לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2004, 16:10
  מוהנדס בכיר מוהנדס בכיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
לבקשת הקהל - הגעתי לשפוך קצת רעל על הנושא !
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי reshos123 שמתחילה ב "אין לך מה להיות מאוכזב"

הנדסה קרבית....
מסיימים את האימון המתקדם בדרגת רובאי 07 (חוץ מאב"כ - אנחנו בכלל כוסיות) כמו גבעתי או גולני אז אם חשבת שהאימונים שלנו יותר קלים משלהם, ט-ע-י-ת.
האימונים שלנו אפילו יותר קשים מהסיבה הפשוטה שאנחנו צריכים להספיק יותר חומר - שאני אומר חומר אני מתכוון לשיעורים בחבלה ומיקוש (תיאוריה, ואח"כ..... אחר כך יתחילו הפיצוצים
מהאימון המתקדם אתה תצא עם פלס 06 בכיס (ואח"כ אם יגידו "כולם מתבקשים לפנות את האזור מחשש למטען" אתה תשאל "איפה?")
השירות די מעניין - אם תגיע לגדודים תעשה שמירות כמו כולם אבל יש גם סיורים, עצירת מבוקשים, פתיחת צירים(רק הנדסה עושים- מה שעושים זה עוברים דרך צירים עם הגשש, ומפנים מטענים מהצירים בכדי ששאר הכוחות יוכלו להמשיך לפטרל )
עוד אחד מהקטעים הכיפים שיהיו לך זה לפוצץ בתים - בבסיס כולם מתכוננים, עוברים על הנוהל קרב, עושים הערכת מצב, עוברים על פקודת המבצע, יש תדריך ותחקיר לפני ביצוע - אם זאת הפעם הראשונה שלך האדרנלין בשמים, נוסעים,מגיעים לבית, "איפתאח אל באב", מעיפים את כולם מהבית(משפחה של מחבלים - בני זונות כולם),סריקה, מפוצצים, צועקים "א' זונה"(תלוי איזה פלוגה אתה) ומתקפלים.
במלחמה - אנחנו מסתערים ראשונים מפנים אזורים ממוקשים בשביל ששאר הכוחות יעברו.
איפה שהנדסה יעצרו, השיריון והחי"ר יעצרו 20 מטר לפני.
ולסיום כמה משפטי רעל :
"באתי, ראיתי, פוצצתי."
"הנדסה קרבית, ראשונים תמיד"

בליינד שכחתי מלא דברים אז תעשה לעצמך טובה ותעשה חיפוש בפורום הקודם ואם יש שאלות... אני פה בינתיים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2004, 21:18
צלמית המשתמש של מר בחור
  מר בחור מר בחור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.04
יש לך עוד אופציה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עוקץ שמתחילה ב "תעלו לי את המורל"

לך לגיבוש של חיל ההנדסה שיש אחרי הגיבוש.
אני לא יודע כמה ימים הוא,יש שמועות שהוא 4-6 אבל שמעתי גם שהוא 12 אז אני לא יודע בדיוק.
קיצר לך לגיבוש ותוכל להגיע ליהלו"ם,שזו אחלה יחידה מובחרת.שזה אומר או סיירת יעל שזו אחת היחידות הכי מובחרות וסודיות בצה"ל,לא מדברים איתך פה רמה של פלס"ר או דובדבן,מדברים הרבה מעבר לזה.יש את היחפ"ס שלאני לא יודע בדיוק מה הם עושים אבל לפי מה ששמעתי מאחד שהיה שם(והוא לא רצה לספר לי יותר מזה) השירות היחידה הזאת ממש מעניין.

קיצר משהו לכולכם,משהו שהרבה אנשים שהיו כבר בצבא והשתחררו(מקרבי) אמרו לי:
לא חשוב לאן תגיעו אף פעם,אבל אף פעם אל תתבאסו בגלל זה,כי כל שירות קרבי זה חשוב,וכל אחד לא חשוב איזה הוא או מה הוא,הוא תמיד ימצא את האנשים שלו.

בנתיים הינה האתר של חיל ההנדסה נראה אולי הוא יכניס לך מוטיבציה:
www.handasa.org.il
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר