לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2004, 11:38
  wxyz wxyz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
תודה על החיזוק שנתת לדברי.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אולי לא יודעים מה הם שחים"

המשפט הבא, מתוך תגובתך "אין תחום שיצא נקי בגלל נגע הכיבוש. כאשר כל המרץ מושקע בשימורו, שמירתו וטפוחו שוכחים את כל הנושאים האחרים וכך אנחנו נראים." מוכיח במדוייק את שטענתי; לא בדקת את הדברים, ואתה מדקלם אותם כמו תוכי חולה. האמנם "אין תחום שיצא נקי בגלל נגע הכיבוש"? האם החוק הבינלאומי מגדיר את מעמדנו ביהודה שומרון ועזה ככובשים? האמנם נגע? האמנם אין תחום שיצא נקי מהמציאות הזאת? לא בדקת את נכונות המשפט לפני שכתבת אותו, אך אין לך שום בעיה להיות רשלן בקטע הזה.
המשפט הבא:"כאשר כל המרץ מושקע בשימורו, שמירתו וטפוחו שוכחים את כל הנושאים האחרים וכך אנחנו נראים." האמנם כל המרץ מושקע בשימורו? איך בודקים דבר שכזה? יש לך נתונים על האופן שבו היה מקויים בטחון ישראל ללא מה שאתה מכנה מכוח ההרגל המגונה "כיבוש"? יש לך דרך להשוות בין שתי האפשרויות? האמנם שוכחים את כל הנושאים האחרים? לא קורה שום דבר חיובי במדינה הזאת?
אנחנו נראים כפי שאנחנו נראים - בעלי תדמית עצמית נמוכה - רק בגלל השמאל, המוציא את דיבתנו רעה. בעיני עצמנו ובעיני העולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2004, 19:06
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
שים לב WXYZ
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי wxyz שמתחילה ב "תודה על החיזוק שנתת לדברי."

שלום רב לך.
אני מצטער מאד לשלול את אבחנתך על, כביכול שימחה בעקבות ההצבעה.
ראשית, אני מתנצל מראש אם מה שאומר יפגע בך, אשתדל מאד ליהיות זהיר בדברי, אבל באמת שזו לא כוונתי.
שמחה למפלה של המתנגדים לפינוי לא ראית !!! לא זו השמחה !!!! בשום אופן לא !!! אתה כנראה לא קורא נכון את הדברים. השמחה היתה:
א. אולי יגיע פתח להדברות חדשה עם העם הנקרא : פלשתינים. אגב, לעניות דעתי גם הישראלים הם פלשתינים ואפילו טהורים .
ב. השמחה היתה לנצחון ההגיון הבריא למי שטובת המדינה ואזרחיה לנגד עיניו.
אינני צריך לפרט לך את גודל המשאבים שמסביב אותן ההתנחלויות . ברגע שמשאבים אלו יופנו לסעיפי התקציב האחרים כגון: חינוך , בריאות ביטחון ועוד אני בטוח שכלכלת ישראל תיהיה הרבה יותר טובה ונינוחה. ורק למען מטרה זו שר האוצר היה צריך להצביע : בעד . הוכחה לכוונותיו הפסולות ויושרו המפלגתי .
ג. השמחה הגדולה שם היתה להתגלותה של דמותו האמיתית של מורנו ורבנו ושר אוצרנו. למרות שאני אישית בכלל לא מבין את השמחה הזו, אותי זה מעצבן ומעציב מאד מהרגע שראיתי אותו. איש אשר בעינייו אין אחד ברמתו ותבונתו. כולם אפסים בשבילו. ולראייה הראיונות אתמול אחרי ההצבעה. דיבר מתוך זילזול לאיטליגנציה האנושית כולה. האיש הזה ש ר ו ף . הצחוק שראית, היה גיחוך לתרגיל ולדמות של האיש אשר סוף כל סוף גילה את פרצופו האמיתי. אינו ראוי לשבת אפילו בחברת חברי כנסת . הוא לא אדם "אמיתי" וישר כפי שצפוי שיהיה.
ה. הדבר הכי חשוב לי שתבין. אינני מאמין שיש בכל עם ישראל מי ששמח על פינוי ישוב יהודי / ישראלי בכל מקום שלא יהיה. בימין ו ג ם בשמאל !!!! זו החלטה קשה מאין כמוה !!!! הבן זאת !!!! ממשלה יחידה אשר מסוגלת לבצע פינוי קשה וכואב כזה, זו רק ממשלת ימין. כך היה גם בסיני .
אני מקווה שאתה לא צריך לפנות את ביתך !!!! האמן לי שכואב לי בדיוק כפי שכואב לך שצריך לבצע זאת !!!
איתך בכאבך וכאב כל עם ישראל
illi
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר