לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2005, 21:01
  artishock20 artishock20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.04
קטע שכתבתי.. אשמח לתגובות

היי אנשים, האמת היא שבטח אתם לא מכירים אותי, כי אני כמעט תמיד רק קורא את מה שכותבים פה אבל הפעם דווקא החלטתי לכתוב ... או שיותר נכון לפרסם משהו שכתבתי ואשמח לקבל תגובות - מה שבא..

"אווטלוק לאלוהים"

4 לפנות בוקר. אתה חוזר הביתה ממסיבה. מנסה לפתוח את הדלת אך המפתח לא נכנס - אתה שיכור לגמרי.הדירה שלך הפוכה כמו אחרי מלחמה. אתה מותש ומאוכזב בטירוף מעוד יציאה מחורבנת עם משהי שהכרת דרך האיי סי קיו. דיברתם כחודש עד השעות הקטנות של הלילה על כל נושא שבעולם והיה נדמה לך שהיא הבחורה המושלמת. גם ניראת טוב וגם חמודה נורא - בדיוק כמו שחלמת. חבל רק שהרסת הכל ברגע -במיוחד אחרי שבחרת להתנשק עם משהי מול הפנים שלה שניה אחרי שהתנקשת איתה - רק שאת זה אתה בטוח לא זוכר - היית שיכור לגמרי. אתה מאוכזב ורוצה לקבור את עצמך רק לא יודע איפה. נופל על המיטה ונרדם תוך שניה. אתה מתעורר מנקישות על החלון. בהתחלה נדמה לך שזה חלום, אתה מתעלם ולא מרים את הראש לבדוק.הנקישות בחלון ממשיכות ואתה מחליט בכל זאת להרים את הראש לבדוק את העניין. אתה מרים את הראש ומביט בחלון. נראה כמו ציפור, אבל אתה לא בטוח. שתית הרבה אתמול וזה נראה לך כעוד אחת מההזיות שבדך כלל פוקדות אותך אחרי שתיה מרובה. הנקישות לא מפסיקות. כנראה שזה אמיתי. אתה מביט בשעון והשעה היא 5 לפנות בוקר. אתה לא מבין מה קורה פה. רק לפני שעה חזרת ממסיבה. אתה קם והולך היישר למקרר. מוציא את החלב ואוכל את מנת הקורנפלקס היומית שלך. אחרי שסיימת לאכול אתה הולך היישר למקלחת ועובר את שרשרת החיול היומית שלך. אתה כלל לא מרגיש עייף ואף ער מן הרגיל. הולך אל המחשב שלך ונדהם לגלות שתיבת המייל שלך מפוצצת במכתבים. זה לא

ייתכן אתה חושב לעצמך - מעולם לא קיבלת יותר משני מכתבים בשבוע ופתאום התיבה שלך התמלאה ביותר מ-80 מכתבים בין לילה. אתה מופתע, חושד ומאושר בו זמנית. קצת קשה לך לבחור באיזה מכתב להתחיל - נראה לך שאחד יותר מעניין מהשני וקשה לך לבחור. אתה מתלבט קצת ואז מחליט לא למתוח את עצמך יותר ומחליט לפתוח את המכתב הראשון. "אלוהים יקר שלום. קוראים לי מיכל ואני בת 20 מאזור המרכז. לפני כחודש הכרתי בחור ממש חמוד ומגניב.פשוט הרגשנו כאילו נועדנו זה לזה. היינו מדברים שעות על גבי שעות ואחרי שנמאס לנו רק לדבר החלטנו להיפגש. החלטנו לצאת למסיבה. זה היה ערב גשום. הוא בא לאסוף אותי מהבית ונסענו ביחד למסיבה. מהרגע הראשון שראיתיאותו לא יכולתי להפסיק להסתכל עליו. הוא היה כזה חתיך. הגענו למסיבה רקדנו ולא הפסקנו לשתות. זה היה ערב מטורף ונהנתי כמו שלא נהניתי מעולם. היינו שיכורים לגמרי. לא יודעת איך זה קרה בכלל אבל זה קרה - התנשקתי עם מישהו מול הפנים שלו והוא פשוט נעלב והלך. אני כל כך מצטערת ורוצה אותו.היינו כל כך מתאימים. חשבתי שנועדנו אחד לשני מהרגע שהכרנו. אני לא מסוגלת לתאר לעצמי שלא נהייה ביחד. אני כל כך מצטערת על מה שקרה ומוכנה לעשות הכל כדי להחזיר את הגלגל לאחור. אלוהים תעזור לי , מיכל". ואוו - איזה סרט. בטח מישהו החליט לסתלבט עליך - אתה חושב לעצמך. אך איך זה יתכן - אף אחד לא יודע על המקרה חוץ משניכם. אתה מחליט לא לבזבז זמן ורץ מיד לטלפון. מחייג את מספר הטלפון שכבר חרוט לך במוח כמו קעקוע.היא לא עונה. אתה לא מתייאש. ממשיך לחייג. אחרי 4 חיוגים היא עונה.

"הלו, מיזה?" היא שואלת. "היי מיכל, זה רונן.חשבתי על מה שקרה אתמול והחלטתי לסלוח לך על מה שקרה במסיבה". יש שקט לכמה שניות. היא חושבת איך להגיב. "השתגעת?, אני לא רוצה יותר איתך שום קשר, שכח ממני!!! " היא מנתקת את השיחה. פאק.

אני לא בטוח שלאלוהים באמת יש תיבה, אבל מה שבטוח הוא ששתיתי הפעם קצת יותר מדי!!!

מקווה שאהבתם... אם כן אז תגיבו...בעצם גם אם לא..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר