לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה זה התחיל בשני הורים עליזים וצעירים ..... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > הורות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2005, 09:03
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
מקסימום אכפתיות ומקסימום קשיחות

המורה שרוצה להחזיר את המשמעת לחינוך

איתן סטולר, כוכב עולה בשמי החינוך, מעוניין להכניס מהפכה ביחסי מורה-תלמיד במערכת הקורסת. על תלמידיו זה כנראה עובד

איתן סטולר, מורה להיסטוריה ואזרחות בבית הספר "עמל" על שם ליידי דייוויס, בנאות אפקה שבצפון תל אביב, הוא כוכב עולה בשמי החינוך התל אביבי. לפני שנה זכה בתואר המורה הכי טוב בעיר, במשאל שערך השבועון "העיר" בקרב תלמידי התיכון בתל אביב. הציון שסטולר קיבל מתלמידיו היה 100 עגול. הוא בן 30, מלמד ומחנך כבר שמונה שנים, וכעת מסתובבים בינינו כמה מאות מתלמידיו.

חרף גילו הצעיר, יש לו משנה חינוכית סדורה ומגובשת, שאותה כבר כתב והשמיע בכמה הזדמנויות. בוגרי סטולר לדורותיהם מדקלמים אותה בעל פה בעיניים עצומות. אבל החיבור בינה לבין האלימות בתוך בתי הספר היכה בו רק לפני זמן מה באישון ליל. "כמו כולם אני רואה את ההידרדרות התרבותית ואת התפשטות האלימות בארץ בקרב ילדים ונחרד", הוא אומר. "אני עוקב גם אחרי פתרונות שהועלו. היה לי ברור שיש פספוס, אבל לא ידעתי לשים עליו בדיוק את האצבע. עד שפתאום ירד לי האסימון: מה שדוסקס עד כה עסק ברעיונות ארגוניים, מהפכות גרנדיוזיות ברמה מבנית. לא במישור הבסיסי בין-אישי של מורה-תלמיד".

לפני כמה שבועות באה ההארה ועימה ההשראה. הוא ישב וחיבר את הנייר שלו. ביום ראשון השבוע שלח אותו אל שרת החינוך לימור לבנת. לשרה אמור להיות עניין כפול בתוכניתו: סטולר, מתברר, הוא במקרה גם המורה של הבת הפרטית שלה, שיר. "תוכנית סטולר" הוא קורא לזה. מה הוא מציע? "בארבע מלים: מקסימום אכפתיות ומקסימום קשיחות".

המשך הכתבה http://news.walla.co.il/?w=/90/740167

מה דעתכם?

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר