לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2005, 16:52
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בטח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "מה עשית כדי למנוע את ההתנתקות?"

קודם כל הלכתי לתומרקין ויבקשתי שירתך בשבילי כמה נינג'ות . אחר כך לקחתי את השמן שנשאר לי מטיגון ילדי השמאל ויצאתי לכבישים . פיזרתי את המסמרים ושפכתי את השמן ליד כפר חב"ד , כי חשבתי שזה מעשה של חוכמה בינה ודעת . אחר כך ראיתי שוטר , תכף ירקתי לו בפנים וצעקתי "פאשיסט ניקלה , כלב בן כלב , איך אתה מעז לפנות אותי מהמסלול השמאלי , כאן זו אדמת אבותינו! לא זזזים!". השוטר רדף אחרי וניסה לעצור אותי , אזש השלכתי עליו סלע קטן , הוא נפצע בינוני , הקלגס . לא רציתי לעשות את זה באמת , אני אוהב את אבני ארץ ישראל , אבל לא הייתה לי ברירה אלא לעקור אותה ממקומה . ככה זה כשנהנים . אחר כך עליתי על טרמפ עם חבר שלי (פתחו לנו את החסימה) נסענו דרך אשדוד כדי לנתק כמה כבלים של בזק ורק בנס לא איחרנו את טקס השלכת האבנים במלון דקלים . מיד אחר כך התראיינתי לסרט החדש של חיים יבין "ארץ המטורללים" ...ויצאתי מה זה גבר גבר .

יפה שאתה שואל את הימין איזה פעולות הוא עושה חוץ מלהפגין , בטח גם לכם בשמאל נמאס מהנימוס הזה , הפגנה בצידי הדרכים היא כשלון בחסימה , השרשרת האנושית סתם נלעגת , הסרטים הכתומים מעלים לכם ת'סעיף ..
אז יאללה , אתם באים לרחוב ? שמעתי שיש לכם שרשראות וגם פעיל מאוד נלהב של 'לום עכשיו' שמחפש אקשן ...אתם הרי אשכרה מאמינים שהימין אמור לבצע פעולות בלתי חוקיות , שלא מדבור בקומץ מתוקשר אלא בכככולם..
יאללה , צא מזה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2005, 17:21
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
כן אה, לוקחים קומץ מהמתנחלים והופכים אותם לשייכות כללית לכל המתנחלים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "בטח"

זה בסדר לפי דעתכם?
אני לא חושב
במיוחד שכל הזמן מנסים לסלף ולשנות את העיקרונות האמייתים של המתנחלים האמייתים...
לא המטורפים שרוצים לירות ביהודי אחר ולשרוף צמיגים כמו אני לא יודע מה...

מה עוד שהכי כיף לראות את חיים יבין תמיד דוחף לכל דתי שמדבר למצלמה שלו מילים אלימות ומטורפות שאותו מתנחל שחיים יבין מצלם אותו בכלל לא מתכוון אליהם...
גם זה בסדר?

מתנחלים הם לא משוגעים ולא כלום
משוגע זה שאיש שלא מכיר את הפתגם "דע את האויב" ובמקרה שלנו האויב הוא ארגוני המחבלים המטורפים (ימך שמם!) ומי כמונו אמור לדעת שהעקרון הבולט ביותר של המחבלים הוא חד וחלק לחזור לגבולות 48 או יותר טוב בשבלהם לקחת את כל ארץ ישראל...
אבל בטח השמאל לא חשב על זה ...
הוא חושב שהוא רוצה לעשות שלום עם ערבים אבל למעשה הוא שכח את המחבלים שהם משהו אחר לגמרי...
מזל שיש עוד אנשים טובים עם יראת שמיים בארץ ישראל...

ישן 30-06-2005, 21:14
  NewAnony NewAnony אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "כלום"

סליחה ?
העם זה מי שרוא הכל בגובה העיניים ? זה ממש לא נכון !
האנשים העלו (ואני חלק מהם) חיים מיום ליום ומושפעים מכל דבר קטן שגורם להם לסערת רגשות

נגיד מחר משאל עם נכון ?
99% שהיה מחר פיגוע , מה אז ? אני מאמין כי רוב העם יתן את קולו נגד כנקמה ולא להראות כי יוצאים עם הזנב בין הרגליים
אתה רוצה שגורל מדיה ואני מדבר על החלטות סטרטגיות יבנה על מאורע אחד של יום אחד ?
או על ידי מאות אלפים דתים ש לא חושבים בעצמם כי תלוים במה ש הרב יגיד
או על ידי קשישים חסרי כח שנותנים את קולם למי שיתפוס אותם ראשון ו כל בני הנוער או אנשי פשוטי העם שאין להם מוסג ואף קטן מה קורא בשטח מאחורי התקשורת יחליטו בדבר ש כזה ?

העם אינו קובע מהלכים כאלו !
ישן 30-06-2005, 21:39

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "נראה לי שאתה חי תחת צורת משטר שאינה מתאימה לך."

לא קשור וידעתי שמישהו יגיד את זה
יש לך בחירות לשם מה ? לשם מה בכלל צריך ראש ממשלה ?

דמוקרטיה = שלטון העם , הכל יפה אבל במציאות העם אינו יכול לשלוט ולהחליט על כל מהלך המדיני
לא קטנים כי יש המון ו לא גדולים כי אינו מבין (מה, אתה תנהל כל צעד במלחמה ? )

לכן הוא בוחר נציג שיחליט כך שהכל בסדר
ובגלל שידעתי ש מישהו יגיד את זה הדגשתי "ואני מדבר על החלטות סטרטגיות "
יש לך בחירות אתה רשאי לבחור מי שאתה רוצה .....
ושרון נבחר בדרך דמוקרטית

או ...תנו לי לנחש עכשיו בטח תגידו לי ש לא ידעתם את מי אתם בוחרים ותתבססו על משהוא ש הוא אמר
אבל הוא אמר הרבה דברים ו עובדה שאני ידעתי ו לא רק אני
ישן 30-06-2005, 21:56
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
מבלי להכנס לווכוח מה הוא אמר ומה לא
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "לא קשור וידעתי שמישהו יגיד את..."

במה שונה בחירת ראש ממשלה מהחלטות בנושאים הרי גורל? הבחירות הכלליות אינן מושפעות מארועים נקודתיים? הדתיים (שאתה כנראה רואה אותם כעדר עיוור) אינם מצביעים לפי מצוות הרב (לדבריך)? קלי הדעת אינם נוהים אחרי סיסמאות נבובות?

כל שאפשר להבין ממשנתך הלא סדורה הוא או שבחירת ראש ממשלה אינה בחירה אסטרטגית, או שמוזת החכמה שורה על בני העם דווקא ביום הבחירות הכלליות. דמוקרטיות אחרות (ומבוססות מאתנו) מביאות נושאים למשאלי עם והן אינן קורסות בשל כך.

אני תומך ברעיון משאל העם לצרכים מסויימים, אבל דווקא בנושא המדיני הקונקרטי אני מסכים איתך שזו לא הדרך הנכונה. אני אכן חושב שקיים פער גדול מדי בין מה שאמר שרון במערכת הבחירות לבין מה שעשה לאחריה, פער שכן מצדיק הליכה לבחירות, אבל רק הכנסת יכולה להכריע על כך ואם יושביה מעדיפים שלא לעשות כן זב"שנו. הגבתי לדבריך משום שהם אבסורדיים במהותם.

נערך לאחרונה ע"י Sam Weller בתאריך 30-06-2005 בשעה 21:58. סיבה: תוספת
ישן 30-06-2005, 22:34

באמת מבלי להכנס לווכוח מיותר מה הוא אמר ומה לא כי זה לא שווה לשנינו את זה.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "מבלי להכנס לווכוח מה הוא אמר ומה לא"

כמה נחמד שאתה אומר בדיוק מה שאני חושב שתגיד
להגיד לך את האמת ואני יהיה אמיתי
הבחירות לא שונות בהרבה , עובדה אם אתה זוכר את הפיגוע הקשה בספרד ששינה מהלכים פוליטיים
וזה ממש חיסרון גדול אבל ללא בחירות זה באמת השתקת העם כך שהאמת לא הכל מושלם זה נכון
אם כך כדי כמה שפחות לעשות מהלכים לא מושלמים אלו (עובדה שהארץ הזאת אינה מתקדמת לשום מקום פוליטית פעם שמאל פעם ימין פעם ימין פעם שמאל כל דבר קטן משנה כיוון . די ! )

מה שונה בכל זאת ?
אתה בעצמך נתת על זה תשובה בקירוב
" אבל דווקא בנושא המדיני הקונקרטי אני מסכים איתך שזו לא הדרך הנכונה "
כשה אתה בוחר איש שלטון אתה נותן לו אמון שהוא יחליט והוא יוביל את המדינה
נכון כי אתה מצפה כי יוביל את המדינה על פי הרעיון שהוא הציע בבחירות
אבל בשום פנים ואופן אתה לא צריך להגיד לא איך לעשות את זה, בבחירות לא הייתה רשימה "עשה/ לא תעשה" רק רשימת "מי יעשה" .
אם אתה בחרתה מנהיג טוב אני מאמין כי אתה תצפה ממנו שיעשה מה ש טוב לעם לא מה שהעם רוצה
כי מה שהעם רוצה זה לא תמיד טוב לעם.
מנהיג זה חייב להיות לא מוגבל לשום עניין אידיאולוגי של ימין או שמאול או אחר . רק להיות קשור לעובדות בשטח להשתנות גם 180 מעלות אם צריך ולעשות מה שהוא מאמין שנכון לעשות אל פי המצב הנתון
נכון הוא לא תמיד יודע מה באמת יהיה טוב אבל מי כן ? אבל מישהו צריך להחליט לא ?
ושוב העם אינו יכול להחליט אל מהלכים אלה לתת אמון למי שהוא חושב שנכון לתת את ההחלטה

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 30-06-2005 בשעה 22:57.
ישן 30-06-2005, 22:57
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אם אני כל כך צפוי אז אולי תגובותי מיותרות
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "באמת מבלי להכנס לווכוח מיותר מה הוא אמר ומה לא כי זה לא שווה לשנינו את זה."

אז לסיום חלקי בדיון רק אומר שאני מתרשם שיש לך השקפה קצת מינימליסטית לגבי הרעיון הדמוקרטי - אתה מצמצם את דבר העם ליום הבחירות בלבד, וגם אז אתה בפועל מעניק אשראי אינסופי למנהיג הנבחר לשנות את מדיניותו כראות עיניו. בנוסף לפרשנות המצמצמת מאד שאתה נותן לרעיון חופש הבחירה, אתה גם נוקט בגישה מזלזלת מאד כלפי הבוחרים ומחזיק בתפישה נאיבית כאילו המנהיג הנבחר רואה תמיד את טובת העם מול עיניו.

אני חוזר לנקודת המוצא - אינך חי תחת צורת המשטר המתאימה לך. שקול ברצינות הגירה למצרים העונה למודל שאתה מציע (בקרוב בחירות שם, אז כדאי למהר).

אתה רשאי להמשיך ולדון בנושא תוך שאתה מפרסם את דעותיך ותגובותי הצפויות.

לילה טוב
ישן 01-07-2005, 11:23

יום חדש .....
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אם אני כל כך צפוי אז אולי תגובותי מיותרות"

"קצת מינימליסטית לגבי הרעיון הדמוקרטי" –
טוב ,אתה מזכיר את הבחירות אז אני מדבר על זה .... יש עוד המון דברים כלולים כמו הפגנה (חוקית) נגד השלטון למשל שנוגדת שלטונות אחרים , תקשורת לא תלויה בממשל , חופש בחירה, ההתאגדות, אתה גם רשאי לרוץ לכנסת , וכו....

אשראי אינסופי למנהיג – אאאא... זה כבר לא טוב ,אתה מגזים ומשנה את דברי בשביל להראות שאני טועה .
זה ממש ממש לא נכון "הוא לא תמיד יודע מה באמת יהיה טוב, אבל מי כן "
ואמרתי שאני היה אמיתי אתך ... אתה יודע מה, אם מחר תיפול החלטה "דמוקרטית" שהיא לא חוקית בעליל
אני יודעה ,למשל... לאמץ את דיברי וואלה או ממש להרוג מתנחלים לא חמושים אני שם ז*ן אל כל ה דמוקרטיה היפה הזאת ומחר
אני יוצא לא רק להפגין אתך אני בא אתך לחסום כבישים

ובאמת מה אתה רוצה שאני יגיד ?
הרי בסופו של דבר כדי "לנצח" ב בדיון נכנסים לדברים הקטנים , ובגלל שהימין נפגע מהמשפט והחוק פתאום נופל האסימון (או שאתם חיפשתם איך להפיל אותו כי משהוא שם בפנים אומר לכם שזה לא צריך להיות כך כי זה מנוגד למה שאתם רוצים)שגם ה "דמוקרטיה" שהשמאל מדבר אליה יש בה חורים ולכן היא לא כל כך "קדושה" גם החוק לא שוויוני ב 100%
אין שום הסכם או קביעה מובנת על גבולות סמכותו של ראש ממלה כי זה גם תלוי במוסג של חוקי בעליל שגם לו אין קביעה חד משמעית מה זה אומר,
והכל תלוי בבית ה במשפט שגם הוא לא צודק 100%ותלוי בכנסת התלויה בממשל שהוא הרוב
תגידו פתאום אתם נזכרים ?
מודה לא הכל מושלם אבל יש לכם צורת ממשל יותר טובה ?
ואיפה אתם היתם לפני זה בהחלטות גורליות אחרות ? אז פתאום אתם רוצים לשנות סדרי עולם?
אני יכול ללכת בקו אחד אתך ולהוסיף עוד "חורים" כי אין בכלל דבר כזה דמוקרטיה
מישהו אמר פעם ש דמוקרטיה זה בכלל דיקטטורת הרוב ,
ומה מונע מהמשל דמוקרטי להפוך לדיקטטורה ? אם מסתכלים בפשוטו של עניין הממשל הוא הרוב בכנסת שיכול להוביל חוקים בכדי שבית המשפט לא יוכל לעמוד נגדו.... אין חוקה בכלל בישראל !
ומה שאני אמרתי זה באמת מה שרציתי להציג ואתה תפסת את זה ....
קצת לא הכל כזה יפה כמו שאתם רוצים או מאמינים ש דמוקרטיה צריך להיות ,זה מה שגרם לך לראות בדברי דמיון לצורת ממשל אחר למרות שיש המון שוני .
ו בעצם מה בדיוק העניין של חיפוש אחר החורים ?
ההפך הימין לא מרוצה מהעניין של צורת שלטון כך שאתם חפשו צורה אחרת .

אז אמרתי שנכנס לדברים הבסיסים .... אמרתי , וזה כל הזמן כך בדיונים כי הכל נע סביב הבסיס הלא מובן (בסוף נגיע למשמעות החיים J )
אז מה הם באמת גבולות סמכותו של ראש ממשלה אם ה"חוקי" בעצם תלוי גם בו
הכל גם תלוי במוסג לא חוקי בעליל כמו לכל החלטה של דרגה אחרת למשל בצבא
אם זה חברה תקינה (כמה שיותר) הוא לא יכול להחליט מחר כי הוא זורק פצצה על מלון של
מתבצרים כמו שהיה ב"מעוז ים" הוא לא יכול לזרוק את המתיישבים (לא קיצוניים) ללא הגנה נגד הזעם של הערבים אחרי ההתנתקות ,
הוא לא יכול לשחק אם משפחות המתיישבות ללא פיצוי (לשומרי חוק שביניהם)
וחשוב : הוא לא יכול לגרש אדם מביתו ! אבל לא הכל כזה שחור על גבי לבן כי פה הימין לא משלמים את העניין : הוא לא יכול לגרש אדם מביתו ללא סיבה חוקית
אפה אתה גר ? לא משנה הנגיד בתל אביב ... ראש ממשלה לא יכול להוציא אותך מביתך ללא סיבה מוצדקת
לא יכול בגלל שהוא רוצה לבנות שם "בית מלון של שרון" או "דיר חזירים" או כל דבר אחר שסיבתו תהיה לא חוקית , ומי קובע אם זה חוקי או לא ... בית המשפט
וכמו שתה יודעה לגבי התיישבות זה לא הכל כל כך פשוט, זה לא תל אביב ולא חיפה , זה הוא שטח מיוחד בעייתי , גם אתה יודע גם הם יודעים וידעו והיו צריכים לצפות גם לזה כי ישראל במלחמה וזה לא סתם לגרש(ובכלל המילה גירוש לא נכונה זה לא גירש זה העברה .. טרנספר כן ,אבל לא סתם טרנספר שזורקים אותך לכל הרוחות)....
זה הוא מהלך אסטרטגי של שרון אם נכון או לא ומי אנחנו שנגיד שלא .
חופש ההתיישבות הולך כנגד ענייני ביטחון ומה גובר על מה זה עניין של בית המשפט שאמר את דברו
ואם אתה תשאל אותי כמו שאוהבים לשאול "מה יהיה אם יגרשו אותך מהבית" אני יגיד לך שזה לא נעים אבל אם יש לזה סיבה ביטחונית לי או לעם אני מבין

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 01-07-2005 בשעה 11:42.
ישן 01-07-2005, 14:01
  fiford fiford אינו מחובר  

דבר ראשון אני חושב שכן צריך משאל עם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "מה עשית כדי למנוע את ההתנתקות?"

אנחנו לא בדקטטורה וצא מהסרט הזה שהדתיים הולכים רק על מה שהרב אומר זה סתם מראה כמה שאתה לא מבין כלום וחושף את הבורות הנרחבת שלך לגבי הדתיים והתורה... בלי שום ידע על הדתיים,
שכאן כנראה אתה הופך אותם לרשעים מרושעים חסרי טאקט שהולכים כמו צאן עיוור אחרי הרב שלהם...
(אה ובוא לא נשכח ! הרב שלהם הוא שניא האופל עלי אדמות הוא רוצה רק מלחמה אנשים מתים !)

זו אחת הטעויות הכי גדולות ובמיוחד משמעותית, שאנשים חילונים אומרים בלי שום ידע בסיסי.
אז כדי שתזהר במילים שלך ובדברים שאין לך מושג בהם ואפילו מושג קלוש, אז תרגע ...
אל תתערב בענינים שאתה לא מבין בהם ובטח אל תדחוף משפטים לא נכונים שאנשים תמימים יחשבו שהם נכונים ויעלו בראשם מחשבות שדתיים הם סתומים...

פחחח זו יכולה להיות בדיחה תאמין לי ...
איזה אידיוט...

ישן 01-07-2005, 15:56

fiford - אני מניח שאתה מדבר עלי כן ?

"אנחנו לא בדקטטורה" - את שלי אמרתי על זה .
ורוב המדינות הדמוקרטיות לא משתמשות במשאל עם למרות שהן הדמוקרטיות

ציטוט:

"שכאן כנראה אתה הופך אותם לרשעים מרושעים חסרי טאקט שהולכים כמו צאן עיוור אחרי הרב שלהם...
"

חס ושלום ! אני מדגיש פה לפניך כי דת לא הופחת ישר אדם לרשעים מרושעים או סתומים....
אבל מה שניסיתי להגיד זה כי רוב הפנטיות זה בדת כמו שאמרתי על מחנה ימין ושמאל אגיד על דת
דת לא הופחת אדם ישר פנטי קיצוני ואני מכבד דת , אבל פנטי קיצוני זה לרוב בדת ולא מדובר בדת יהודית מדובר בדת בכללי

ציטוט:
שהדתיים הולכים רק על מה שהרב אומר

אל תגיד שאין בזה אמת . אולי לא בכל המקרים
רוב הזמן בכל עניין התשובה .... אנחנו נשאל את הרב , מה שהרב יגיד זה מה שנעשה
אבל אני מדבר במיוחד על הדוגמה הקיצונים מחב"ד ש "התיעצו" עם הרבי מליובאוויטש שמת לפני יותר מ 10 שנים (אני חושב) אם יש לתמוך בשרון או לא , זאת בדיחה ! .
כך שאפשר להגיד כי זה לא ממש נכון אבל זה עניין מקובל

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 01-07-2005 בשעה 16:07.
ישן 01-07-2005, 16:10
  fiford fiford אינו מחובר  

בוא אני יגיד לך מה אני חושב לגבי זה...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "fiford - אני מניח שאתה מדבר..."

אני חושב ומתייחס אל הרב שלי כאל שליח התנ"ך זה לא שהוא ה' חס וחלילה הוא פשוט מלמד ומראה לי מה עושים בצבים כאלה וכאלה על פי מצוותו ודרישותיו של ה' בלבד !
אנשים לא הולכים אחרי הרב שלהם הם הולכים רק אחרי מצוותו של ה'! ותכניס את זה טוב טוב לראש ואל תשכח את זה !
הרב רק מסביר ומייעץ למי שרק רוצה על שאלות וסתם לגבי עניין מסוים או רק להרחיב את הידע והוא אומר לך את התשובה (ותמיד יש תשובה ! תזכור את זה גם! ) על פי מקורות מהתנ"ך או מהגמרא וכל מה שמסביב לזה (עדיף מהתנ"ך אני מעריך...)

דתיים שיש להם שכל (ויש הרבה כאלה אם לא כולם) לא הולכים אחרי הרב שלהם אם אין לו שום ביסוס אמיתי ונכון מהתנ"ך!
זהו. ואל תבלבלו את המוח ואל תדבר בהכללות כי פשוט אין לכם מושג בזה ! (ואני לא מדבר מתוך שחצנות חלילה! רק כדי שתבינו)
התופעה הזו מוזרה אני אומר לכם!
אם תביא למשיהו כתבים סינים עתיקים לפני 2000 שנה אף אחד לא יגיד כלום
אבל כשמדברים על התורה והתנ"ך כולם חושפים את "הידע הנרחב" שלהם ויודעים בדיוק מה נכון ומה לא...
שופטים כל דבר זו שטות וזה לא, הרי בכלל לא צעדתם בדרך הזהב של הדת אז איך אתם בכלל מדברים על מקום שלא ההיתם בו?!?! מתוך שעיורים של הבית ספר ?!?! תעשו לי טובה...
אין לכם מושג בזה פשוט תשתקו ותלמדו... זה מה שאני עושה.

נערך לאחרונה ע"י fiford בתאריך 01-07-2005 בשעה 16:22.
ישן 01-07-2005, 17:53

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "בוא אני יגיד לך מה אני חושב לגבי זה..."

טוב אני מבין למה אתה לא מרוצה

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...4562#post405999

בעצם עזוב זה טיפשי להתוכח אתך
כי אתה לא באמת רוצה שאני יגיד לך את האמת- מה שחילוני חושב על יחסי דת ו מדינה ו על תנ"ך
זה יוביל פה לויכוח לא רצוי שלעולם שאף אחד לא יוכל להוכיח משהוא לאחר

לגבי הרב (הרבי מליובאוויטש) אין לי דבר נגדו , אני מדבר על אנשים שאומרים כי הרב אישית אמר להם אם לתמוך בשרון או לא (בימים של היום לא לפני שנים) .
הרב עם כל הכבוד לא בעולם הזה יותר מ 10 שנים אבל "בלב" או אישית הם מדברים איתו וכך מתקבלת החלתה גורלית
ממש יפה .

אבל זו דמוקרטיה כל אדם בדתו יחיה או ללא דת

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 01-07-2005 בשעה 18:01.
ישן 01-07-2005, 18:04
  fiford fiford אינו מחובר  

לא יודע על מה אתה מדבר ?
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "טוב אני מבין למה אתה לא מרוצה..."

מי זה הרב מליובאוויטש ?
ואת האמת ידידי לא מוצאים באתר "חופש" שיודע בדיוק לשנות מה טוב לדעתו ומה עדיף שלא נרשום(האמת) או לפחות לערוך... כמובן שאת האמת גם לא מוצאים אצל אנשים סתומים שהידע הכי קרוב אצלהם ליהדות ולתורה זה שיעורי תנ"ך בבית ספר.
את הידע מוצאים בספר התנ"ך,בגמרא,במשנה,בספר הזוהר, והאמת כבר מתגלה לך לבד... אבל אתה כנראה לא דור ובטח שלט מעז להתקרב לדת היהודית ולתורה אז בוא נשמור אותך בבועה שלך כמו שאתה אוהב , אה?
כמובן שתמיד יש את האלה שהשקר תמיד עדיף אלהם מהאמת...

ישן 01-07-2005, 18:26

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "לא יודע על מה אתה מדבר ?"

אני לא מבין ממש מה אתה רוצה
אבל כן, בדת אתה תנצח אותי כי אתה אדם דתי ופשוט מאוד כי תוכל לתת לי עובדות שאין לי מוסג אם הם נכונים או לא
אבל גם אם אתה גאון בתנך זה לא משנה דבר ממה שאמרתי

ציטוט:

"את הידע מוצאים בספר התנ"ך,בגמרא,במשנה,בספר הזוהר, והאמת כבר מתגלה לך לבד"
על התורה והתנ"ך כולם חושפים את "הידע הנרחב" שלהם ויודעים בדיוק מה נכון ומה לא...

זכור ! זאת עובדה שלך ולא אבסולוטי !
אתה לא יכול להוכיח שזה נכון ואני לא יכול להוכיח שלא כך שחבל להמשיך
אני ראיתי איך ניסיתה להתוכח בפורום על דברים כמו דת נגד אבולוציה כך שפשוט חבל
אמרתי : אדם בדתו יחיה או ללא דת

ציטוט:
ובטח שלא מעז להתקרב לדת היהודית ולתורה
וזה ממש לא נכון ולא קשור

א.. כן ו זה הרב :
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.chabad.fm/fm/images/rebbe.jpg]

לא יודע אם כתבתי את שמו נכון "הרבי מליובאוויטש"
חב"ד כן ....

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 01-07-2005 בשעה 18:52.
ישן 03-07-2005, 15:43
  fiford fiford אינו מחובר  

סתם שתדע
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "אני לא מבין ממש מה אתה..."

אני לא נוהג להשאיר אחרי דברים שאני לא מבין ולכן ערכתי חיפוש באינטראנט וגילתי משהו שלא הפתיע אותי
1. האבולוציה ממש אבל ממש לא מוכחת
2. תורת האבולוציה כבר כמעט הופרכה בעשרות השנים האחרונות...

אני לא יתווכח איתך או אם אף אחד אחר שהידע שלו במדע או בתורה שואף לאפס או -1 לכן אסתפק במאמרים שקראתי על ידי פרופסורים מוסמכים ומידע מהימן.

ואני גם ממש לא מבין כל כך גדול בתורה או בתנ"ך ודברים כאלה אני סתם בודק את שני הצדדים לפני שאני מחילט מה כן נכון ומה לא...
לא כמו אנשים שמעדיפים לראות את האמת שהם אוהבים.. שיותר קל להם להסתדר איתה...

יש הרבה יותר חכמים ממני תאמין לי הרבה יותר...
הידע שלי בתורה ותנ"ך הוא 3% מתוך 100000000%

אה עוד דבר קטן
אל תפוצץ את הבועה הרי שם אתה אוהב לחיות נכון ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:00

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר