לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2005, 12:56
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
אהבה לא באה בקלות..

מה קורה כולם.. באתי עם סיפור חדש..

הכל התחיל במסיבה אחת שאני וחבר הכי טוב שלי תיקלטנו, אחרי שתקלטנו זה היה כבר סוף מסיבה וכל אחד הלך לצד אחר לרקוד וזה.. ואני השתגעתי רציתי להוציא את כל האנרגיות במסיבה שאני לא ארגיש לא מסופק מהמסיבה חח.. ובטעות נתקעתי בילדה עם התיק שלי ולא שמתי לב פתאום אני מקבל כאפה מהילדה אני מסתובב כדי לפרק אותה מכות כי חשבתי שזאת סתם איזה ערסית אחת פתאום אני קולט ילדה מדהימה, שתבינו היא לא כמו כל אחת יש לה יופי יחודי כזה, אז באתי אליה שאלתי אותה למה זה היה והתחלנו קצת לדבר מסתבר שהיא גרה בעיר שלי ואפילו הייתה איתיבאותו בצפר שנתיים ובסוף החזרתי לה את הכאפה שהגיע לה חח..

בקיצור נגמרה המסיבה אני נכנס לההסעות וחבר הכי טוב שלי התקשר אליי (הוא היה בהסעה אחרת הוא גר בעיר ליידי) שאל אותי איך היה וזה אז אמרתי לו שפגשתי אחת חמודה לאללה מהעיר שלי אז הוא אמר לי "וואלה? גם אני פגשתי אחת מהעיר שלך פצצה" בקיצור מסתבר שהכרנו את אותה אחת " אז הוא אמר לי כמו ילד קטן "לא אכפת לי היא שלי!!" בקיצור סתם רבנו כמו שני ילדים קטנים מי לוקח אותה כזה חצי בצחוק חצי ברצינות..

יום אחרי חבר שלי שולח לי הודעה באיי סי קיו אומר לי שהוא קיבל אותה לאיי סי קיו ושהיא ילדה חמודה וכל זה אז ביקשתי ממנו את האיי סי קיו שלה והוא אמר לי כמו תינוק "לא רוצה!" אמרתי לו "ככה אתה לחבר הכי טוב שלך? סבבה רק תזכור מה אני עשיתי בשבילך", ואז סתם הוא התחיל להביא תרוצים שהוא שלח אותי אליה ובסוף השגתי אותה איכשהו..

אחרי כמה זמן היא וחבר שלי נעשו חברים שכמובן התבאסתי מאוד באותו יום השתכרתי כדי קצת לשכוח מהכל..

בקיצור הם נעשו חברים בנתיים אני הייתי ידיד טוב שלה אבל פחות רציתי אותה יותר התייחסתי אליה כמו אל ידידה טובה..
אחרי שבוע הם נפרדו זה לא הלך להם, ולא הסתדר אז הם נפרדו..
המשכנו עדין להיות ידידים טובים למרות מה שהיה, ואחרי ככה שבוע (אתמול) נרדמתי ב4 בצהריים וקמתי ב10 בערב עם הרגשה חרא =\ אני שונא לפספס את כל היום.. אמרתי לעצמי יאללה במקום להתבאס תעשה משהו.. אז התקשרתי אליה התחלנו לדבר ואז בסוף אמרתי לה שאין לי כוח לזוז מהבית ואם היא רוצה להפגש איתי אז היא כזה שאלה אם אני רציני ואמרה כן..

סבבה היא באה אליי וראינו סרט ואחרי כמה זמן היה משעמם אז התחלנו ללכת מכות, היא השכיבה אותי והביאה לי נשיקה שנראה לי בחיים שלי לא ישכח, הייתי קצת בשוק בהתחלה כי לא תיארתי שזה מה שיקרה אבל זרמתי.. בקיצור מסתבר שהיא רצתה אותי עוד מהמסיבה הזאת והיא בכלל לא רצתה את חבר שלי.. מצד אחד אני שמחתי כ"כ הייתי הכי מאושר בעולם אבל צד שני מה עם חבר שלי.. זה לא נעים בכלל

ומאתמול לא היה רגע אחד שהצלחתי להוציא אותה מהראש.. כאילו חלום שהתגשם

אבל.. מה אני עושה עם חבר שלי? לא נעים לי ממנו אני לא יודע מה להגיד לו מצד אחד הוא דפק אותי בהתחלה ואולי בגלל זה לא היינו ביחד עוד לפני זה.. אז זה אומר שעכשיו יצאתי בסדר מכל העניין?

אני לא יודע מה לעשות תעזרו לי!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2005, 15:02
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מ 3 יוצאים 2
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "אהבה לא באה בקלות.."

שאלה לי אלייך האם אתה מרגיש לא נעים כי התנשקת עם הבחורה או כי אתה רוצה או שכבר אתם בקשר ולא נעים לך מהחבר שלך
אם רק התנשקתם ופה נגמר הסיפור אז אין הרבה מה לעשות ובייחוד כיוון שהם לא חברים אין לך מה להרגיש לא נעים אבל אם מתוך זה הולכת או כבר מתפתחת חברות ביניכם לדעתי הכי טוב זה שתשב עם חבר שלך ודבר איתו כדי למנוע אי נעימויות לא בהכרח בשביל לבקש את הסכמתו או משהו כזה למרות שגם זה יכול להיות נחמד אך מה תעשה אם הוא יגיד לך שהוא מבקש שלא תצא איתה או משהו כזה, אלא אם החברות שלך עם החבר חזקה מאוד ואתה לא רוצה לפגוע בו ובחברות ואז יכול להיות ששווה ליידע אותו ולקבל ממנו הסכמה שאין לו בעיה שתהייה איתה
אך גם אם לא בשביל הסכמה שווה ליידע אותו כדי שלא יגלה זאת באופן אחר ואז הוא יכעס ויחשוב שהסתרת ממנו את זה אני מאמין שבכל מקרה הוא יעריך אותך על זה

שיהיה לך בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 01-07-2005, 02:59
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
אחיייי כנסססס כנסססס
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Volkan שמתחילה ב "Barista [font=Verdana]צודק..."

תקשיב חבר נשאר לנצח בחורה יכולה לבוא וללכת אם אתה עכשיו בתחושה של היי בגלל הבחורה הזאתי אז אל תהיה מסנוור תנחת על הקרקע ותחשוב שוב, שום בחורה שבעולם לא שווה שאתה והחבר הכי טוב שלך תריבו ואתם תריבו כי אם חברה שלי לשעבר הייתה הולכת עם החבר הכי טוב שלי אז הוא לא היה כבר החהר הכי טוב שלי ולא חבר שלי בכלל!
אני לא יודע מה היא עשתה איתו שכבה איתו כן לא לך תדע, ושבוע להיות עם מישהו ואחרי זה לעבור לחבר הכי טוב שלו ? משהו פה מוזר עם הבחורה הזאתי...
אני לא רוצה להרוס לך אני יודע שאתה מגשים כאילו חלום עכשיו ואתה הכי מאושר בעולם אבל אני מסתכל כמה צעדים קדימה..
אז תעשה את החושבים שלך!
ותלמד לא שווה לריב בגלל בחורה ולא בשביל בחורה על שום דבר וכם אף אחד!
ועוד משהו - "ידידות מביאה אהבה- אהבה לא מביאה ידידות" ככה שאולי עדיף לך להיות ידיד שלה השלמת עם זה .
הבאתי לך כמה נקודות למחשב את החושבים שלך תצטרך להחליט לבד.. בהמוןןן הצלחה!!!!
ישן 01-07-2005, 15:02
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "אחיייי כנסססס כנסססס"

אחי, אני יודע למה אתה מתכוון הרבה חברים אמרו לי את זה ובאמת זה נראה כאילו הפקרתי את החבר הכי טוב שלי..

אבל החברות ביני לבינו לא יודע איך להסביר לך את זה כאילו אצלנו הכל בפאנן אם מישהו נפגע ממישהו אחרי יום יומיים זה עובר ואנחנו לא שומרים טינה, חבר שלי אמר לי "קח אותה תעשה מה שאתה רוצה איתה, לי לא אכפת" תאמין לי אם זה היה מפריע לו הוא היה אומר לי אני מכיר אותו טוב מאוד אם זה באמת היה מפריע לו, אחי הוא ניסה את שלו, ולא הצליח אני רציתי אותה ככה או ככה בלי כוונה לדפוק את חבר שלי והוא ידע את זה אז אני לא חושב שיש משהו פסול בזה אחי..

ישן 02-07-2005, 13:03
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
בונבון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "אהבה לא באה בקלות.."

אתה היית בסדר גמור, לקחת צעד אחורה כי הם התחילו לצאת ביחד ועכשיו לכשהם נפרדו הכל פתוח בעבורכם .
תראה, אם היה מדובר על חברות ארוכת טווח (ולא כזו מגוחכת של שבוע), הייתי אומרת לך לא להתלכלך עם החבר הכי טוב, אבל אם זה לא הלך בשביל שניהם ונגמר אחרי no time... אני לא רואה שום סיבה למה אתה והיא לא תצאו ביחד .
ו-כן, הייתי ממליצה ליידע אותו שאתם יוצאים ביחד ושהיא ממש מוצאת חן בעיניך (ותדגיש את זה, שלא יכנס לפינה הילדותית ש"גנבת לו את החברה") ואני ממש מקווה שהוא יקבל את זה בבגרות ולא כמו ילד קטן .

אני לא חושבת שבהתחלה הוא דפק אותך, להפך - תתייחס לזה כאל משהו שתרם לרצון ולהבנה שאתם צריכים להיות ביחד .
אז קרה מה שקרה וזה נגמר, לא צריך לעשות את החשבונות "דפק אותי אז אדפוק אותו" (הישראלי הנפוץ בקיצור) אלא פשוט להתייחס לכל הנושא בבגרות - אתה רוצה אותה, היא רוצה אותך ויש לכם את כל הזכות בעולם לממש את רגשותיכם .

אז צא ג2ר ג2ר וחבר סופר טוב על כך שתשתף אותו בכך שיש ביניכם משהו וכולי תקווה שיהיה לכם בהצלחה !

נ.ב - שום אהבה לא באה בקלות, היית לומד את זה במוקדם או במאוחר....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 02-07-2005 בשעה 13:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר