לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2005, 18:02
  xidioos xidioos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.05
אני רוצה שתתנו את חוות דעתכם !

לא זה לא ציור הפעם ! זה משהו שמישהו אמר ולדעתי זה ממש לא נכון ופוגע (בי לפחות כי זה חלק ממה שאני עושה)

תגידו מה דעתכם ומה היא האמת

"כל אחד יכול לקנות ציוד באלפי שקלים ולצייר מעולה עם כל מיני תוכנות ועזרים ויש אחד מומחה שיושב רק עם בלוק ציור עיפרון וטוש וכאלה אנשים אתה צריך להעריץ חבוב!! יאללה אני זזתי תמשיך לצייר במחשב עם תוכנה שתעשה הכל בשבילך"

(זהו עכשיו לא קשור)
עכשיו יוני רק רציתי להגיד לך שאתה ילד חסר שכל שאם התאים האפורים המעטים שלו לא מצליח להגיד שתי מילות אמת מחוברות ביחד! קודם כל תראה לי ציור אחד שלך על בלוק ציור ואם אתה לא מבין בנושא מסויים על תתווח לפני שתלמד בנושא

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2005, 00:41
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי xidioos שמתחילה ב "אני רוצה שתתנו את חוות דעתכם !"

לפי דעתי ציור דיגיטלי זה סוג שונה לגמרי מציור רגיל, הטכניקה שונה והשליטה בעט קשה יותר משליטה בעיפרון. בציור דיגטלי קיימים דברים שמקלים על דרך העבודה- עבודה בשכבות, מחיקה, שינוי גוונים ע"י שימוש בhue/starturation , להיתמקד בנקודה אחת בציור ולהגדיל אותה..לא צריך לערבב צבעים, אפשר לשלוט על השקיפות\אטימות של הצבע...ctrl+z..

בציור רגיל אומנם אין לך את כל הדברים האלו שמקלים..אך אין זה אומר שציור דיגיטלי הוא יותר קל
לי יש עט גרפי...ואני מאוד טובה בציור עם עיפרון..אך עם העט דרוש עוד המון אימון עד שאני יגיע לתוצאות שיהיו שוות לרמה שאני יכולה להגיע עם עיפרון על נייר רגיל.

לg0d - "אמנם הוא צודק שציור דיגיטלי לוקח פחות זמן מציור קלאסי..", לוקח פחות זמן ?!...אני לא יודעת כמה עבודות של ציור דיגיטלי יצא לך לראות, תיסתכל קצת בcgtalk, תסתכל קצת בעבודות המושקעות..לפעמים הם כותבים כמה זמן לקח להם לצייר אותם, שזה בדרך כלל בין 20-40 שעות! שזה המוווןן..ובציור רגיל לא נראה לי שעובדים כל כך הרבה על אותו ציור במימדים קטנים כמו שמציירים במחשב, לי יוצא לעבוד על כל ציור לא יותר מ8 שעות.

ניתן להגיע לתוצאות מדהימות בציור דיגיטלי, מה שלפעמים לא מגיעים עם צבע רגיל..מידת הדיוק שיש בציור דיגיטלי היא הרבה יותר גדולה מאשר בציור בצבע רגיל, מכיוון שצבע לא יכול להימחק וקשה למרוח את הצבע בדיוק בנקודות שרוצים בגוונים שרוצים ובשקיפות שרוצים, מה שכן אפשרי בציור דיגיטלי, ושוב- זה לא הופך את מי שמציירבעט גרפי למישהו שיש לו פחות כישרון מלמישהו שמצייר על נייר.

ולסיום:
מהניסיון שלי...ציור דיגיטלי הרבה הרבה יותר קשה...למרות כל ההקלות. כיום אני עדיין יותר נהנית לצייר בעיפרון..כי אני מיומנת בזה, לעומת זאת בציור עם העט אני לא מיומנת..ואני עוד לא סיגלתי לעצמי טכניקה שנוחה לי ואני לא שולטת כל כך בציור בצבע...וקשה לי לבחור גוונים, מה שקצת עושה את זה קצת לא כיפי בשבילי. אבל אני מקווה לצבור בזה מיומנות ולהגיע לתוצאות יפות בדיוק כמו שיש לי בציור רגיל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר