לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2005, 09:25
צלמית המשתמש של שם המשתמש בשיפוץ
  שם המשתמש בשיפוץ שם המשתמש בשיפוץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שם המשתמש בשיפוץ
עצה דחופה

זה מתחלק ל-2
א-יש לי ידידה טובה שגרה שכונה מאווד מצומצמת וקטנה ממש קהילה כזאת ויצא לה שם מזה דפוק כי חבר שלי פעם ליווה אותה הבייתה ויצא לה שם של אחת שהולכת עם בנים וכל מיני כאלה ההורים שלה גם בקושי מאמינים לה והיא שאלה מה הייתי עושה במקומה ואני צריך להחזיר לה תשובה היום בערב ואני לא יודע בדיוק מה להגיד

ב-יש לי ידידה טובה שאני והיא פחות או יותר בקשר אבל רק באיי סי ועוד לו יצא לנו לדבר חוץ מאהלן מה קורה וכאלה אגב היא ממש מקסימה והכל ואני חבר של אח שלה ואני מכיר גם את אבא שלה טוב לא משנה בקיצור היא סבבה ויש לה אופי טוב לא מפריע לי מי יודע מה היופי והיום אנחנו אמורים להעביר שחנ"ש(שיחת-נפש)
בקיצור אני לא יודע מה בדיוק להגיד זה לא שזה פעם ראשונה אבל איתה זה שונה זה חייב לזרום אז אולי עצה משהו?
אגב יש דבר אחד שמפריע לי אצלה שיש לי הרבה ידידים וזה קטע מזה מציק כי אם נגיד אני והיא היינו חברים אז לא הייתי מרגיש חבר שלה כל כך כי היא גם בקשר עם עוד ידידים שלה עזבו בקיצור תשלפו עצות ומהר תודה בכל מקרה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2005, 15:24
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר .....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שם המשתמש בשיפוץ שמתחילה ב "עצה דחופה"

כיוון ששאלת ב2 חלקים אני יענה לך ב 2 חלקים
בקשר לידידה שלך שלפי מה שהבנתי יש לה כינוי של מזרון (תקן אותי אם אני טועה)
מה שאני הייתי מציע לה זה דבר ראשון לשים פס על רוב האנשים ודבר נוסף וזה בעיקר אם היא רוצה לתקן את הרושם זה אולי לשנות את ההתנהגות שלה כלפי אנשים כלומר אם היא רגילה ואולי אוהבת גם לראות מישהו לתת נשיקה חיבוק או כל מיני דברים אחרים אולי כדאי שתצנן את עצמה בזמן הקרוב כדי שאחרים יראו שהיא השתנתה, ובעיקר מה שחשוב זה שהחברים הקרובים לה ידעו את האמת וכמובן שתרגיש נוח ושלמה עם עצמה, לא הבנתי למה ההורים שלה לא מאמינים?

בקשר לידידה שלך עם השיחת נפש העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה שתהייה עצמך אל תנסה להיות מישהו אחר כי היא תעלה על זה מהר מאוד ובטח לא תאהב שאתה מנסה לזייף אישיות של מישהו אחר
ותחשוב על שהיא נהנית ממי שאתה ולכן תמשיך להיות כזה ותזרום מה שצריך לקרות יקרה
בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר