לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2005, 00:02
  Bazay Bazay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
Tetris, ביקורת.

כדי להבין נא להכנס לאשכול של אוהד קודם, לרפרף (לא לעיין, כי זה יקח ממכם כמה שעות) ולהתרשם מהניסוח הוונאבי גבוה שלו - http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=73119
ואז לקרוא את הביקורת שלי
לזכר ימי הפארודיות (:

טטריס, משחק ותיק ונוסטלגי, הינו עדיין נחלתם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. הרבה, הרבה אנשים אוהבים לשחק בו כדקלמן. ויכוח. לא ידעתי אם לכתוב ביקורת, אך אחרי וויכוחים, עם חבריי סנאי וקארטמן, ואחרי ויכוח עם מן הזיה מוזרה של מאזניים דמיוניות החלטתי ללכת על זה.
הרוב, הרוב המוחלט מעדיף לשחק טטריס צבעוני וזהו כמובן הרוב הקובע. ישנן כמה רמות משחק, יש האומרים כי רמה 10, היא הרמה הקשה ביותר ולדעתי הם צודקים, רמה 10 בהחלט קשה כדקלמן אך ניתנת לפתירה, אחרי חרישה מאסיבית של כמה חודשים כמובן, או כמו שחברי מתושלח אומר - "כמה חודשים יותר מדי"
מטרת המשחק היא לעשות רצפים של שורות כמובן, ואז השורה נעלמת כמובן, כמובן.
את המכה הקשה, ספג הטטריס, כאשר הוציאו לו גרסא, לפלייסטיישן 2 שהיא, גרועה מאוד לעומת גרסתה, במחשבי הפיסי, הנפוצים בכל בית בפלייסטיישן, 2, השליטה עם הג'ויסטיק מקשה, מאוד על השליטה בלבנים דבר הגורם לפסילה, וגרם לי להכות כמה, וכמה פעמים את הפלייסטיישן 2 שלי ולקחת אותו לחנות לתקן בכל פעם.
ובכן, אפוא, כדאי לשחק בטטריס במחשב האישי.
אני מאחל לכם משחק מהנה וכיפי.

אורך חיים: 8 מתוך 10
הנאה: 9 ושלושה רבעים מתוך 10
גרפיקה: 8.349 מתוך 10.000
שליטה: 8 מינוס 2 כפול 1 וחצי מינוס 3 מתוך 10
סאונד: חזק ביותר

סה"כ: 8.83

הטקסט נרשם על ידי, באזאי, כדקלמן אנוכי, אין להעתיק אותו בשום צורה או אופן או צורה, כל אחד שעולה בדעתו לעשות משהו עם הטקסט שידמיין אותי איתו בסמטה אפלה עם תחתונים וקופסת ווזלין ביד. אנוכי, אני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר