ראשון התחיל בתור יומון, פשט רגל, ניצל ע"י מיליונר ימני שממשיך להוציאו לאור מסיבות אידיאולוגיות כשבועון ל"ציבור ספציפי מאוד" - וקטן מאוד!

ולתופעה הזאת אין שום קשר לממשלת ישראל, אותה השווית לטליבן. (באותה מידה שאין קשר לתשובתך על ירדן ולבנון - להודעה שלי).

ישן 06-08-2005, 18:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ג'ו, לא קצת בנסיונות לשקר ללא הפסק? כתבת "מדינות ערב", ועכשיו בדוק מהן ירדן ולבנון...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "יש יתרונות בחיים בהכחשה. העולם נראה לך הולם יותר את דמיונותיך"

זה שאתה כרגיל נתפס רק למשהו אחד מתוך מה שכתבת, ולשאר מתכחש ברגע שזה מוכך כבזיון,
לא ממש יועיל לך הפעם.
אתה זיבלת בשכל שבמדינות ערב אין תקשורת פרטית, וכמובן שישנה תקשורת פרטית במדינות
ערב, וכמו התקשורת אצלנו (בעיקר זו הממלכתית, אבל גם רוב התקשורת הפרטית, שמקושרת
היטב עם מוקדי הכוח האמיתיים במדינה, אלה שאתה זובח להם על בסיס יומי), גם היא מדברת בקול
אחד. זה שתנסה למחוק זאת לא יעזור לך: אתה טענת שאין שם תקשורת פרטית
מקור ראשון לא יכול היה להצליח, שכן מתחריו כולם התאגדו נגדו, ואולי אתה לא יודע את זה, אבל
קל מאוד למחוק מתחרה חדש שעלול לסכן את השוק. טוב, נו, ודאי שאתה יודע זאת - מאמינים מסוגך
מברכים על כל הפלת יריב של הגדויילים...
התחרות בין ידיעות, מעריב והארץ, היא פיקציה, ולכולם יחד היה אינטרס מובהק לחסל את המתחרה
החדש, ויש ים דרכים לעשות כן. רוב הציבור כלל לא היה מודע לקיומו של העיתון הזה כאשר היה יומון -
והאמת היא שאתה יודע היטב למה (ובתור מאמין אדוק, מברך על כך...).
ישן 06-08-2005, 19:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ג'ו, הבריחה מהנושא לא תעזור לך - אמרת שאין תקשורת פרטית במדינות ערב...
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "תמשיך לתרץ ולהסביר"

והשתמשת בטיעון הזה כדי להראות מדוע הם שונים מהתקשורת אצלנו ש"באופן חופשי" בחרה
להיות כולה חד צדדית.
השטות המופלאה של לדבר על עיתונים מפלגתיים שנסגרו כהוכחה לקיומה של תקשורת חופשית
שבה כשל הימין, היא בזיון אפילו ביחס לסטנדרטים הנמוכים שלך: העיתונים הללו היו ללא יומרה
לשלוט בסדר היום הציבורי, והיו כלי תעמולתי מ-ו-צ-ה-ר (בניגוד לתקשורת הלא מפלגתית, שמנסה
להציג פנים אובייקטיביות), וככאלה הם נעלמו ברובם (אפילו אלה של השמאל, שכסף ציבורי רב
נשפך כדי להחזיקם בחיים...).

רצוי באמת שתלך לאכול - יחסוך ממך כמה דקות של התבזות, שפשוט לא נפזסקת בכל הודעה שאתה כותב פה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר