לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2005, 03:38
  דאו25 דאו25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
שלח הודעה דרך Yahoo אל דאו25
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי FUFUXU שמתחילה ב "מסכים"

בנוסף רוצה להזביר: אני מלמד תלמיד בסיס, שזה בין 6-18חודש,אחרי כן בודאי שאני משלב תלמידים לקבוצה כדי שיקבלו נסיון,ויכירו ויבינו קרב, אין לי ויכוך על זה שצריך לעבוד בקבוצה, רק שהיום אני רואה ארבה חרטה בשוק, מורה לוקח 20-30 איש, ולרוב המקרים לא ארבה מהם בסוף יועדים קרב, כדי להחדיר לאדם דברים אלו צריך לעבוד איתו ארבה, לכן אני בחרתי בשיטה כזאת, גם אני למדתי כך, וראיתי שאני מתקדם ארבה יותר מהר מאדם שלומד במועדון אם ארבה אנשים. אחרי כן עבדתי אם תלמידים אחרים וצברתי נסיון. במיוחד בתקופתנו האדם דורש ארבה צומת לב, הנואר היום לא צנוע ומקשיב למורה תמיד, שאתה איתו לבד, ניתן לבנות אותו אם יסוד מוצק. תודה .
חזרה לפורום
ישן 03-07-2005, 09:05
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
המלצה אני לא מתיימר לדעת סינית אבל...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי דאו25 שמתחילה ב "[font=Verdana]טעות זה בא..."

כשאתה אומר סינית אתה מתכוון לקובץ של הרבה שפות, דומות ולא דומות זו לזו שהמשותף היחיד לכולם הוא הכתב ומיקום גיאוגראפי - סין. מה שאנחנו מכירים כסינית זה המנדרין (שגם זה שם ספרדי לשפה הזו) זוהי השפה הרשמית למרות שאחוז מסויים מכל הסינים דוברים אותו. זהו הניב של בייגינג. יש עו דהרבה ניבים שאפילו לא נשמעים דומה.

לגבי תרגומים מסינית יש הרבה בעיות מכיוון שסינית היא שפה טונאלית {אני לא זוכר את המונח המדוייק אבל אותה מילה שנאמרת בטון שונה - ויש 4 כאלו - אומרת משהו אחר (MA יכול להיות אמא, סוס, לקלל או עוד מילה שאני לא זוכר בשינוי הטון)} וגם דברים שנשמעו למערביים הראשונים בצורה מסויימת עברו לא כון, כך גם המושג גונג פו שהגיע למערב כקונג פו, דאו - דרך שהגיע למערב כטאו (הטאו של פו - ספר מעולה לכל אומן לחימה) לכן אין לכעוס או לקלל או להתעצבן על טעויות, אפילו הסינים די סלחנים לענין וכשהם ידברו עם מערבי על דרך הם יגידו טאו ולא דאו שאמורים להגיד.

שבוע טוב לכולם.
צור.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:53

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר