לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2005, 22:49
  alon737 alon737 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
מינולטה Z5 \ קאנון S2 ??

כבר הרבה זמן אני מתכנן על הקנון אבל בגלל בעיות תקציב אני חושב שכנראה אני יצטרך לוותר עליה ולהתפשר על הZ5. השאלה שלי היא האם ההתפשרות גדולה מדי והקנון הרבה יותר טובה וזה מצדיק עוד 600 שקל נוספים. (שאין לי ממש מאיפה לגרד וחשוב לי לקבל את המצלמה בקרוב) האמת היא שממבט ראשון הקנון נראית יותר נוחה אבל הייתי אתמול בMDK החזקתי את הZ5 והיא יושבת לי ביד מצוין. (רק הפריע לי שהיא מרגישה קצת צעצועית ולא מספיק "מוצקה") את הקנון עוד לא ניסיתי ביד. (גם לא את הS1)

מבחינת תכונות הם בערך אותו דבר אבל לקנון יש כמה יתרונות. למינולטה אין נורת עזר לAF והבנתי שזה מפריע מאוד שמצלמים בתוך הבית אבל בכל מה שקשור לצילומי OUTDOOR היא מפקסת הרבה יותר מהר ומדויק מהS2. (לפי DPR וDCR) הצבעים בקנון נראים לי יותר אמיתיים אבל החדות והרעש אותו דבר. בS2 יש גם המון PF ובZ5 אין את זה בכלל אבל זה לא ממש מפריע לי. בזום מלא למינולטה יש צמצם יותר סגור. (תחנה אחת) שתיהן מהירות מאוד בכללי. מבחינת BURST (משהו שאני הולך להשתמש בו הרבה) לS2 יש 2.4 פריימים בשנייה ולZ5 יש 2.2 פריימים בשנייה שזה לא רציני אבל לעומת זאת למינולטה יש מצב מדהים שמצלם 10 פריימים בשנייה ברזולוציה של 768*1024. הקנון יכולה לבצע חשיפה של 15 שניות לעומת 4 שניות בZ5 (לא יודע עד כמה זה ישנה לי) אבל בצד המהיר הקנון עושה 3200\1 והמינולטה "רק" 1000\1, זה נקודה שאמורה להיות מאוד חשובה לי כי אני הולך לצלם הרבה מטוסים וציפורים... מהירות של 1000\1 תגביל אותי או לא? איזה דברים אני לא יוכל לצלם במהירות הזאת שאני כן יוכל לצלם בקנון? ועוד דבר מאוד טוב בקנון זה המסך המסתובב.

בקיצור שווה 600 שקל או לא? כי כמו שאמרתי אני די קצר כרגע. הכי חשוב לי שאני לא אתחרט מאוחר יותר... מקווה שתוכלו לעזור ולתת תשובות ענייניות. תודה רבה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:48

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר